Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominika2400

Czy byliscie kiedyś na egzorcyzmach?

Polecane posty

Ja byłam trzy razy, jestem z Częstochowy i w Częstochowie byłam dwa razy, a raz w Krzepicach - wczoraj. 

To co się dzieje tam.. jest naprawdę przerażajace. Jakie jest wasze zdanie na ten temat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvb

Nie ślicznotko ale coś tam kiedyś o tym czytałem że się traci kontrole nad ciałem musiabyś coś na ten temat dowiedzieć się więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
3 minuty temu, Gość bvb napisał:

Nie ślicznotko ale coś tam kiedyś o tym czytałem że się traci kontrole nad ciałem musiabyś coś na ten temat dowiedzieć się więcej.

Tak byłam, zgwałcił mnie wtedy analnie jakiś byt to tej pory ledwie chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Gość ania napisał:

Tak byłam, zgwałcił mnie wtedy analnie jakiś byt to tej pory ledwie chodze

Nie śmieszne, próbuj dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Gość bvb napisał:

Nie ślicznotko ale coś tam kiedyś o tym czytałem że się traci kontrole nad ciałem musiabyś coś na ten temat dowiedzieć się więcej.

To co ja tam widziałam, powinien każdy zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Dominika2400 napisał:

To co ja tam widziałam, powinien każdy zobaczyć

A po co tam pojechałas? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Podaj adres gdzie się zgłosić w Częstochowie albo krzepicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gość napisał:

A po co tam pojechałas? 

Chciałam zobaczyć jak to wyglada, pomodlić się, a pojechałam dlatego ze tydzień przed nie dałam rady pójść w swoim mieście. To co tam słyszałam i widziałam to krzyki, śmiechy, chłopak który krzyczał demonicznie na cały kościół, uderzał głowa w kraty, rzucał się po ziemi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ok znalazłam adresy, po co tam pojechałas? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ok widzę że odpisałaś dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość gość napisał:

Podaj adres gdzie się zgłosić w Częstochowie albo krzepicach

W Częstochowie jest to w kościele św. Piotra i Pawła ( na Lisińcu) wcześniej było w katedrze. Najbliższe organizowane będą dopiero w marcu 2020 roku. Kalendarium jest na stronie mamre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Dominika2400 napisał:

Chciałam zobaczyć jak to wyglada, pomodlić się, a pojechałam dlatego ze tydzień przed nie dałam rady pójść w swoim mieście. To co tam słyszałam i widziałam to krzyki, śmiechy, chłopak który krzyczał demonicznie na cały kościół, uderzał głowa w kraty, rzucał się po ziemi 

A kto tam najwcześniej jeździ, osoby które wiedzą że są opetane czy też takie które podejrzewają bo coś dzieje się złego z nimi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Myślałam że do egzorcysta wystarczy zadzwonić, widziałam listę osób w różnych miejscowościach i nr tel. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

A kto tam najwcześniej jeździ, osoby które wiedzą że są opetane czy też takie które podejrzewają bo coś dzieje się złego z nimi? 

Na takie spotkania jeżdżą osoby które właśnie myślą czy dzieje coś się z nimi złego, bądź które są opętanie i takie, które chcą się pomodlić po prostu oraz takie, które są ciekawe jak wyglada taka msza i takie spotkanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Myślałam że do egzorcysta wystarczy zadzwonić, widziałam listę osób w różnych miejscowościach i nr tel. 

Tak, ale to są spotkania organizowane dla każdego, można przyjść pomodlić się ze wspólnikami mamre, jeśli coś dzieje się na mszy z kimś czyli np reaguje na to wszystko zle to wtedy egzorcysta wypędza z tej osoby demona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I nie boisz się że demon przejdzie na Ciebie albo że ktoś zrobi Ci krzywde?  Dziwne, że są to grupowe spotkania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

I nie boisz się że demon przejdzie na Ciebie albo że ktoś zrobi Ci krzywde?  Dziwne, że są to grupowe spotkania. 

To tak nie jest, ze demon może przejść na inna osobę. Jedynie to bałam się, ze podczas mszy mi może coś się stać, ale ogólnie to jest tak ze ksiądz egzorcysta chodzi po kościele i podchodzi do różnych osob, wtedy coś wypowiada, kładzie ręce na głowę i każdy reaguje jak reaguje.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dominika2400 napisał:

To tak nie jest, ze demon może przejść na inna osobę. Jedynie to bałam się, ze podczas mszy mi może coś się stać, ale ogólnie to jest tak ze ksiądz egzorcysta chodzi po kościele i podchodzi do różnych osob, wtedy coś wypowiada, kładzie ręce na głowę i każdy reaguje jak reaguje.   

Wczoraj jak odprawiał egzorcyzm na tym chłopaku, to trwało to około 20 min po czym ten chłopak wstał i szedł żeby usiąść, wzrok miał tak straszny ze bałam się ze coś może mi zrobić. Mogę podesłać link do pewnego filmiku, który przedstawi to samo co się działo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Dominika2400 napisał:

Tak, ale to są spotkania organizowane dla każdego, można przyjść pomodlić się ze wspólnikami mamre, jeśli coś dzieje się na mszy z kimś czyli np reaguje na to wszystko zle to wtedy egzorcysta wypędza z tej osoby demona. 

