Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykły jak ja człowiek

Laska się śmiertelnie obraziła za ten czyn.. a ja chciałem ją tylko podniecić

Polecane posty

Gość zwykły jak ja człowiek

obecnie siedze w domu na l4 bo jestem troche chory, moja panna  w pracy, no a ze mnie się zachcialo seksu i mi stanal to cyknalem fotkę mojego penta i wyslalem jej mms-m, z tesktem "wiesz na co czeka ten sterczący twardziel?" a laska sie obrazila, zje.b.ała mnie od zboków, chamów itp.. , ja pie.rdole jakie dziwne stworzenie, ja bym byl w niebie jakby mi wyslala swoja gola ci.pke i napisala cos w stylu, ze czeka az ją zerzne

dlaczego wy takie jestescie tepe?  to byl akt milosci z mojej strony.. i mowie zupelnie szczerze, bo nigdy bym nie wyslal zadnej pannie golego ch0ja, gdybym jej mega nie kochał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Akt porządania a nie miłości, kochanej kobiecie nigdy byś tego nie wysłał,  chyba że żonie a i to nie każdy mężczyzna zrobiłby. Odzieracie miłość z tęsknoty, tkliwości, czułości i sprowadzacie ja tylko do "rżn$^ięcia". Nic dziwnego,  że często zmieniacie obiekty, bo bez miłości pożądanie szybko się kończy a jak nie, to i tak ciekawość pcha dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość zwykły jak ja człowiek napisał:

obecnie siedze w domu na l4 bo jestem troche chory, moja panna  w pracy, no a ze mnie się zachcialo seksu i mi stanal to cyknalem fotkę mojego penta i wyslalem jej mms-m, z tesktem "wiesz na co czeka ten sterczący twardziel?" a laska sie obrazila, zje.b.ała mnie od zboków, chamów itp.. , ja pie.rdole jakie dziwne stworzenie, ja bym byl w niebie jakby mi wyslala swoja gola ci.pke i napisala cos w stylu, ze czeka az ją zerzne

dlaczego wy takie jestescie tepe?  to byl akt milosci z mojej strony.. i mowie zupelnie szczerze, bo nigdy bym nie wyslal zadnej pannie golego ch0ja, gdybym jej mega nie kochał

Buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena

Uważaj, bo jeszcze do ZUS-u na Ciebie doniesie, ze wcale taki chory nie jesteś ;) i kontrola zwolnienia będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Akt porządania a nie miłości, kochanej kobiecie nigdy byś tego nie wysłał,  chyba że żonie a i to nie każdy mężczyzna zrobiłby. Odzieracie miłość z tęsknoty, tkliwości, czułości i sprowadzacie ja tylko do "rżn$^ięcia". Nic dziwnego,  że często zmieniacie obiekty, bo bez miłości pożądanie szybko się kończy a jak nie, to i tak ciekawość pcha dalej.

Poza tym, nie znasz jej, wiec nie jestescie na tyle blisko, by wysyłać jej takie wiadomości, gdybyś znał dobrze, znałbys tez jej reakcje na takiego mmsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znowu bajkopisarz arystocweles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonaty

Ja mimo, że z zoną byłem bardzo blisko (swing) nigdy nie wysłałem jej zdjęcia k....sa, a moje wiadomosci mówiły o wielkiej miłości i oddaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 45

 

4 minuty temu, KermitZaba napisał:

Podobno faceci robią takie rzeczy i to dość często.

Normalnie aż się wierzyć nie chce. Ja chyba jestem z innej epoki chociaż wcale stary nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość zwykły jak ja człowiek napisał:

obecnie siedze w domu na l4 bo jestem troche chory, moja panna  w pracy, no a ze mnie się zachcialo seksu i mi stanal to cyknalem fotkę mojego penta i wyslalem jej mms-m, z tesktem "wiesz na co czeka ten sterczący twardziel?" a laska sie obrazila, zje.b.ała mnie od zboków, chamów itp.. , ja pie.rdole jakie dziwne stworzenie, ja bym byl w niebie jakby mi wyslala swoja gola ci.pke i napisala cos w stylu, ze czeka az ją zerzne

dlaczego wy takie jestescie tepe?  to byl akt milosci z mojej strony.. i mowie zupelnie szczerze, bo nigdy bym nie wyslal zadnej pannie golego ch0ja, gdybym jej mega nie kochał

Gdyby facet mial mi okazywac milosc, posylajac mi fote swojego kutafona, to juz chyba wolalabym, zeby mnie nienawidzil. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bls

Przeciez to super sprawa. Ja bym na jej miejscu podeslala Ci podobna... 😁 

Podniecajace! 

Nie rozumiem dlaczego tak zareagowala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Nie wszystkie babeczki takie rzeczy lubią. Teraz już wiesz że twoja panna akurat nie i nie powtórzysz tego błędu. Ja bym była zachwycona gdyby mój men wysłał mi taką fotkę i nie dziwię się że taki pomysł ci przyszedł do głowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja pier... co za przegrywy wysylaja sobie takie foty... a jeszcze bardziej sa tepe laski ktore takie rzeczy lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor

To jakaś kłoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasandra

Wysylanie takich zdjec to oznaka braku podstawowej kultury osobistej... czy dotarlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
1 godzinę temu, Gość Kasandra napisał:

Wysylanie takich zdjec to oznaka braku podstawowej kultury osobistej... czy dotarlo?

Dokładnie i do do tego jeszcze ten ordynarny /wulgarny komentarz w temacie.Brak kultury i podstawowych norm etycznych.Obrzydliwe i niesmaczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
10 godzin temu, Gość Kasandra napisał:

Wysylanie takich zdjec to oznaka braku podstawowej kultury osobistej... czy dotarlo?

Prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×