Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jak zerwać z dziewczyną ?

Polecane posty

Gość Gość

Chodzi o to że wplatalem się w związek z dziewczyną której nie kocham i teraz chce z nią zerwać tylko nie wiem jak mam to zrobić delikatnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie kochasz nie zależy ci to po co znia byłeś ?Czemu chcesz zerwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a Ona Ciebie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Powiedz że nie kochasz albo że nie pasujecie do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Nie kochasz nie zależy ci to po co znia byłeś ?Czemu chcesz zerwać?

po to byl bo mu sexu brak norna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jakbyś tego nie zrobił i tak ją to masakrycznie zaboli jeżeli zależy jej na Tobie. Nie ma "delikatnego" sposobu. Po prostu się z nią spotkaj i powiedz, że niestety nie czujesz tego. Będzie jej strasznie ale dojdzie do siebie po czasie. Nie zwlekaj z tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie kochasz nie zależy ci to po co znia byłeś ?Czemu chcesz zerwać?

To ona mnie podrywała, a jako że byłem wolny to zgodziłem się z nią chodzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

a Ona Ciebie kocha?

Niestety tak, to ona mnie podrywała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sex wszędzie się znajdzie logika faceta oni zrywają a później wracają bo inna kopnie w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Niestety tak, to ona mnie podrywała. 

no dobra ale dlaczego dałeś się poderwać skoro Jej nie kochasz? i co szkodzi z Nią być, lepiej z taką co kocha niz nie chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gośc napisał:

no dobra ale dlaczego dałeś się poderwać skoro Jej nie kochasz? i co szkodzi z Nią być, lepiej z taką co kocha niz nie chyba?

Myślałem że w końcu pokocham to bądź co bądź fajna dziewczyna, ale nie w moim stylu. Rok już jesteśmy ze sobą i moje uczucie do niej jest takie samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Myślałem że w końcu pokocham to bądź co bądź fajna dziewczyna, ale nie w moim stylu. Rok już jesteśmy ze sobą i moje uczucie do niej jest takie samo.

a może już inną wpadła Tobie w oko? większośc facetów gwiżdże na to, że są z taką co Jej nie kochają, wystarczy że fajna i sex za darmo.hmn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ile macie lat?widocznie ktoś nie wie czego chce i nie dojrzały w związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gośc napisał:

a może już inną wpadła Tobie w oko? większośc facetów gwiżdże na to, że są z taką co Jej nie kochają, wystarczy że fajna i sex za darmo.hmn

Tak to też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A ile macie lat?widocznie ktoś nie wie czego chce i nie dojrzały w związkach.

Po 25 lat już mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gośc napisał:

a może już inną wpadła Tobie w oko? większośc facetów gwiżdże na to, że są z taką co Jej nie kochają, wystarczy że fajna i sex za darmo.hmn

to niech się dziewczyny  z tym darmowym sexem nie spieszą. Najpierw dają a potem  wypominają że ktoś wziął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

NIKT nie chce być niekochany w zwiazku, nawet jak sam kocha i KAZDY zasluguje na miłość. Trwanie w związku bez miłości odbiera szanse na szczęśliwy zwiazek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, marawstala napisał:

Zrób to już po świętach i sylwestrze... 

By udawać kochającego?  Odwiedzać rodziny w Święta? Celebrować wspólnie Sylwester? By potem zadawała pytanie dlaczego w Święta i Sylwestra był taki kochany? Czy spędzić ten czas z nią będąc dla niej niemiłym? Dlaczego namawiacie go do nieuczciwości wobec siebie i jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

By udawać kochającego?  Odwiedzać rodziny w Święta? Celebrować wspólnie Sylwester? By potem zadawała pytanie dlaczego w Święta i Sylwestra był taki kochany? Czy spędzić ten czas z nią będąc dla niej niemiłym? Dlaczego namawiacie go do nieuczciwości wobec siebie i jej?

też uważam, że to zły pomysł. Zrób to jak najszybciej. Najwyżej to nie będą jej najlepsze Święta/Sylwester - no trudno. Z czasem jej przejdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

By udawać kochającego?  Odwiedzać rodziny w Święta? Celebrować wspólnie Sylwester? By potem zadawała pytanie dlaczego w Święta i Sylwestra był taki kochany? Czy spędzić ten czas z nią będąc dla niej niemiłym? Dlaczego namawiacie go do nieuczciwości wobec siebie i jej?

