Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goosc

Baby znowu sie na mnie krzywo patrza...

Polecane posty

Gość goosc

bylo do przewidzenia :) Tak mi przykro atencyjne tepe k u r e w k i haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Atencyjne😌wzbogacasz słownik, uwulgaryzmy jednak nie oddają wszystkiego? 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Atencyjne😌wzbogacasz słownik, uwulgaryzmy jednak nie oddają wszystkiego? 😏

W sumie "atencyjne" wszystko oddaje.No i "tepe".Przyzwyczajone do bycia w centrum uwagi.A jak jakas inna im ta uwage odbierze,to...oj lepiej nie mowic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

  jak śmiała! No jak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaprawda

Przeciez jestes taka sama :D zycze ci w otoczeniu samych mlodziutkich slicznotek :) takich 15 letnich swieze miesko wlosy do pasa idealne cale . Takich piekniejszych od ciebie :D wtedy zobaczymy jaka jestes dobrodziejka bo poki co dowartosciowujesz sie brzydszymi z tego co widac :) to sie nazywa rownanie w dol. Oczywiscie nie mozesz miec ladniejszej kolezanki z wiekszym powodzeniem bo duma ucierpi ech.... ciezkie zycie pustaka narcyza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goosc
2 minuty temu, Gość Takaprawda napisał:

Przeciez jestes taka sama :D zycze ci w otoczeniu samych mlodziutkich slicznotek :) takich 15 letnich swieze miesko wlosy do pasa idealne cale . Takich piekniejszych od ciebie :D wtedy zobaczymy jaka jestes dobrodziejka bo poki co dowartosciowujesz sie brzydszymi z tego co widac :) to sie nazywa rownanie w dol. Oczywiscie nie mozesz miec ladniejszej kolezanki z wiekszym powodzeniem bo duma ucierpi ech.... ciezkie zycie pustaka narcyza :/

Ja jestem taka sama ? Uwierz mi,te ktore mi tak zazdroszcza juz nieraz probowaly mnie sciagnac do swojego poziomu ale poniosly porazke.Codziennie na ulicy mam okazje do tego,zeby byc zazdrosna na widok ladnych mlodych 15,16-latek.I jakos mnie z zawisci nie wykreca na ich widok.Wrecz przeciwnie,lubie patrzec na ladne atrakcyjne i zadbane kobiety czy nastolatki.Tak wiec przykro mi ciebie rozczarowac,bo wypowiadasz sie jakbys mnie znala a nic o mnie nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz
30 minut temu, Gość Takaprawda napisał:

bo poki co dowartosciowujesz sie brzydszymi z tego co widac :)

Dowartosciowuje sie bo sie o to prosza swoim prowokacyjnym zachowaniem.Jak mi caly czas dowalaja to dlaczego nie moge odbic pileczki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
50 minut temu, Gość goosc napisał:

Ja jestem taka sama ? Uwierz mi,te ktore mi tak zazdroszcza juz nieraz probowaly mnie sciagnac do swojego poziomu ale poniosly porazke.Codziennie na ulicy mam okazje do tego,zeby byc zazdrosna na widok ladnych mlodych 15,16-latek.I jakos mnie z zawisci nie wykreca na ich widok.Wrecz przeciwnie,lubie patrzec na ladne atrakcyjne i zadbane kobiety czy nastolatki.Tak wiec przykro mi ciebie rozczarowac,bo wypowiadasz sie jakbys mnie znala a nic o mnie nie wiesz.

A ty co wiesz o kobietach stąd że smiesz przypuszczać iż są brzydsze od Ciebie? Do kogo kierujesz swoj apel? Jeśli masz odwagę żeby od kurev wyzywać to miej ja i do tego by napisać do konkretnych kobiet to samo bo anoninowo w eter to każdy głupi potrafi? Jesteś zaburzona kobieta o narcystycznej osobowości i nie tłumacz się glupio że robisz to bo ci dowalaja z zazdrości. Gdybyś była kimś za kogo się uważasz to nie odplacalabys się tym samym. Jesteś chora i tyle. Nie wiem czego można zazdrościć kobiecie po 30 i w dodatku otylej. Zejdź na ziemię nim cie obudza w psychiatryku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

A ty co wiesz o kobietach stąd że smiesz przypuszczać iż są brzydsze od Ciebie? Do kogo kierujesz swoj apel? Jeśli masz odwagę żeby od kurev wyzywać to miej ja i do tego by napisać do konkretnych kobiet to samo bo anoninowo w eter to każdy głupi potrafi? Jesteś zaburzona kobieta o narcystycznej osobowości i nie tłumacz się glupio że robisz to bo ci dowalaja z zazdrości. Gdybyś była kimś za kogo się uważasz to nie odplacalabys się tym samym. Jesteś chora i tyle. Nie wiem czego można zazdrościć kobiecie po 30 i w dodatku otylej. Zejdź na ziemię nim cie obudza w psychiatryku. 

