Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moje Drugie JA

Lubię sobie samemu popić, wejść na allegro i pozamawiać różne rzeczy, często mało potrzebne, ale jaram się, że dzięki pracy mam kase

Polecane posty

Gość Moje Drugie JA

mam takie fazy..., upije się, wbijam na allegro i potrafię tak tysiac zł tam zostawić na rozne rzeczy, czesto takie o ktorych nawet nie myslalem wchodząc na to allegro, po prostu od tak taki kaprys 😉 jakos sobie trzeba samotność słodzić, więc robie zakupy i jaram sie wtedy ze za wlasne ciezko zarobione pieniadze robie sobie zakupy co chwila..

od roku zrobiłem juz tyle zakupów , ze moglbym nowe auto chyba kupic (ktore tez kupilem swoja droga niedawno 😉 )

pozdrawiam was przy niedzielnym browarku 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akimuszki

Po pijaku nie rób zakupów raz wybrałem się po buty po pijaku. Może ze dwa razy miałem je ubrane xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beton
5 minut temu, Gość Moje Drugie JA napisał:

mam takie fazy..., upije się, wbijam na allegro i potrafię tak tysiac zł tam zostawić na rozne rzeczy, czesto takie o ktorych nawet nie myslalem wchodząc na to allegro, po prostu od tak taki kaprys 😉 jakos sobie trzeba samotność słodzić, więc robie zakupy i jaram sie wtedy ze za wlasne ciezko zarobione pieniadze robie sobie zakupy co chwila..

od roku zrobiłem juz tyle zakupów , ze moglbym nowe auto chyba kupic (ktore tez kupilem swoja droga niedawno 😉 )

pozdrawiam was przy niedzielnym browarku 😉

przyjdzien dzien gdy poczujesz pustke i wszystko nie ma sensu, pieniadze albo ubogacaja albo ubozają człowieka ,ciebie zdecydowanie to drugie, przygarnij bezdomnego psa, dokarmy bezdomne koty, daj na hospicjum mzoe wtedy zrozumieszco znaczy byc człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje Drugie JA
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Co kupujesz zazwyczaj 😗

sporo elektroniki , przez rok nabyłem nowy tv, komputer, zestaw głosników, tv boxa, głosnik JBL na blutooth i inne jakies pierdoły, ponadto mam hopla na pkt zegarków, mam juz 4 (2 sportowe, 2 eleganckie) , sporo by wymieniac, naprawde tych zakupow bylo sporo

wiem, ze to płytkie i w ogole, ale ku.rwa jaram się tym, ze w stu% za swoje pieniadze, naprawde ciezko zarobione, stać mnie na to aby sobie takie przyjemnosci sprawiac raz w miesiacu srednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje Drugie JA
2 minuty temu, Gość beton napisał:

przyjdzien dzien gdy poczujesz pustke i wszystko nie ma sensu, pieniadze albo ubogacaja albo ubozają człowieka ,ciebie zdecydowanie to drugie, przygarnij bezdomnego psa, dokarmy bezdomne koty, daj na hospicjum mzoe wtedy zrozumieszco znaczy byc człowiekiem

pustkę czuję od 3 lat 😉 nic mnie więcej nie zrani, samotnosc jest moim zabójca, te zakupy to wlasnie wynik takiego pustego ego- odpowiedz na krzyk duszy. a co do zwierzat, to mam psa i kota w domu.. zdecydowanie mi wystarczy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje Drugie JA
4 minuty temu, Gość Akimuszki napisał:

Po pijaku nie rób zakupów raz wybrałem się po buty po pijaku. Może ze dwa razy miałem je ubrane xd

nie no, ciuchów to ja nie zamawiam online, musze w realu przymierzyc i dopiero kupic-więc to akurat robie na trzeźwo bo nie zdazylo mi sie pijanym isc do sklepu heheh , a co do zakupow ogolnie po pijaku to tylko takie są fajne, bo wtedy nie mam zadnych wyrzutow sumienia, zadnych obaw i innych hamulców, tylko po prostu jade z tematem 😉 na trzeźwo to załączają się myśli "czy naprawdę jest mi to potrzebne" " po co mi to do cholery" , itp..  a takto wstawiony, lece z tematem i potem zawsze bylem zadowolony w gruncie rzeczy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje Drugie JA

ale mam ochotę się n@pi3rdolić teraz.., ale nie mogę bo jutro rano do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Gość Moje Drugie JA napisał:

mam takie fazy..., upije się, wbijam na allegro i potrafię tak tysiac zł tam zostawić na rozne rzeczy, czesto takie o ktorych nawet nie myslalem wchodząc na to allegro, po prostu od tak taki kaprys 😉 jakos sobie trzeba samotność słodzić, więc robie zakupy i jaram sie wtedy ze za wlasne ciezko zarobione pieniadze robie sobie zakupy co chwila..

od roku zrobiłem juz tyle zakupów , ze moglbym nowe auto chyba kupic (ktore tez kupilem swoja droga niedawno 😉 )

pozdrawiam was przy niedzielnym browarku 😉

Uważaj ja tak kiedyś popłynęłam i teraz mam dlugi:( nie warto moze zacznij jakiś sport uprawiać ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje Drugie JA
1 minutę temu, kardulaki napisał:

Uważaj ja tak kiedyś popłynęłam i teraz mam dlugi:( nie warto moze zacznij jakiś sport uprawiać ..?

jestem juz za stary na sport; ) moze nie za stary bo ponad 30 lat, ale juz mi sie nie chce, cale zycie bylem sportowcem i po prostu juz sie przegrałem, nie mam na to ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Moje Drugie JA napisał:

jestem juz za stary na sport; ) moze nie za stary bo ponad 30 lat, ale juz mi sie nie chce, cale zycie bylem sportowcem i po prostu juz sie przegrałem, nie mam na to ochoty

W sumie Twoje pieniądze możesz robić x nimi co chcesz ale skoro sam czujesz , że to "puste" to jest coś na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SieLanka

A nagle -...spokojny dzień ,siedzisz sobie wyluzowany w dresie i laczkach aż nagle domofon dzwonek i panika "kto to ?fuck!", czy to pies czy samolot czy komornik ..nie! to kurier z nowa  suszarką do włosów!;0 kuzwa !!zapomniałem że zamawiałem..1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje Drugie JA
17 minut temu, Gość SieLanka napisał:

A nagle -...spokojny dzień ,siedzisz sobie wyluzowany w dresie i laczkach aż nagle domofon dzwonek i panika "kto to ?fuck!", czy to pies czy samolot czy komornik ..nie! to kurier z nowa  suszarką do włosów!;0 kuzwa !!zapomniałem że zamawiałem..1

hehe nie no bez przesady, nie robie zakupow zalany w trupa, zawsze pamietam co i jak 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×