Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość.8857

Czy mogę być w ciąży?

Polecane posty

Gość Gość.8857

Witam,

Nie bardzo mam komu się wyżalić, więc proszę o pomoc. Kochałam się z chłopakiem, zabezpieczaliśmy się prezerwatywą, nic nie pękło ani się nie wylało. W sobotę powinnam dostać okres a tu od trzech dni nic...od jakichś 5 miesięcy mam regularny okres co 30-31 dni. Wiem, że może panikuję ale boję się zrobić test...dodam, od miesiąca jestem na diecie i miałam trochę stresu przez zaliczenia na studiach... dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turu

Raczej nie jesteś w ciąży, stres i zmiana diety robią swoje. Na Twoim miejscu zrobiłabym ten test ciążowy, bo może jak zobaczysz negatywny wynik, to się uspokoisz i pojawi się miesiączka (miałam tak dwa razy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.8857

Ehh, już kilka razy sobie obiecywałam, że pójdę do ginekologa po tabletki anty...a jakoś nigdy nie było czasu. Nie wiem, bardzo się boję zrobić test. Dziś już 4 dzień a tu nadal nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turu

Nie było czasu na pójście do lekarza, zadbanie o swoje zdrowie fizyczne oraz psychiczne, a teraz się martwisz. Gdzie tu sens? Weź się w garść, zrób ten test ciążowy i idź do ginekologa bez względu na wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yttt

Dziewczyno. nie jesteś w żadnej ciąży. stres cię zżera i stad opóźnienie. odwlekanie testu nie zmieni stanu wnętrza macicy, że tak powiem. Im szybciej go zrobisz tym szybciej odetchniesz z ulgą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×