Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tajemniczy

Sylwia tu na temacie możesz pisać do mnie.

Polecane posty

Gość Tajemniczy

Czekam na ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy

Możemy razem być. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaaaa

Ja już mam dosyć, nie mogę tak dłużej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy
Przed chwilą, Gość Sylwiaaaa napisał:

Ja już mam dosyć, nie mogę tak dłużej. 

Ja tez 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wy jesteście jedno, durny capie. Przestań gadać sam ze sobą i promować swoje stalkerskie profile. Widać brak inspiracji u ciebie, skoro coś takiego tworzysz. Nudny jesteś i przewidywalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy

Ómjeram na gangrene muzgu kturego niemam. To pisałem ja Dragon tajemniczy bardzo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Wy jesteście jedno, durny capie. Przestań gadać sam ze sobą i promować swoje stalkerskie profile. Widać brak inspiracji u ciebie, skoro coś takiego tworzysz. Nudny jesteś i przewidywalny

Ameba 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pasujesz do swojej Jeleny/kici/wielbladzicy, bo skoro to twoja królowa,  to jaka królowa taki król😂, sama w jakimś wątku napisała,  że jest twoja kicią, ma czarne wlosy i ciągle chodzi "wqrwiona", to typowe dla niej slownictwo, nie płacz pod jej drzwiami więcej,  bo to obciach u kogoś takiego jak ona płakać pod drzwiami, że może z partnerem teraz bara bara ma. Mózg się tobie w guano zamienił chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Pasujesz do swojej Jeleny/kici/wielbladzicy, bo skoro to twoja królowa,  to jaka królowa taki król😂, sama w jakimś wątku napisała,  że jest twoja kicią, ma czarne wlosy i ciągle chodzi "wqrwiona", to typowe dla niej slownictwo, nie płacz pod jej drzwiami więcej,  bo to obciach u kogoś takiego jak ona płakać pod drzwiami, że może z partnerem teraz bara bara ma. Mózg się tobie w guano zamienił chyba.

Zazdrosna ameba 😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Tajemniczy napisał:

Zazdrosna ameba 😀.

No na prawdę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Pasujesz do swojej Jeleny/kici/wielbladzicy, bo skoro to twoja królowa,  to jaka królowa taki król😂, sama w jakimś wątku napisała,  że jest twoja kicią, ma czarne wlosy i ciągle chodzi "wqrwiona", to typowe dla niej slownictwo, nie płacz pod jej drzwiami więcej,  bo to obciach u kogoś takiego jak ona płakać pod drzwiami, że może z partnerem teraz bara bara ma. Mózg się tobie w guano zamienił chyba.

Nie życze sobie ani takich komentarzy ani takich tematów! Nikt nigdy nie płakał pod moimi dzrzwiami i nigdy takie teksty z moich ust nie padły ty zakłamana kreaturo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale pasujecie dwa profile do siebie.Czuje przeciąg,taka pustka wieje..porażka kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A najciekawsze w tym wszystkim jest,że wstyd być zapamiętanym od du/py strony,bo tak kiepski poziom na kafe widziałam.A tyle możliwości było by pokazać klasę..Powodzenia z profilami i Sylwiami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×