Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

jak to jest że Rozenek wzbudza u mnie względna sympatię mimo że jej pełno a Lewandowska mnie drażni.

Polecane posty

Gość Gość

Ciąża Małgorzaty na propsie, a Lewa jakoś mnie denerwuje z tą ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A skąd mamy wiedzieć dlaczego "u ciebie" tak jest? Nie znamy Cię. Obcych ludzi pytasz dlaczego U CIEBIE jest tak, a nie inaczej? Do psychologa idź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fff

To ja mam na odwrot... nie rozumiem hejtu na lewą, a Rozenkowa mnie drazni niesamowicie.... moze to wina tych niejasności dot. jej wieku, teraz o ciąży wypowiadała się że musi dać sobie czas itp. a tu już prawie jej połowa... sami sobie odpowiedzcie co to za człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhjfjf

Chyba Rozenek była bardziej atakowana, po tych programach o "perfekcyjnej" i próbie odgrywania podobnej roli w mediach społecznościowych, i teraz widzisz w niej ofiarę.

Nie było takich aż mocnych reakcji na tę drugą panią, więc i nie wzbudza takiej twojej sympatii.

Tak bym zgadywała.

 

 

A wszystkim polecam zdystansować się do netu i tych tzw.celebrytów. Przecież nie znamy tych ludzi a tymczasem dookoła mamy więcej obiektów zainteresowania. Każdy sąsiad to w jakiś sposób ciekawa osoba i warta naszej życzliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wiem jaki jest powód

Bo Rozenkowa nie epatuje ciążą i nie wciska każdemu fit stylu życia jako jedynego słusznego. Nie zajmuje się TYLKO promowaniem sportu i żarcia fit. A tamta już z lodówy wyskakuje. Pominę fakt, że Rozenkowa jest sama sobie panią, autorką swojego sukcesu medialnego i finansowego, a Lewandowska choćby sto medali miała, nic by nie zrobiła bez męża, na plecach którego z impetem wjechała w wa/gi/nę showbiznesu. Do tego jest nachalna i antypatyczna, czego nie można powiedzieć o Rozenek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wiem jaki jest powód

Bo Rozenkowa nie epatuje ciążą i nie wciska każdemu fit stylu życia jako jedynego słusznego. Nie zajmuje się TYLKO promowaniem sportu i żarcia fit. A tamta już z lodówy wyskakuje. Pominę fakt, że Rozenkowa jest sama sobie panią, autorką swojego sukcesu medialnego i finansowego, a Lewandowska choćby sto medali miała, nic by nie zrobiła bez męża, na plecach którego z impetem wjechała w wa/gi/nę showbiznesu. Do tego jest nachalna i antypatyczna, czego nie można powiedzieć o Rozenek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Obie atencyje i infantylne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A mnie tam żadna nie drażni, mam obojętny stosunek. Fajnie, że są w ciąży, wiem, jak to jest się z ciąży cieszyć i serdecznie im gratuluję,. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie też Rozenek nie przeszkadza, mimo, że rzeczywiście dużo niejasności u niej np. co do wieku. 

Lewa  wkur...a   mnie niemiłosiernie, bo ona jest najmądrzejsza, najfajniejsza i najskromniejsza, no i oczywiście tylko ona jedyna na świecie jest w ciąży i ma dziecko. No łał Aniu łał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak można wierzyć w te plotki o wieku? To jest łatwe do sprawdzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukukku

Bo historia ciąży perfekcyjnej pani domu to historia zmagania się z czymś (niepłodność) czyli rodzaj bajki było źle – jest dobrze. Ale Lewandowska budzi tylko zazdrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Mnie też Rozenek nie przeszkadza, mimo, że rzeczywiście dużo niejasności u niej np. co do wieku. 

Lewa  wkur...a   mnie niemiłosiernie, bo ona jest najmądrzejsza, najfajniejsza i najskromniejsza, no i oczywiście tylko ona jedyna na świecie jest w ciąży i ma dziecko. No łał Aniu łał. 

Lewa to taka typowa baba pasująca do powiedzenia: "Najgorzej jak się z dziada zrobi pan". No sto pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Kukukku napisał:

Bo historia ciąży perfekcyjnej pani domu to historia zmagania się z czymś (niepłodność) czyli rodzaj bajki było źle – jest dobrze. Ale Lewandowska budzi tylko zazdrość.

