Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klaraa

Jak spedzacie święta z maleństwem

Polecane posty

Gość Klaraa

Jestem ciekawa, jak spedzacie tegoroczne święta z maleństwem. Czy jedziecie z niemowlakiem w każdy dzień świąt w gości, czy bardziej u siebie będziecie się gościć z rodziną? Szczerze to niezbyt mam siły, żeby codziennie brać dziecko w gości. Jak to będzie u Was? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

my nigdy nie chodzimy w gosci. Zapraszamy najblizszych do nas w pierwszy dzien swiat,a w drugi mamy rocznice slubu wiec spedzamy ją sami. Nie widze sensu na siłę jezdzic do kogos i siedziec za stołem pol dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

My jedziemy do rodziców, ale w pierwszy dzień świąt raczej mocno nie będziemy jak zwykle.jezdzic po rodzinie, bo na Nast i tak spotykamy się wszyscy na chrzcie malucha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaraa

Święta z rodziną są super, ale szkoda mi tak dzień w dzień pakować dziecko do auta i jeździć. Moi teściowie i rodzice gorąco zapraszaja, ale też nie zdają sobie sprawy ze z niemowlakiem to nie tak łatwo dzień po dniu jechać w gości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Klaraa napisał:

Święta z rodziną są super, ale szkoda mi tak dzień w dzień pakować dziecko do auta i jeździć. Moi teściowie i rodzice gorąco zapraszaja, ale też nie zdają sobie sprawy ze z niemowlakiem to nie tak łatwo dzień po dniu jechać w gości. 

A co dokladnie w tym jest skomplikowanego? 😄 z niemowlakiem łatwiej niż z 2 latkiem. Kwestia tylko tego,czy wam się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaraa
6 minut temu, Gość Gość napisał:

A co dokladnie w tym jest skomplikowanego? 😄 z niemowlakiem łatwiej niż z 2 latkiem. Kwestia tylko tego,czy wam się chce

No właśnie mi się nie chce, ale mężowi tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mira

Jedziemy Na 3 dni w Bieszczady by wszystko mieć gdzieś i trochę zwolnić i odpocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubunia

W tym roku moje dziecko jest jeszcze w „brzuchu”, więc poświęciłam się i jedziemy na drugi koniec Polski do teściów, ale za rok planujemy całe święta spędzić z moimi rodzicami (mieszkamy w tym samym mieście). Ciężko odwiedzić nam obie rodziny, bo dzieli je ponad 600 kilometrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja jestem samotną matką, bo mój mąż umarł, jak jeszcze byłam w ciąży. Mam synka, który ma 3 miesiące i święta spędzę tylko z nim. Tak samo ja wigilię. I w sumie to się cieszę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

A ja jestem samotną matką, bo mój mąż umarł, jak jeszcze byłam w ciąży. Mam synka, który ma 3 miesiące i święta spędzę tylko z nim. Tak samo ja wigilię. I w sumie to się cieszę. 

Bardzo współczuję, nie wyobrażam sobie straty męża (tak samo rodziców czy rodzeństwa). Wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×