Naiwność pierwsza klasa. Byłem, widziałem i znam kilka "opetanych" osób. Nie mówię że opętanie nie istnieje ale na pewno to nie są przypadki z Częstochowy. Tak naprawde oficjalnie nawet kuria się do tych spotkań nie przyznaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, DANIEL napisał:

Naiwność pierwsza klasa. Byłem, widziałem i znam kilka "opetanych" osób. Nie mówię że opętanie nie istnieje ale na pewno to nie są przypadki z Częstochowy. Tak naprawde oficjalnie nawet kuria się do tych spotkań nie przyznaje. 

Ja sama nie wiem co mam myśleć, ale po co ktoś miałby to udawać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 minut temu, DANIEL napisał:

Naiwność pierwsza klasa. Byłem, widziałem i znam kilka "opetanych" osób. Nie mówię że opętanie nie istnieje ale na pewno to nie są przypadki z Częstochowy. Tak naprawde oficjalnie nawet kuria się do tych spotkań nie przyznaje. 

Co masz na myśli że sie nie przyznaje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Dominika2400 napisał:

Ja sama nie wiem co mam myśleć, ale po co ktoś miałby to udawać? 

Zdajesz sobie sprawę jakie tłumy przewijają się przez te egzorcyzmy? I ile kasy tam zostaje w formie ofiar itp. Poza tym jest jeszcze efekt psychologiczny czyli wzmocnienie wiary przy pomocy strachu. Kościół w ostatnich latach traci masę wyznawców a takie egzorcyzmy wzmacniają wiarę w osobach biorących udział. Na podobnej zasadzie działa charyzmatyk w skierniewicach, masa ludzi i dużo rzekomych uzdrowien. Ale podobnie jak w Częstochowie kuria pytana o zdanie zawsze miga się od bezpośredniego popierania takich działań. Teraz jest ok a w przypadku ujawnienia jakiegoś przekrętu my mamy rączki czyste, przecież nigdy nie mówiliśmy że to prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Co masz na myśli że sie nie przyznaje? 

Oficjalnie tam nigdy nie było żadnych egzorcyzmow tylko modlitwa o uwolnienie. Nie bez powodu wszyscy są proszeni o nie robienie zdjęć i filmów. A spróbuj coś nagrać na bezczela to nagle się skończą opetania a ciebie wywala na zbity pysk z kościoła. Nawet nie prubuj zaprzeczyć bo widziałem na własne oczy taką sytuację kilka lat temu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
49 minut temu, Dominika2400 napisał:

Wczoraj jak odprawiał egzorcyzm na tym chłopaku, to trwało to około 20 min po czym ten chłopak wstał i szedł żeby usiąść, wzrok miał tak straszny ze bałam się ze coś może mi zrobić. Mogę podesłać link do pewnego filmiku, który przedstawi to samo co się działo. 

Rozważałaś możliwość, że ci ludzie są podstawieni? A są. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Rozważałaś możliwość, że ci ludzie są podstawieni? A są. 

Niby tak, ale skąd ta pewność? Myśle, ze jeśli nie przekonam sie na kimś znajomym, albo na samej sobie... to ciężko uwierzyć, No ale wtedy po co to wszystko, tez nie ma dowodów na to ze jest to udawane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, DANIEL napisał:

Oficjalnie tam nigdy nie było żadnych egzorcyzmow tylko modlitwa o uwolnienie. Nie bez powodu wszyscy są proszeni o nie robienie zdjęć i filmów. A spróbuj coś nagrać na bezczela to nagle się skończą opetania a ciebie wywala na zbity pysk z kościoła. Nawet nie prubuj zaprzeczyć bo widziałem na własne oczy taką sytuację kilka lat temu. 

Mógłbyś coś więcej na ten temat powiedzieć? O tej sytuacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Dominika2400 napisał:

Mógłbyś coś więcej na ten temat powiedzieć? O tej sytuacji 

Nie ma sensu tłumaczyć, po prostu weź kamerę i osobiście spróbuj tam coś nagrać. Tu wszyscy mogą wciskać dowolny kit i nawet bronić swoich racji do upadłego, ale dopóki się sam/sama nie przekonasz to na nic moje gadanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DANIEL napisał:

Nie ma sensu tłumaczyć, po prostu weź kamerę i osobiście spróbuj tam coś nagrać. Tu wszyscy mogą wciskać dowolny kit i nawet bronić swoich racji do upadłego, ale dopóki się sam/sama nie przekonasz to na nic moje gadanie. 

https://m.youtube.com/watch?v=T7MxRxnLgXk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Dominika2400 napisał:

https://m.youtube.com/watch?v=T7MxRxnLgXk

I po co mi filmik z Rybnika jak mówimy o Częstochowie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×