Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość

Większość związków to związki z braku laku

Polecane posty

Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Co wy z tym wygladem i seksem.  Dla mnie najważniejsze jest to czy z daną osobą da się prowadzić takie życie jakie sobie wymyśliłem.  Oczywiście musi w jakiś tam sposób mi się podobać ale to nie jest najważniejsze. 

to jest dosc wazne bo ok mozna sobie zyc z kims, kto podoba sie tylko z charakteru i ma podobna wizje zycia, ale jak fizycznie odstrecza to mozna sobie byc w platonicznej relacji bez seksu. watpie ze mezczyznie by to wystarczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

to jest dosc wazne bo ok mozna sobie zyc z kims, kto podoba sie tylko z charakteru i ma podobna wizje zycia, ale jak fizycznie odstrecza to mozna sobie byc w platonicznej relacji bez seksu. watpie ze mezczyznie by to wystarczylo

Jak dla mnie kobiety podobają mi się albo w 100% albo w 90% albo w 80%.  I w sumie wolę taka na 80% z fajnym charakterem niż 100% z która nie mam nic wspólnego. 

Piszecie tak jakbyście się wiązały z facetami naprawdę oblesnymi, a takich ludzi aż tak wielu nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Cytat

Czyli dla Ciebie milosc= zauroczenie w fizycznosci?

Milość to kochanie całej osoby, i tak kochana osoba też chce, żeby jej ciało było kochane i podziwiane. Poza tym, wątpię w zgodność charakterów przy cechach anatomicznych, które nam nie pasują. O dziwo im bardziej kochasz czyjeś ciało, tym większe ma zaufanie do ciebie. Wiele razy się przekonalam, że jak nie uwazasz kogoś za piekną osobę to nie ma ani przyjaźni ani zaufania. Wszelkie różnice w pogladach nie mają znaczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Milość to kochanie całej osoby, i tak kochana osoba też chce, żeby jej ciało było kochane i podziwiane. Poza tym, wątpię w zgodność charakterów przy cechach anatomicznych, które nam nie pasują. O dziwo im bardziej kochasz czyjeś ciało, tym większe ma zaufanie do ciebie. Wiele razy się przekonalam, że jak nie uwazasz kogoś za piekną osobę to nie ma ani przyjaźni ani zaufania. Wszelkie różnice w pogladach nie mają znaczenia. 

Jaja sobie robisz, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak dla mnie kobiety podobają mi się albo w 100% albo w 90% albo w 80%.  I w sumie wolę taka na 80% z fajnym charakterem niż 100% z która nie mam nic wspólnego. 

Piszecie tak jakbyście się wiązały z facetami naprawdę oblesnymi, a takich ludzi aż tak wielu nie ma. 

Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie, kieruję się ta zasadą we wszystkich relacjach, moje przyjaciólki też uważam za piękne i są lojalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Po prostu szukam całe życie idealnej milości i wiem że nikt, nigdy mi się już nie spodoba, każdego faceta do niego porównuję i każdy wydaje mi się brzydki.

Nowszą wersją też nie jest bo jest dużo starszy a mój jest młodszy ode mnie

czyli to o czym mówię, wymysliłaś sobie jakiś nierealny bzdet, którego nie będziesz nigdy miała bo on nie istnieje na zywo, ale dzieki temu nie musisz naprawde być z nikim, z każdym jesteś na niby, na chwilę, warunkowo, aż nie trafi sie coś co wydaje ci sie lepsze. Jak rozkapryszone dziecko które zmienia zabawki , szybko sie nudzi i chce nowej. straszni są tacy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po prostu coś bezmyślnie powtarzasz, jakieś banalne komunały, którymi się pierze mózgi ludziom, żeby nie dażyli do czegoś lepszego niż mają.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak dla mnie kobiety podobają mi się albo w 100% albo w 90% albo w 80%.  I w sumie wolę taka na 80% z fajnym charakterem niż 100% z która nie mam nic wspólnego. 

Piszecie tak jakbyście się wiązały z facetami naprawdę oblesnymi, a takich ludzi aż tak wielu nie ma. 

wlasnie wiekszosc facetów jest obrzydliwa i beznadziejna. 