Oj tam to tylko dwa tyg... Jakoś wytrzymał rok rozważając czy już a może jeszcze trochę... 

To nie najlepszy czas na zrywanie... pamiętam jak z moją koleżanka zerwał chłopak właśnie w sylwestra... wg mnie zachował się po świńsku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, marawstala napisał:

Oj tam to tylko dwa tyg... Jakoś wytrzymał rok rozważając czy już a może jeszcze trochę... 

To nie najlepszy czas na zrywanie... pamiętam jak z moją koleżanka zerwał chłopak właśnie w sylwestra... wg mnie zachował się po świńsku 

Do Sylwestra 2 tygodnie,  zdąży ochłonąć i poznać nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Do Sylwestra 2 tygodnie,  zdąży ochłonąć i poznać nowego.

Zrobi jak uważa... Przecież niczego mu nie zabraniam. Pytał to dorzucilam od siebie 'dwa slowa' : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, marawstala napisał:

Oj tam to tylko dwa tyg... Jakoś wytrzymał rok rozważając czy już a może jeszcze trochę... 

To nie najlepszy czas na zrywanie... pamiętam jak z moją koleżanka zerwał chłopak właśnie w sylwestra... wg mnie zachował się po świńsku 

może facet ma już dość udawania...a tu jeszcze Święta (chodzenie po rodzinach) i Sylwek razem...Słuchajcie...ją i tak i tak to zaboli. Nie ma co się patrzeć, że Świeta czy Sylwester - i tak będzie chciała umrzeć przez pierwszy miesiąc. 

Niech rozstaną się teraz...pójdzie na innego sylwka niż on to może pozna kogoś kto ją pocieszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluczowe
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Chodzi o to że wplatalem się w związek z dziewczyną której nie kocham i teraz chce z nią zerwać tylko nie wiem jak mam to zrobić delikatnie ?

Powiedz jej prawde, że jesteś gnojem, chciałeś tylko poruhać i jej nie kochasz. Wystarczy. Ona da sobie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełzam
43 minuty temu, marawstala napisał:

Zrób to już po świętach i sylwestrze... 

tu dobra rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14go

dociągnij do walentynek i rzuć ją po chamsku, uklęknij, wręcz pudełeczko po pierścionku a w nim karteczka ZWRYWAM Z TOBĄ, jak zrywać to w dobrym stylu, profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
4 minuty temu, Gość gość napisał:

może facet ma już dość udawania...a tu jeszcze Święta (chodzenie po rodzinach) i Sylwek razem...Słuchajcie...ją i tak i tak to zaboli. Nie ma co się patrzeć, że Świeta czy Sylwester - i tak będzie chciała umrzeć przez pierwszy miesiąc. 

Niech rozstaną się teraz...pójdzie na innego sylwka niż on to może pozna kogoś kto ją pocieszy. 

Może nie spędzają wspólnych świat... biegając od domu do domu... Nie wiadomo czy ta relacja jest aż tak zażyła...

Nie wiem, nic już nie sugeruje... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

swieta/sylwester...jeden chooooy. i tak ją to będzie bolało jak kocha. im szybciej tym lepiej bo szybciej zacznie się ogarniać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

swieta/sylwester...jeden chooooy. i tak ją to będzie bolało jak kocha. im szybciej tym lepiej bo szybciej zacznie się ogarniać. 

Rób zgodnie z sumieniem, co serce ci dyktuje, argument jest istotny, szybciej to będzie za nią i nowy początek przed nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×