Nieprawda. Jakoś Marina Szczęsna nie wzbudza we mnie zazdrości, to dlaczego Lewa miałaby? Ja po prostu nie lubię nachalych, irytujących panien które próbują być ekspertkami od wszystkiego. żeby jeszcze same do tego doszły to bym zrozumiała.

P.S. Lewa też nie mogła ponoc zajsc w pierwszą ciąże. Nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie obie śmieszą.

Jedna dzidzia piernik tnie damę z klasą, a świeci tyłkiem i silikonami na wierzchu. Reklamuje co się da i jednego dnia pisze że nie tyka czkoladek, a następnego już wcina bombonierę wawela na insta, bo jej zapłacili. W dodatku pokrojona i ostrzykana jak mumia, kilo tynku na twarzy, wyglada na 55 lat i ubrać się nie umie ani uczesać na wielkie gale, zawsze się skompromituje jak jakaś ciotka klotka z wariatkowa. 

 

Druga wszystkie rozumy pozjadała, zamordystka, która miesiąc po porodzie już kaloryfer pokazuje i krzyczy, że tak trzeba i pogania innych w dodatku jak wygląda to jej kółko na brzuchu? Baba ma talię jak kołek i koło na brzuchu.... Tyle warte są te jej ćwiczenia. Nikt by jej nie znał i świniom  w chlewie na tej swojej wsi mogłaby te morały prawić gdyby nie Lewy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Nie wiem, może dlatego, że Lewandowska wydaje się idealna, a Rozenek ma pełno wad. Ale ja wolę Lewandowską, sama do czegoś doszła, Rozenek to w sumie hipokrytka i dziunia piernik, blacharokaryna, ale fajnie, że w tym wieku zaszła, bo ma w sobie jednak coś fajnego w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
34 minuty temu, Gość a ja wiem jaki jest powód napisał:

Bo Rozenkowa nie epatuje ciążą i nie wciska każdemu fit stylu życia jako jedynego słusznego. Nie zajmuje się TYLKO promowaniem sportu i żarcia fit. A tamta już z lodówy wyskakuje. Pominę fakt, że Rozenkowa jest sama sobie panią, autorką swojego sukcesu medialnego i finansowego, a Lewandowska choćby sto medali miała, nic by nie zrobiła bez męża, na plecach którego z impetem wjechała w wa/gi/nę showbiznesu. Do tego jest nachalna i antypatyczna, czego nie można powiedzieć o Rozenek.

Czy ja wiem, Rozenek na plecach Jacka wjechała do TV, grając superlady, a okazało się, że ma burdel w domu i stylówę spod latarni na blokowisku :classic_laugh: ale ją też dość lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja szczerze mówiąc bardzo się dziwię, jak Rozenkowa może mieć 40 lat. Wygląda na 10 więcej. Musiała albo palić, albo walić, albo coś jeszcze bo wygląda na zużytą, ale dobrze zakonserwowaną.

Lewa zamordystka, dokładnie, dla mnie to njagorszy sort baby. Herszt, dać jej bat do ręki, niech inne baby przez plery zdziela i liczy przysiady. Tak ją widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Kiss napisał:

Nie wiem, może dlatego, że Lewandowska wydaje się idealna, a Rozenek ma pełno wad. Ale ja wolę Lewandowską, sama do czegoś doszła, Rozenek to w sumie hipokrytka i dziunia piernik, blacharokaryna, ale fajnie, że w tym wieku zaszła, bo ma w sobie jednak coś fajnego w sobie.

Lewandowska SAMA doszła do czegoś? Doszła tylko na kasie Lewego. Owszem miała te medale ale gdyby nie medialny mąż, nikt by na szerszą skalę o niej nie usłyszał. Za to Rozenkowa sama się zgłosiła do Perfekcyjnej Pani Domu na prowadzącą i sama doszła do swojego medialnego sukcesu. Ty pleciesz jakieś bzdury.

