Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Grażyna Mizo to żywy dowód na prawdziwość powiedzenia, że baba bez bolca dostaje pier'dolca

Polecane posty

Gość gosc

mizo to bym chetnie kopal po cycach i tzipie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

mizo to bym chetnie kopal po cycach i tzipie

skoro tylko tak mozesz osiągnąć spełnienie seksualne...ale wiesz ze to nienormalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

mizo to bym chetnie kopal po cycach i tzipie

Kopni się w ten poniemiecki łeb. Trochę szacunku do kobiety fluku 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, Gość gość gość napisał:

Do tej pory nie wiedziałem o istnieniu "braci samców", a przecież często zabierałem głos w tematach, w których mizo jak opętana szerzy nienawiść do mężczyzn. Dlaczego? Bo uważam, że normalny człowiek (bez względu na płeć) nie może przejść obojętnie wobec tak wielkiego siania wrogości i niechęci do innych, które od dłuższego czasu urządza sobie tutaj mizo. Wielkie dzięki za info, na pewno będę zaglądał na wspomniane forum dla samców i zacieklej będę zwalczał tą oszalałą z nienawiści osobę☺ 

Widzisz ja też nie wiedziałam o tym forum. Ale dzięki temu, że tam trafiłam, choć nie wiem czy to dobrze, zobaczyłam jacy faceci są naprawdę. Ścierwa bez honoru, którzy nie potrafią kochać a tylko chcą sobie porzadzić, bo myślą, że kawał kiełbasy między nogami daje im do tego prawo. Tam to dopiero jest szerzona nienawiść, a tyle sprzecznych teorii co tam wypisują to aż żal czytać... Znam kilku wartościowych facetów, ale teraz przyglądam się wszystkim baczniej, od kiedy okazało się jakie to fałszywe mendy szukające winy wszędzie ale nie w nich samych. Do seksu są potrzebni - taka natura, ale generalnie to są jak zwierzątka - można przytulić i pogłaskać, niech se toto lata po domu ale ufać? Nigdy. No i podobnie jak po stracie kotka czy pieska, czasem się żal zrobi a nawet łezkę uroni jeśli był "przystepny" ale generalnie... Cóż można tylko płakać, że miłości nie ma, bo facet kochać nie potrafi, tylko o swoją dupe dba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Widzisz ja też nie wiedziałam o tym forum. Ale dzięki temu, że tam trafiłam, choć nie wiem czy to dobrze, zobaczyłam jacy faceci są naprawdę. Ścierwa bez honoru, którzy nie potrafią kochać a tylko chcą sobie porzadzić, bo myślą, że kawał kiełbasy między nogami daje im do tego prawo. Tam to dopiero jest szerzona nienawiść, a tyle sprzecznych teorii co tam wypisują to aż żal czytać... Znam kilku wartościowych facetów, ale teraz przyglądam się wszystkim baczniej, od kiedy okazało się jakie to fałszywe mendy szukające winy wszędzie ale nie w nich samych. Do seksu są potrzebni - taka natura, ale generalnie to są jak zwierzątka - można przytulić i pogłaskać, niech se toto lata po domu ale ufać? Nigdy. No i podobnie jak po stracie kotka czy pieska, czasem się żal zrobi a nawet łezkę uroni jeśli był "przystepny" ale generalnie... Cóż można tylko płakać, że miłości nie ma, bo facet kochać nie potrafi, tylko o swoją dupe dba...

Zaloguj się mizo, bo jesteś żałosna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Zaloguj się mizo, bo jesteś żałosna...

Nie to nie ona 😄 To JA 🙂 Ps. chciałabym poczytać jej książkę o mężczyznach 😄 Nie powiem, że bym sie zgodziła ze wszystkim ale pewnie byłaby to ciekawa lektura 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Zaloguj się mizo, bo jesteś żałosna...

Wszędzie widzisz mizo? Żenada. Wiele kobiet ma to samo zdanie i te same obserwacje. Reszta jest zaslepiona i nie każda się przyzna co myśli naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wiele kobiet ma to samo zdanie

Tym gorzej dla nich😁 no chyba, że lubią koty, bo z takimi poglądami staropanieństwo i życie w samotności mają gwarantowane😂 Otrzeźwienie i rozum przychodzą zazwyczaj po czterdziestce, tylko wtedy jest już za późno. Ich koleżanki, znajome mają mężów, dzieci, a takim mizopodobnym wybrykom natury zostaja tylko koty i nikt więcej 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tym gorzej dla nich😁 no chyba, że lubią koty, bo z takimi poglądami staropanieństwo i życie w samotności mają gwarantowane😂 Otrzeźwienie i rozum przychodzą zazwyczaj po czterdziestce, tylko wtedy jest już za późno. Ich koleżanki, znajome mają mężów, dzieci, a takim mizopodobnym wybrykom natury zostaja tylko koty i nikt więcej 😂

