Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Która propozycja imienia dla dziecka lepszą moja czy męża ?

Polecane posty

Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

"Imię Nadia to zdrobnienie od rosyjskiej wersji imienia Nadieżda, znaczące "nadzieja". W Rosji Nadia jest przede wszystkim wykorzystywana jako imię dla zwierząt domowych"

A dlaczego imię jak dla prostytutki? Bo to ta sama kategoria, co Vanessa, Pamela, Roxi. Zastanawiałaś się? A nie przyszło ci do głowy, że w gazetach są ogłoszenia i stad ludzie znają te imiona? Nadzieja jedną z podstaw chrześcijaństwa. Wiesz co? Nie miałaś z czym wyskoczyć, tylko z wiarą? Jakby innowierca, albo ateista, czy agnostyk nie miał prawa odczuwać nadziei.

TO nie jest ta sama katergoria.  Jestem agnostykiem, ale Polska jest katolicka wiec dlatego z tym "wyskoczylam".  NAdia kojarzy mi sie z nadzieja, a nie prostytutkami poniewaz moj umysl tak nie dziala i w szambie nie siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Orginalne sa Walentyna, Stanislawa, Adelajda, Leandra, Florentyna, Dobrawa, Astryda, Dagna i tysiace innych do wyboru.

Mam juz kilka Majek w rodzinie i o ile fajnie by to brzmialo jako zdrobnienie jakiegos imienia to w tym momencie nawet tego nie akceptuje.  Niedobrze sie robi jak widze kolejna Majke, Hanke, Maryske, Lene lub Zuzke nowonarodzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gosc napisał:

TO nie jest ta sama katergoria.  Jestem agnostykiem, ale Polska jest katolicka wiec dlatego z tym "wyskoczylam".  NAdia kojarzy mi sie z nadzieja, a nie prostytutkami poniewaz moj umysl tak nie dziala i w szambie nie siedzi

Oj w szambie nie siedzi. Bo co? Bo Polska katolicka, więc wyskoczyłaś z nadzieją  jako  podstawą chrześcijaństwa? Ha ha ha ... Tobie mózg w ogóle nigdzie nie siedzi i jesteś oderwana od rzeczywistości. Weź przejrzyj pierwszą lepszą gazetę, to może zatrybisz o co chodzi. W dodatku się rozejrzyj dookoła, może zauważysz ile tych katolików zwracających uwagę na nadzieję jako podstawę wiary jest. Niewielu 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×