kobieta otyła po 30? znasz ją ? jeszcze chwila a zwrócisz sie do niej personalnie urojeniowcu i kto tu komu pisze o psychiatryku?Poodaj dane osoby która obrazasz a momentalnie drukuję ten wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak ci nie zbrzydnie nieustanne pisanie w czyimś imieniu. Uważasz, że to co tam, to tylko po to, aby wzbudzić u niektórych zazdrość? Tymi postami tylko udowadniasz swoją bezsilność i niesamowitą nienawiść do osoby lepszej od siebie, nie tylko z urody. Jesteś zwykłym pustostanem uzależnionym od internetu, na dodatek wredna, pozbawioną pozytywnych cech jednostką, jako człowiek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goosc
Dnia 16.12.2019 o 10:59, Gość Gość napisał:

Jak ci nie zbrzydnie nieustanne pisanie w czyimś imieniu. Uważasz, że to co tam, to tylko po to, aby wzbudzić u niektórych zazdrość? Tymi postami tylko udowadniasz swoją bezsilność i niesamowitą nienawiść do osoby lepszej od siebie, nie tylko z urody. Jesteś zwykłym pustostanem uzależnionym od internetu, na dodatek wredna, pozbawioną pozytywnych cech jednostką, jako człowiek. 

Hahaha dawno takich bzdur o sobie nie czytalam :) You made my day 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość goosc napisał:

Hahaha dawno takich bzdur o sobie nie czytalam :) You made my day 😘

Hahahahahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Hahahahahaha 

No i co sie smiejesz jak glupi do sera ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooosc
Dnia 16.12.2019 o 10:59, Gość Gość napisał:

Jak ci nie zbrzydnie nieustanne pisanie w czyimś imieniu. Uważasz, że to co tam, to tylko po to, aby wzbudzić u niektórych zazdrość? Tymi postami tylko udowadniasz swoją bezsilność i niesamowitą nienawiść do osoby lepszej od siebie, nie tylko z urody. Jesteś zwykłym pustostanem uzależnionym od internetu, na dodatek wredna, pozbawioną pozytywnych cech jednostką, jako człowiek. 

O czym ty w ogole piszesz ? Ja nikomu nie zazdroszcze bo nie ma czego.To mi zazdroszcza a pustostanem jestes ty,ktory nawet nie potrafi czytac ze zrozumieniem z tego co widac.Chcesz mi dowalic ale nawet to ci nie wychodzi,wiec daruj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"ona się na mnie patrzy" to jest piaskownica autorka wydoroślej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooosc
Dnia 16.12.2019 o 01:24, Gość Gość napisał:

A ty co wiesz o kobietach stąd że smiesz przypuszczać iż są brzydsze od Ciebie? Do kogo kierujesz swoj apel? Jeśli masz odwagę żeby od kurev wyzywać to miej ja i do tego by napisać do konkretnych kobiet to samo bo anoninowo w eter to każdy głupi potrafi? Jesteś zaburzona kobieta o narcystycznej osobowości i nie tłumacz się glupio że robisz to bo ci dowalaja z zazdrości. Gdybyś była kimś za kogo się uważasz to nie odplacalabys się tym samym. Jesteś chora i tyle. Nie wiem czego można zazdrościć kobiecie po 30 i w dodatku otylej. Zejdź na ziemię nim cie obudza w psychiatryku. 

Lubisz odwracac kota ogonem,prawda ? :) To kobiety,ktore mi dowalaja maja zaburzenia narcystyczne,musza zgnoic i upokorzyc atrakcyjniejsza bo to one za wszelka cene chca byc w centrum uwagi.A ja nie musze ich chamstwa znosic ze stoickim spokojem,mam prawo sie bronic.Jestes w stanie to pojac czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość gooosc napisał:

Lubisz odwracac kota ogonem,prawda ? 🙂 To kobiety,ktore mi dowalaja maja zaburzenia narcystyczne,musza zgnoic i upokorzyc atrakcyjniejsza bo to one za wszelka cene chca byc w centrum uwagi.A ja nie musze ich chamstwa znosic ze stoickim spokojem,mam prawo sie bronic.Jestes w stanie to pojac czy nie ?

No właśnie piaskownica ona zaczęła pierwszą, wydoroślej wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×