Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość  gosc

Dlaczego polscy panowie

Polecane posty

Gość Gość  gosc

Mają takie małe pe ni sy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź
Przed chwilą, Gość Gość gosc napisał:

Mają takie małe pe ni sy? 

Bo czym większy rozum tym mniejszy pen/is. Murzyni mają IQ poniżej 30 to i pały duże. Kumasz niemoto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ile ich wiedziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jja
14 minut temu, Gość odpowiedź napisał:

Bo czym większy rozum tym mniejszy pen/is. Murzyni mają IQ poniżej 30 to i pały duże. Kumasz niemoto?

z Tym rozumiem to raczej sobie schlebiacie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rychu
Przed chwilą, Gość jja napisał:

z Tym rozumiem to raczej sobie schlebiacie za bardzo.

najdurniejszy polak jest 100X bardziej inteligentny niż przeciętny murzyn, ci to dopiero są dnem i patologią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 888

Gdyby dało się wklejać linki z gościa, to wrzuciłbym ci mapkę pokazującą średni rozmiar p3nisów w krajach Europy. Zobaczyłabyś, że Polacy wypadają bardzo przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1789

12 cm w Polsce to średnia krajowa. Nie mam więc kompleksów. Mojej kobiecie ta długość wystarcza. Ona twierdzi, że długość jest w sam raz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ona

15 cm :(((((  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Macie siu siaki mikro 15 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość1789 napisał:

12 cm w Polsce to średnia krajowa. Nie mam więc kompleksów. Mojej kobiecie ta długość wystarcza. Ona twierdzi, że długość jest w sam raz. 

He he 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jakiś tam

normalnie mam 13 ale jak mi stanie to 17 cm. piszę z gościa bo się wstydzę z zalogowanego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość gość1789 napisał:

12 cm w Polsce to średnia krajowa. Nie mam więc kompleksów. Mojej kobiecie ta długość wystarcza. Ona twierdzi, że długość jest w sam raz. 

15,41 cm to średnia w Polsce

14.48 cm Niemcy

13.58 cm Hiszpania

12.80 cm Włochy

14.50 cm Francja

15.36 cm Szwecja

14.30 cm UK

Link poniżej

https://zapodaj.net/c22f66929c674.jpg.html

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
15 minut temu, Gość rychu napisał:

najdurniejszy polak jest 100X bardziej inteligentny niż przeciętny murzyn, ci to dopiero są dnem i patologią

Faktycznie - powołuję się na ostatnie niezależne badania opinii prawicowej, o swoich dzisiaj nie wspomnę, ale są zbieżne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawacki wałachu :D
6 minut temu, Gość Konfederacja. W.i N. napisał:

Faktycznie - powołuję się na ostatnie niezależne badania opinii prawicowej, o swoich dzisiaj nie wspomnę, ale są zbieżne.

Zazdrość doopę ściska. Czym się jeszcze będziesz dowartościowywał impotencie? Zajmij się lepiej faszysto je.bany, swoją sflaczałą mikroglizdą która nie chce stawać. Idź do doktora. A tak, zapomniałam, przecież jako typowy prawak mieszkasz ze starą, która by się o wszystkim dowiedziała i byłaby siara😂

Teraz wiadomo, skąd to poyebanie 😂 Wszystkie prawackie mendy mają kompleksy małego zdechłego robala, stąd skrajne poglądy mające źródło we frustracji 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość prawacki wałachu 😄 napisał:

Zazdrość doopę ściska. Czym się jeszcze będziesz dowartościowywał impotencie? Zajmij się lepiej faszysto je.bany, swoją sflaczałą mikroglizdą która nie chce stawać. Idź do doktora. A tak, zapomniałam, przecież jako typowy prawak mieszkasz ze starą, która by się o wszystkim dowiedziała i byłaby siara😂

Teraz wiadomo, skąd to poyebanie 😂 Wszystkie prawackie mendy mają kompleksy małego zdechłego robala, stąd skrajne poglądy mające źródło we frustracji 😂

Oj biedna lewicowa feministko, widać musisz się dowartościowywać prawdziwym prawicowym "trzonem". Z drugiej strony nie dziwi Twoje pragnienie, jak w zasięgu tylko lewicowy "korniszonek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miękki robaczku :D
52 minuty temu, Gość gość napisał:

Oj biedna lewicowa feministko, widać musisz się dowartościowywać prawdziwym prawicowym "trzonem". Z drugiej strony nie dziwi Twoje pragnienie, jak w zasięgu tylko lewicowy "korniszonek".

Tobie też prawacka panienko ździebełko nie dyga? Haha, prawdziwy prawicowy trzon jaki miałeś to kij od miotły, którym w ramach zawodu zamiatasz ulice. Idź do tego płaczka, zyeba z konfederacji. Będziecie się mogli wzajemnie pocieszać psiocząc na lewaków, Żydów i murzynów. Może nawet od tego coś wam w końcu w gaciach urośnie, tak żeby można było potrzymać to pincetą😂 Buahahahaha, patrzcie, trafiło się na kafe dwóch sfrustrowanych impotentów, również umysłowych 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polacy wcale nie są źle wyposażeni według badań. Nasuwa się natomiast pytanie dlaczego Polki mają takie małe cycki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×