Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Grażyna Mizo to żywy dowód na prawdziwość powiedzenia, że baba bez bolca dostaje pier'dolca

Polecane posty

Gość kobieta
40 minut temu, Mizo napisał:

Też tego nie rozumiem... Po co zakładać tematy poświęcone konkretnemu użytkownikowi? Po to, żeby wylać na niego falę hejtu za to, że mówi kilka słów gorzkiej prawdy? Słabe, no ale jak widać, niektórzy nie potrafią przyjąć krytyki na klatę, więc muszą się mścić w tak prymitywny sposób. Trzeba przywyknąć 🙂 Poza tym... skąd znasz wiele "psycholek"? Coś Cię musi instynktownie ciągnąć do takiego towarzystwa... może podobne problemy?

Pozdrawiam serdecznie!Ja też mam cięty język, mówię prawdę prosto i niektórych ich obłuda boli, a prawdy znieść nie potrafią.O matko o córko!!!chorzy ludzie nas otaczają, a nam choroby wmawiają.Trzymaj się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mizo pisze te bzdury bo pochodzi z niekompletnej rodziny, ojciec zapłodnił dupodajke (jej matke) i porzucił, zdarza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No teraz wiem,
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

mizo pisze te bzdury bo pochodzi z niekompletnej rodziny, ojciec zapłodnił dupodajke (jej matke) i porzucił, zdarza sie

Twoja matka to kuurrwwa skoro tak tu ciagle wypisujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bezrobotne psychiczne france na czele z mazepą mizo właśnie się przebudziły by wziąć dawkę leków i przy okazji zaglądnęły na kafe. Gdy inni są w pracy lub właśnie szykują się do niej, one będą pieerdolić do północy swoje denne kocopoły o facetach, bez których najwyraźniej nie mogą żyć. Tyle mają psycholki do roboty. Muszą się w końcu jakoś dowartościować, gdyż życie ich tak bardzo chüjowe jest....😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
42 minuty temu, Gość gosć napisał:

Oho, już mizoandryczne ścierwo się odezwało, widocznie zabolało ją to wszystko, co się o niej powiedziało XD I tak nikt tych twoich wypocin nie czyta wiec się nie produkuj, nieudacznico życiowa 😛

Cwel za to ogarnięty, ścierwo stare  na utrzymaniu matki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No przecież.
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Bezrobotne psychiczne france na czele z mazepą mizo właśnie się przebudziły by wziąć dawkę leków i przy okazji zaglądnęły na kafe. Gdy inni są w pracy lub właśnie szykują się do niej, one będą pieerdolić do północy swoje denne kocopoły o facetach, bez których najwyraźniej nie mogą żyć. Tyle mają psycholki do roboty. Muszą się w końcu jakoś dowartościować, gdyż życie ich tak bardzo chüjowe jest....😂

ty bezrobotny pijak od rana piszesz dwoje wysrywy. Sam do siebie cwelu piszesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość kobieta napisał:

Pozdrawiam serdecznie!Ja też mam cięty język, mówię prawdę prosto i niektórych ich obłuda boli, a prawdy znieść nie potrafią.O matko o córko!!!chorzy ludzie nas otaczają, a nam choroby wmawiają.Trzymaj się ciepło.

No i super, tak trzeba. Najlepiej to robić z kulturą, wtedy wbrew pozorom najbardziej do nich dociera. Uwielbiam ten widok zawstydzenia i takiego zdezorientowania sytuacją. Widać, że mężczyźni nie są przyzwyczajeni do tego, że kobieta ich punktuje, ale to się powolutku zmienia 🙂 Również pozdrawiam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20830
2 godziny temu, Gość Dobra robota napisał:

A ja się cieszę jako facet, że pisze tu taka mizo i jej klakierki. Ich nienawistne komentarze mają niejako charakter edukacyjny, ostrzegawczy wręcz, bo ukazują prawdziwą naturę kobiet. Wielu młodych, niedoświadczonych gości, po przeczytaniu ich wypocin dziesięć razy się zastanowi zanim zwiąże się z jakimś głupim babiszczem. Tym samym, paradoksalnie, mizo i przyduupaski ratują wielu młodych wartościowych facetów przed zmarnowaniem sobie życia z jedną z nich. Bo w zasadzie wszystkie baby są wrednymi, nienawistnymi roszczeniowymi sekutnicami, tylko na początku dobrze się z tym kryją. Na szczęście tutaj pokazują swoje prawe oblicze, co cieszy☺

Zacznijmy od tego że wartościowych facetów nie Ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mizo była gwałcona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Dobra robota napisał:

A ja się cieszę jako facet, że pisze tu taka mizo i jej klakierki. Ich nienawistne komentarze mają niejako charakter edukacyjny, ostrzegawczy wręcz, bo ukazują prawdziwą naturę kobiet. Wielu młodych, niedoświadczonych gości, po przeczytaniu ich wypocin dziesięć razy się zastanowi zanim zwiąże się z jakimś głupim babiszczem. Tym samym, paradoksalnie, mizo i przyduupaski ratują wielu młodych wartościowych facetów przed zmarnowaniem sobie życia z jedną z nich. Bo w zasadzie wszystkie baby są wrednymi, nienawistnymi roszczeniowymi sekutnicami, tylko na początku dobrze się z tym kryją. Na szczęście tutaj pokazują swoje prawe oblicze, co cieszy☺

Żaden się nie zastanowi, będziecie dalej skomlec, a zwłaszcza stuleje. Ty tu pokazałeś swoją nienawiść do kobiet, jeśli Mizo jest chora to ty cierpisz na to samo tylko mocniej, hehe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Żaden się nie zastanowi, będziecie dalej skomlec, a zwłaszcza stuleje. Ty tu pokazałeś swoją nienawiść do kobiet, jeśli Mizo jest chora to ty cierpisz na to samo tylko mocniej, hehe. 

Po raz pierwszy zabiorę głos na jej temat, tak to chora psychicznie kobieta która sieje mnóstwo złych wiadomości na temat mężczyzn. W każdym temacie do granic możliwości tępi mężczyzn. Dodam ci u mnie z rozumem (w przeciwieństwie do tej złej kobiety) wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka
1 minutę temu, Gość Normalny napisał:

Po raz pierwszy zabiorę głos na jej temat, tak to chora psychicznie kobieta która sieje mnóstwo złych wiadomości na temat mężczyzn. W każdym temacie do granic możliwości tępi mężczyzn. Dodam ci u mnie z rozumem (w przeciwieństwie do tej złej kobiety) wszystko jest ok.

Ona pisze swoje zdanie, wyznawcy braci samców swoje, mnie oni nie ruszają, a czemu was rusza Mizo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Werka napisał:

Ona pisze swoje zdanie, wyznawcy braci samców swoje, mnie oni nie ruszają, a czemu was rusza Mizo? 

Widocznie się utożsamiają w duchu z tym co ona pisze. Albo on...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny
Przed chwilą, Gość Werka napisał:

Ona pisze swoje zdanie, wyznawcy braci samców swoje, mnie oni nie ruszają, a czemu was rusza Mizo? 

 Bo ma zaburzenia psychiczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Mizo

Mizo to psycholka do utylizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skończ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość Normalny napisał:

 Bo ma zaburzenia psychiczne!

ma czy nie ma, to nie twoja sprawa, lekarzem jesteś, czy jak? Konsultujesz w internecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
23 minuty temu, Gość Anty Mizo napisał:

Mizo to psycholka do utylizacji

Asperger nie rozumie nic a nic. Zamknij ryj chamie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
34 minuty temu, Gość Werka napisał:

Ona pisze swoje zdanie, wyznawcy braci samców swoje, mnie oni nie ruszają, a czemu was rusza Mizo? 