- albo chudzi jak patyki bez zarysu mięsni tzw. "suchoklatesy", albo w druga stronę brzuchowate misie, zakola na pół czachy, wzrost albo poniżej 185 cm albo mamuty powyżej 195 cm, zolet zęby...i kiepska praca i wykształcenie w bonusie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

no mi tez sie wiekszosc nie podoba, rzadko  sie zdarza.zdarza sie tacy jeszcze przecietni, tzn wyzsi ode mnie i nie wychudzeni i z twarza w miare ciekawa, nie jakas bardzo przystojna, ale chociaz bez dziwnego wyrazu twarzy... szczerze to zastanawiam sie czy kobiety sie zmuszaja do seksu czy serio takich chca. A moze ja jakas zimna albo lesbijka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 Lykacie jak pelikany. Babki sobie tutaj jaja robią a wy się wysilacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Praca przez internet, inwestycja 250$

Czas jaki trzeba poświęcić to od 30 do 90 minut dziennie. Na start dostajemy opiekuna, który m.in. pomaga nam w decyzyjnych inwestycjach. Możliwe są bardzo wysokie zyski, jeśli jesteś zainteresowany zarejestruj się na stronie https://bit.ly/34tnwux a my do Ciebie oddzwonimy i wszystko szczegółowo wytłumaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jak dla mnie kobiety podobają mi się albo w 100% albo w 90% albo w 80%.  I w sumie wolę taka na 80% z fajnym charakterem niż 100% z która nie mam nic wspólnego. 

Piszecie tak jakbyście się wiązały z facetami naprawdę oblesnymi, a takich ludzi aż tak wielu nie ma. 

Jak czesto podobają Ci się kobiety? Za każdym razem gdy gdzieś wyjdziesz na miasto ktos Ci wpada w oko (wizualnie)? I zdarza się ze kilka kobiet naraz Ci się podoba np na imprezie, ciągnie Cie do nich? Pytam z ciekawości bo mi jak się spodoba facet to jeden na kilka miesiecy...a wam, mam wrażenie to co druga ładna kobieta się może podobać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Co wy z tym wyglądem? Takich naprawdę brzydkich ludzi to jest może z 1% (z czego większość wynika z zaniedbania), większość jest akceptowalna. No ale kobiety 80% facetów uważają za brzydkich, to co się dziwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Byle kitem się nawciskać z braku laku, a fajni mężczyźni są olewani, bo nie są przystojni. Tv wyprało kobietom mózgi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
10 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Byle kitem się nawciskać z braku laku, a fajni mężczyźni są olewani, bo nie są przystojni. Tv wyprało kobietom mózgi. 

Wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
3 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Wypad.

Spadaj, podszywie marny. Każdy wie, że piszę prawdę o was i to was boli. Nic nie zmieni prawdy, pogódź się z tym biedna kobieto i przestań się pokazywać, bo to żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 minutę temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Spadaj, podszywie marny. Każdy wie, że piszę prawdę o was i to was boli. Nic nie zmieni prawdy, pogódź się z tym biedna kobieto i przestań się pokazywać, bo to żałosne.

Nieśmieszne. Wymyśl coś innego, podszywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 16.12.2019 o 23:58, Gość Gosc napisał:

Jak czesto podobają Ci się kobiety? Za każdym razem gdy gdzieś wyjdziesz na miasto ktos Ci wpada w oko (wizualnie)? I zdarza się ze kilka kobiet naraz Ci się podoba np na imprezie, ciągnie Cie do nich? Pytam z ciekawości bo mi jak się spodoba facet to jeden na kilka miesiecy...a wam, mam wrażenie to co druga ładna kobieta się może podobać. 

Odpowie mi któryś z was na to pytanie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Odpowie mi któryś z was na to pytanie? 

Wszystkie kobiety są piękne, ale żadna i tak mnie nie chce. Czasem wina brak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
5 godzin temu, Gość vvv napisał:

Wszystkie kobiety są piękne, ale żadna i tak mnie nie chce. Czasem wina brak. 

Słabe, postaraj się bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Związki z braku laku powstają, jak ktoś nam nie do końca odpowiada, ale nie mamy ochoty być sami, potem jedna osoba rzuca drugą i kontynuuje poszukiwania swojego "ideału".. a dla tej porzuconej być może właśnie było się ideałem. Nie wybrzydzajcie tyle i nie skupiajcie się tylko na wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×