Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bardzo zła kobieta

Zdradziłam partnera i co dalej

Polecane posty

Gość Dret
Dnia 14.12.2019 o 20:59, Mizo napisał:

Zdrada to nigdy nie jest dobry wybór. Nie pochwalam tego. Ale z drugiej strony jak facet Cię tak upokarza, to nie dziwię Ci się, że zaczęłaś szukać szczęścia w ramionach innego mężczyzny. 

To zadziwiające jak łatwo znajdujesz zrozumienie i akceptację dla zdrady kobiety, podczas gdy zdrada faceta, bo np już mu żona nie daje to największe świństwo świata. Podwójne standardy i hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo zła kobieta
5 godzin temu, Gość Dret napisał:

 

Nie szukam tu zrozumienia i akceptacji, proszę tylko o porady. A najbardziej chyba chcę po prostu wygadać się, wyrzucić z siebie to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC
Dnia 16.12.2019 o 23:21, Gość Bardzo zła kobieta napisał:

Nie szukam tu zrozumienia i akceptacji, proszę tylko o porady. A najbardziej chyba chcę po prostu wygadać się, wyrzucić z siebie to wszystko.

Zawsze tak jest, ze te co dostaja dobrych facetow, to zdradzaja. dzis trzeba miec i ryj i urode. Tylko takie dz/iwki z ryjem ,maja szczescie w milosci ,bo sa chamskie .A uczciwosci od dobrych kobiet ,sie nie docenia.Dlatego machnelam se dziecko i jestem sama ,z dzieckiem .Na dziadzie mi nie zalezy ,bo i tak woli dz/iwki ,niz mnie spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×