Śmierć wśród kotów to piękna śmierć. Kobiety na takim poziomie samoswiadomosci jak ona wiedzą z czym wiążą się takie poglądy więc straszenie staropanienstwem to wiesz gdzie sobie możesz wsadzić. Niektórzy są trzezwi całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Śmierć wśród kotów to piękna śmie

Właśnie wyobraziłem sobie stare, pomarszczone truchło mizo leżące od tygodnia w kocich szczynach i kupach, poobgryzane przez stado głodnych kotów 😂 W istocie piękna śmierć😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Właśnie wyobraziłem sobie stare, pomarszczone truchło mizo leżące od tygodnia w kocich szczynach i kupach, poobgryzane przez stado głodnych kotów 😂 W istocie piękna śmierć😂😂😂😂

Ja wyobrazilam sobie ciebie. Starego dziada w lichej trumnie z plamami opadowymi na ...ie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ja wyobrazilam sobie ciebie. Starego dziada w lichej trumnie z plamami opadowymi na ...ie. 

Nie nadwyrężaj tak swojej marnej wyobraźni. Ja umrę młodo i zostanę skremowany przez rodzinę☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie nadwyrężaj tak swojej marnej wyobraźni. Ja umrę młodo i zostanę skremowany przez rodzinę☺

Masz rację. Szkoda jej. Spoczywaj w niepokoju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Masz rację. Szkoda jej. Spoczywaj w niepokoju. 

I wzajemnie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btm

Czego się spodziewać po osobie, która nienawiść ma wpisaną w nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Haha jacy obrońcy i miko ludzie na kafe. Wysyp 🤣 Ciekawe czemu jak jakiś oblech bicu czy inny męski zyeb pluje gòwnem to nikt się nie oburza. Bo ma ogon zwisajacy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btm
51 minut temu, Gość Gość napisał:

Wszędzie widzisz mizo? Żenada. Wiele kobiet ma to samo zdanie i te same obserwacje. Reszta jest zaslepiona i nie każda się przyzna co myśli naprawdę.

To wy jesteście zaślepione. Na punkcie nienawiści do mężczyzn.

1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Widzisz ja też nie wiedziałam o tym forum. Ale dzięki temu, że tam trafiłam, choć nie wiem czy to dobrze, zobaczyłam jacy faceci są naprawdę. Ścierwa bez honoru, którzy nie potrafią kochać a tylko chcą sobie porzadzić, bo myślą, że kawał kiełbasy między nogami daje im do tego prawo. Tam to dopiero jest szerzona nienawiść, a tyle sprzecznych teorii co tam wypisują to aż żal czytać... Znam kilku wartościowych facetów, ale teraz przyglądam się wszystkim baczniej, od kiedy okazało się jakie to fałszywe mendy szukające winy wszędzie ale nie w nich samych. Do seksu są potrzebni - taka natura, ale generalnie to są jak zwierzątka - można przytulić i pogłaskać, niech se toto lata po domu ale ufać? Nigdy. No i podobnie jak po stracie kotka czy pieska, czasem się żal zrobi a nawet łezkę uroni jeśli był "przystepny" ale generalnie... Cóż można tylko płakać, że miłości nie ma, bo facet kochać nie potrafi, tylko o swoją dupe dba...

Wielu mężczyzn potrafi kochać, ale większość z was nie jest nimi zainteresowana.

A kobiety potrafią kochać tylko zwierzęta i własne dzieci. Ewentualnie przystojnych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość btm napisał:

To wy jesteście zaślepione. Na punkcie nienawiści do mężczyzn.

Wielu mężczyzn potrafi kochać, ale większość z was nie jest nimi zainteresowana.

A kobiety potrafią kochać tylko zwierzęta i własne dzieci. Ewentualnie przystojnych facetów.

vvv

ech 

szkoda gadać

pravda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btm
21 minut temu, Gość Gość napisał:

vvv

ech 

szkoda gadać

pravda 

???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość btm napisał:

Wielu mężczyzn potrafi kochać, ale większość z was nie jest nimi zainteresowana.

No ja bardzo kochałem taką jedną, a ona mnie zostawiła jak śmiecia i potraktowała jak goowno, zupełnie bez powodu. Kilka lat dochodziłem do siebie. Potem już na żadną nie spojrzałem, mimo, że byłem podrywany przez dziewczyny, czasem bardzo nachalnie. Od kilkunastu lat jestem sam. 

