Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziadek do orzechów

dzien za dniem

Polecane posty

Gość Dziadek do orzechów

Za 5 miesiecy 30cha a ja juz od 10 mam gleboka depresje. nie pamietam kiedy ostatnio bylem szczesliwy, kazdy dziento walka samemu ze soba aby nie w...iac sie na siebie i swiat z powodu szarosci ktora mnie otacza. Nie mam perspektyw, nie skonczylem nawet liceum. Nie mam pracy, nie mam przyjaciol. Nikt o mnie nie zabiega a jak co mnie zainteresuje nie mam z kim sie tym podzielic. Zycie jest jedna wielka przykroscia.

Piosenka ktora chyba opisuje moj stan to: gdyz jestem po prostu zmeczony juz zyciem. 


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkelson

I zapuszczasz sobie smutki .To nic nie da . Mało piszesz -nie masz pracy bo?? Szkoła to szkoła -liceum to nic nie da tobie ,zawodu po tym nie masz ,tylko przedłużenie dzieciństwa . Jeśli jesteś zdrowy ,to stoi na przeszkodzie udać się np do kogoś kto ma firmę budowlaną i zapytać o przyuczenie do zawodu ? Tak krok po kroku między ludzi ,na początek przynieś ,podaj ,pozamiataj ,ale czegoś się nauczysz ,będziesz między ludźmi ,nie będzie czasu na smuty w domu ,a potem to jedna sytuacja rodzi nową sytuację i za rok możesz być w innym miejscu niż jesteś . Odwagi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
1 godzinę temu, Gość Majkelson napisał:

I zapuszczasz sobie smutki .To nic nie da . Mało piszesz -nie masz pracy bo?? Szkoła to szkoła -liceum to nic nie da tobie ,zawodu po tym nie masz ,tylko przedłużenie dzieciństwa . Jeśli jesteś zdrowy ,to stoi na przeszkodzie udać się np do kogoś kto ma firmę budowlaną i zapytać o przyuczenie do zawodu ? Tak krok po kroku między ludzi ,na początek przynieś ,podaj ,pozamiataj ,ale czegoś się nauczysz ,będziesz między ludźmi ,nie będzie czasu na smuty w domu ,a potem to jedna sytuacja rodzi nową sytuację i za rok możesz być w innym miejscu niż jesteś . Odwagi .

To jest dobry pomysł. Wejdziesz w nowe środowisko, trochę się otrzaskasz towarzysko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×