Do tej pory nie wiedziałem o istnieniu "braci samców", a przecież często zabierałem głos w tematach, w których mizo jak opętana szerzy nienawiść do mężczyzn. Dlaczego? Bo uważam, że normalny człowiek (bez względu na płeć) nie może przejść obojętnie wobec tak wielkiego siania wrogości i niechęci do innych, które od dłuższego czasu urządza sobie tutaj mizo. Wielkie dzięki za info, na pewno będę zaglądał na wspomniane forum dla samców i zacieklej będę zwalczał tą oszalałą z nienawiści osobę☺ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owlosiona

To prawda czasem też się tak czuję. Mój misio nie chce zbyt często mnie szturchac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Owlosiona napisał:

To prawda czasem też się tak czuję. Mój misio nie chce zbyt często mnie szturchac 

Ale przynajmniej masz misia😁 Mizo nikt by nie chciał szturchać nawet kijem od miotły, nawet za dopłatą. Stąd wściek i frustracja tego potwora bagiennego😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość gość gość napisał:

Do tej pory nie wiedziałem o istnieniu "braci samców", a przecież często zabierałem głos w tematach, w których mizo jak opętana szerzy nienawiść do mężczyzn. Dlaczego? Bo uważam, że normalny człowiek (bez względu na płeć) nie może przejść obojętnie wobec tak wielkiego siania wrogości i niechęci do innych, które od dłuższego czasu urządza sobie tutaj mizo. Wielkie dzięki za info, na pewno będę zaglądał na wspomniane forum dla samców i zacieklej będę zwalczał tą oszalałą z nienawiści osobę☺ 

a to dopiero cel w zyciu? może bys raczej ksiązkę pajacu poczytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

a to dopiero cel w zyciu? może bys raczej ksiązkę pajacu poczytał

Może byś się Ty karykaturo kobiety do lekarza wreszcie wybrała?☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość gość napisał:

Może byś się Ty karykaturo kobiety do lekarza wreszcie wybrała?☺

nie jestem Mizo, a tak przyokazji to dzieki za troskę,  lekarze nie widza u mnie niczego niepokajacego, a przy okazji jakoś mój facet mietoląć od kilkunastu lat moje cycki nie uważa ze jestem niekobieca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

nie jestem Mizo, a tak przyokazji to dzieki za troskę,  lekarze nie widza u mnie niczego niepokajacego, a przy okazji jakoś mój facet mietoląć od kilkunastu lat moje cycki nie uważa ze jestem niekobieca:)

Więc koniecznie musisz zmienić specjalistę, bo obecny jak widać Cię oszukuje😂

Natomiast tajemnice swojej alkowy zostaw dla siebie i swego zdesperowanego faceta, bo to żałosne i nieznaczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
1 minutę temu, Gość gość gość napisał:

Więc koniecznie musisz zmienić specjalistę, bo obecny jak widać Cię oszukuje😂

Natomiast tajemnice swojej alkowy zostaw dla siebie i swego zdesperowanego faceta, bo to żałosne i nieznaczne. 

niesmaczne* 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
Przed chwilą, Gość gość gość napisał:

Więc koniecznie musisz zmienić specjalistę, bo obecny jak widać Cię oszukuje😂

Natomiast tajemnice swojej alkowy zostaw dla siebie i swego zdesperowanego faceta, bo to żałosne i nieznaczne. 

niesmaczne* 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gość gość napisał:

Więc koniecznie musisz zmienić specjalistę, bo obecny jak widać Cię oszukuje😂

Natomiast tajemnice swojej alkowy zostaw dla siebie i swego zdesperowanego faceta, bo to żałosne i nieznaczne. 

ojoj, chciałbyś mieć chociaz tyle w zyciu malutki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
39 minut temu, Gość Owlosiona napisał:

To prawda czasem też się tak czuję. Mój misio nie chce zbyt często mnie szturchac 

Jeśli masz tam futerko to bym Ci spokoju nie dawał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mizo i Werkę do trójkąta chcę mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×