Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelina

Praca w dimku

Polecane posty

Gość Ewelina

Dzień dobry, pozwoliłam sobie do pani napisać z zapytaniem czy nie zechciałaby pani spełniać się w pracy w domku. W wolnym  czasie na spokojnie? A mianowicie  FIRMA  jest na rynku od maja 2017 roku lecz dopiero teraz robi się o niej głośno. Jest to polska firma lecz ma podpisaną umową z Francją ponieważ to na bazie francuskich olejków powstają produkty. Mówimy tu o takich produktach jak perfumy z certyfikatami autentyczności, kosmetyki do ciała oraz twarzy, środki czystości bez chloru i alergenów o pięknych zapachach. Bardzo skutecznych w działaniu. Firma oferuje trzy formy zarobku. Pierwszy- kupujemy produkty dla siebie (za każdy produkt otrzymujemy punkty które wymieniamy na rabaty(rabat możemy wykożystac na następnym zamówieniu lub zbierać jego wartość ale w tedy musimy w następnym Mc zrobić zakupy na 50 punktów)). Druga forma polega na rozprowadzaniu katalogu. Sąsiadka zamawia u pani z katalogu produkty a pani w sklepie ma je 25%taniej. Np. Perfumy w katalogu są za 44zł a pani zamawia je za 33zł więc 11zł czystego zysku plus oczywiście dodatkowe punkty za zamówienie. Trzecia opcja najbardziej moim zdaniem opłacalna polega na budowaniu grupy a raczej szukaniu klientów. Możemy nie rozprowadzać katalogu tylko polecać produkty a dla chętnych podawać link referencyjny. W ten sposób budujemy sobie grupę z której obrotu otrzymujemy punkty. Do 1000zl rabatu wykorzystujemy np płacąc za zamówienie a od 1000zl firma wysyła pieniądze na swoją kartę która zamawiamy w sklepie. Warunkiem budowania grupy jest zakup pakietu startowego który generuje nam link. Pakiet ten to 6 produktów środków czystości, katalog, cennik oraz plan kariery. Pracujemy kiedy chcemy i ile chcemy. Wynagrodzenie zależy od zaangażowania. Małymi krokami z pomocą wspaniałej grupy dojdziemy do dochodu pasywnego. Jestem mamą więc pracuje naprawdę godzinę dziennie a czasami wcale. Moim celem było w pół roku zdobyć chociaż 12klientów zaraz mija miesiąc a moja struktura ma 9 osób. Mamy bardzo motywującą grupę. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×