Gdzie Rozenkowa ma pełno wad? Własnie nie, to ona pozuje na ideał, a mimo tego wolę ją od tamtej. Lewandowską doskonale polubią kobiety takie jak perfekcjonistyczne, nieznoszące ludzkiej słabości szefowe lub zarzynające się wysiłkiem dziunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla mnie zadziwiającym fenomenem jest to, jakim cudem Rozenkowa mogła tak się zmienić. Na poczatku swej kariery nie była żadną blachokaryną. Radzio z niej zrobił taką. Moc miłości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nienawidze lewandowskiej, rozenek może się podobać albo nie, mi nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irekan

Majdan bardzo się cieszy bo to będzie jego pierwsze dziecko, natomiast Małgorzata Rozenek ma już dwóch synów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

ja szczerze mówiąc bardzo się dziwię, jak Rozenkowa może mieć 40 lat. Wygląda na 10 więcej. Musiała albo palić, albo walić, albo coś jeszcze bo wygląda na zużytą, ale dobrze zakonserwowaną.

Lewa zamordystka, dokładnie, dla mnie to njagorszy sort baby. Herszt, dać jej bat do ręki, niech inne baby przez plery zdziela i liczy przysiady. Tak ją widzę.

lepsza lewa zamordystka niż ciposzka świętoszka z parafii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

lepsza lewa zamordystka niż ciposzka świętoszka z parafii

haha ale jej chyba nie chodziło o politykę tylko o lewandowską XD fakt w dzisiejszym natłoku komentów można się pomylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie lubię lewandowskiej, ta cała jej kariera jest bardzo wymuszona i pojawia się z nikąd i znika i znowu atakuje, jakby celowo ktoś ją upychał nam i tu i tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Od kiedy Rozenkowa jest świętoszką? Kościół nie popiera in-vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Od kiedy Rozenkowa jest świętoszką? Kościół nie popiera in-vitro

komuś się coś pomiętosiło (nie tobie ofc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

 

31 minut temu, Gość gość napisał:

ja szczerze mówiąc bardzo się dziwię, jak Rozenkowa może mieć 40 lat. Wygląda na 10 więcej. Musiała albo palić, albo walić, albo coś jeszcze bo wygląda na zużytą, ale dobrze zakonserwowaną.

Lewa zamordystka, dokładnie, dla mnie to njagorszy sort baby. Herszt, dać jej bat do ręki, niech inne baby przez plery zdziela i liczy przysiady. Tak ją widzę.

Jak dla mnie może mieć 40. A może mieć 50 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bo to babka pod 50tke, staruszki w ludziach budzą sympatię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie bardziej irytuje M. Rozenek. Za zakłamanie. Miłośniczka zwierząt, a pozbyła się psów, które miała z byłym mężem Jackiem.To jeszcze było sprzed czasów instagrama, więc o sprawie cicho. Kłamie. Wiedziała, że jest conajmniej z trzecim miesiącu ciąży, a tydzień temu dała wzruszający wywiad, że daje sobie spokój i myśli o adopcji. Płaci Pudelkowi (a w zasadzie go utrzymuje) za pochlebne artykuły o sobie, kasują na jej polecenie komentarze. Jest wypełniona po brzegi botoksem, kwasem i złotymi nićmi. Cenię sobie naturalność, więc ciężko mi patrzeć na to, że nawet wypełniona i w makijażu nie akceptuje się i na instastory do tego wszystkiego nakłada jeszcze filtr.  
Nie irytują mnie jej reklamy na insta, bo jest to źródło utrzymania, więc trudno się do tego doczepić. 
 Lewandowska nie działa mi na nerwy, może jedynie jej głos, ale z takim się urodziła, poza tym myślę, że jest pracowitą babką, za pieniądze Lewego mogłaby wieść życie Sary Boruc, a jednak tego nie robi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fff
46 minut temu, Gość gość napisał:

ja szczerze mówiąc bardzo się dziwię, jak Rozenkowa może mieć 40 lat. Wygląda na 10 więcej. Musiała albo palić, albo walić, albo coś jeszcze bo wygląda na zużytą, ale dobrze zakonserwowaną.

Może jest bezpłodna z powodu jakiejś choroby i to te dolegliwości ją tak posunęły w wyglądzie... nigdy nie wiadomo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×