24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ciekawe czemu jak jakiś oblech bicu czy inny męski zyeb pluje gòwnem to nikt się nie oburza. Bo ma ogon zwisajacy

Bo zyeb jest zyebem i mało kto w ogóle zwraca na to "coś" uwagę. Mizo natomiast niby taka ą, ę, pozuje na kulturalną i w ogóle, a tak naprawdę sama szuka dymu, prowokuje, a jej pisanina ma za zadanie wywołać goownoburzę. Ona pragnie męskiej uwagi i jest to fakt. Nie wiem, może rodzice, w szczególności ojciec, nie poświęcali jej wystarczającej uwagi? A może wręcz przeciwnie, może stary był nią aż za bardzo zainteresowany? Chyba wiecie co mam na myśli. Teraz ona ma jakieś schizy i nienawidzi facetów😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

vvv

ech 

szkoda gadać

pravda 

Jeszcze o mnie zapomniałaś 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Tym gorzej dla nich😁 no chyba, że lubią koty, bo z takimi poglądami staropanieństwo i życie w samotności mają gwarantowane😂 Otrzeźwienie i rozum przychodzą zazwyczaj po czterdziestce, tylko wtedy jest już za późno. Ich koleżanki, znajome mają mężów, dzieci, a takim mizopodobnym wybrykom natury zostaja tylko koty i nikt więcej 😂

No ok, ale nawet parszywa kot jest lepszy od faceta z tak parszywym charakterem jak ty. Bo party u kota da się wyleczyć A tobie mozgu nie naprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

No ok, ale nawet parszywa kot jest lepszy od faceta z tak parszywym charakterem jak ty. Bo party u kota da się wyleczyć A tobie mozgu nie naprawia

Oto typowa fanka mizo, albo nawet ona sama piszącą z gościa. Dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asica

Jest mi normalnie wstyd za prymitywne wywłoki Mizo i jej popleczników...Nie dziwię się ze męzczyźni traktują to coś gorzej od ścierwa skoro tak bardzo się rzuca. Nie chciałabym na żywo spotkać tak chorej psychicznie podistoty. Jak dobrze, że nie jestem polką, współczuję polskim męzczyznom ze muszą się użerać z takimi niezrównowazonymi psychicznie mentalnymi gówniarami. W dodatku strasznie brzydkimi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz
1 minutę temu, Gość Asica napisał:

Jest mi normalnie wstyd za prymitywne wywłoki Mizo i jej popleczników...Nie dziwię się ze męzczyźni traktują to coś gorzej od ścierwa skoro tak bardzo się rzuca. Nie chciałabym na żywo spotkać tak chorej psychicznie podistoty. Jak dobrze, że nie jestem polką, współczuję polskim męzczyznom ze muszą się użerać z takimi niezrównowazonymi psychicznie mentalnymi gówniarami. W dodatku strasznie brzydkimi..

Dzień dobry Rumunko. A5 to nie tutej . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Grażyna Mizo. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incel alert
6 minut temu, Gość Asica napisał:

Jest mi normalnie wstyd za prymitywne wywłoki Mizo i jej popleczników...Nie dziwię się ze męzczyźni traktują to coś gorzej od ścierwa skoro tak bardzo się rzuca. Nie chciałabym na żywo spotkać tak chorej psychicznie podistoty. Jak dobrze, że nie jestem polką, współczuję polskim męzczyznom ze muszą się użerać z takimi niezrównowazonymi psychicznie mentalnymi gówniarami. W dodatku strasznie brzydkimi..

Skończ udawac kobietę, skre.tyniały incelu 😄 😄😄 

To pewnie znowu ta peezda "facet" pisze. Znany tutaj incel. Ten kre.tyn nawet ostatnio pisze z damskich ników, kilka dni temu pisał z konta "szamanka" 😄 I ... myśli, że cokolwiek osiągnie w ten sposób 😄

Jakie te bracio-samcowe faceto-podobne wyroby są żałosne to brak słów 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat79
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

vvv

ech 

szkoda gadać

pravda 

VVV do tego towarzystwa nie mieszaj. To normalny facet, który po prostu nie może sobie nikogo znaleźć. Nie jest mizoginem i wierzy, że jednak znajdzie tę normalną kobietę.

A szkoda gadać już dawno się tu nie udziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
4 minuty temu, Gość nat79 napisał:

VVV do tego towarzystwa nie mieszaj. To normalny facet, który po prostu nie może sobie nikogo znaleźć. Nie jest mizoginem i wierzy, że jednak znajdzie tę normalną kobietę.

A szkoda gadać już dawno się tu nie udziela.

Szkoda gadać na to co piszesz podszywie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
21 minut temu, Gość vvv napisał:

Szkoda gadać na to co piszesz podszywie. 

Podszyw to ty, won.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×