Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misia18

beznadziejnie trafilam...smiec facet

Polecane posty

Gość misia18

tu niby flirtuje, chce jakiejs romantycznej relacji a mowi mi o innych, myslalam,ze chce wywolac zazdrosc a on powiedzial,ze wierny nie bedzie bo taki juz jest, żadnej skruchy,nic... podobno przespał sie z jakąś w trakcie naszej znajomosci i od samego poczatku byl tez w innych relacjach..uwaza mnie za bliska kolezanke tak jak i kilka innych w miedzyczasie ;/

 nazwalam go smieciem bo juz nie moglam wytrzymac, poklocilismy sie.. powiedzialam ze zrywam a on tylko "ok" ..w ogole sie nie przejal choc zapewnial o uczuciu pare godzn wczesniej..jak mozna byc takim ...em bezwartosciowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To zwykły kobieciarz ,wiadomo było ze się nie przejmie bo takich jak Ty to ma.kilka. A teraz bądź twarda i konsekwentna,jeśli jeszcze się do Ciebie kiedyś odezwie to olej go, NIC nie odpisuj, nawet żadnych żali i pretensji bo to właśnie obojętność boli (ego) faceta najbardziej. Spalas z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca życia

Takiego wybrałaś więc co się dziwisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca życia

Takiego wybrałaś więc co się dziwisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firan
39 minut temu, Gość misia18 napisał:

tu niby flirtuje, chce jakiejs romantycznej relacji a mowi mi o innych, myslalam,ze chce wywolac zazdrosc a on powiedzial,ze wierny nie bedzie bo taki juz jest, żadnej skruchy,nic... podobno przespał sie z jakąś w trakcie naszej znajomosci i od samego poczatku byl tez w innych relacjach..uwaza mnie za bliska kolezanke tak jak i kilka innych w miedzyczasie ;/

 nazwalam go smieciem bo juz nie moglam wytrzymac, poklocilismy sie.. powiedzialam ze zrywam a on tylko "ok" ..w ogole sie nie przejal choc zapewnial o uczuciu pare godzn wczesniej..jak mozna byc takim ...em bezwartosciowym?

madry ziom, nie da się uduupić, a baba sfrustrowana, buehehehehe, komedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia

Dobrze zrobiłaś. Masz zdrowe poczucie własnej wartości i nie ma czego i kogo żałować. Taki człowiek to patologia. Jedyne co powinnaś czuć to ulga,że pozbylas się toksyka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia

Dobrze zrobiłaś. Masz zdrowe poczucie własnej wartości i nie ma czego i kogo żałować. Taki człowiek to patologia. Jedyne co powinnaś czuć to ulga,że pozbylas się toksyka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cringe

To sobie poznałaś faceta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 080

Jak dobrze że wiele kobiet jest w nieświadomości a "ich '' faceci sa tacy sami i regularnie dzieła się z innymi swoim ciałem, swoimi pieniędzmi i uczuciami i wielokrotnie zachwycają się nie własną partnerka a kochanka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość misia18 napisał:

tu niby flirtuje, chce jakiejs romantycznej relacji a mowi mi o innych, myslalam,ze chce wywolac zazdrosc a on powiedzial,ze wierny nie bedzie bo taki juz jest, żadnej skruchy,nic... podobno przespał sie z jakąś w trakcie naszej znajomosci i od samego poczatku byl tez w innych relacjach..uwaza mnie za bliska kolezanke tak jak i kilka innych w miedzyczasie ;/

 nazwalam go smieciem bo juz nie moglam wytrzymac, poklocilismy sie.. powiedzialam ze zrywam a on tylko "ok" ..w ogole sie nie przejal choc zapewnial o uczuciu pare godzn wczesniej..jak mozna byc takim ...em bezwartosciowym?

Spotykalam się ostatnio z takim samym. Tylko mnie nie mówił że spotyka się z innymi, sama to odkryłam a on do końca zaprzeczal. Skąd jest ten facet? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
55 minut temu, Gość Gość napisał:

Spotykalam się ostatnio z takim samym. Tylko mnie nie mówił że spotyka się z innymi, sama to odkryłam a on do końca zaprzeczal. Skąd jest ten facet? 

Jak to odkrylas to co zrobilas? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jak to odkrylas to co zrobilas? 

Zaczęłam podejrzewac najpierw po jego zachowaniu. Potem obserwowałam na fb, kto lajkuje jego wrzutki, kogo on lajkuje, kogo ma w znajomych i kogo na bieżąco dodaje. Tym samym trafiłam po jednej z nowo dodanych do fb lasek, na jego instagrama, o którym mi nie powiedział. Potem podstawiłam mu dwie laski, jedna po drugiej w odstępie tygodnia. Tym samym wiem o czym z nimi pisał i jak je bajerowal. Tak samo jak mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Majka napisał:

Zaczęłam podejrzewac najpierw po jego zachowaniu. Potem obserwowałam na fb, kto lajkuje jego wrzutki, kogo on lajkuje, kogo ma w znajomych i kogo na bieżąco dodaje. Tym samym trafiłam po jednej z nowo dodanych do fb lasek, na jego instagrama, o którym mi nie powiedział. Potem podstawiłam mu dwie laski, jedna po drugiej w odstępie tygodnia. Tym samym wiem o czym z nimi pisał i jak je bajerowal. Tak samo jak mnie 

A jak juz to odkrylas to.powiedzialas mu o tym? Wyrzucials.mu co.o nim myslisz i potem zerwalas? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Oczywiście że tak, musiał się pogodzić z porażką. Chciał być cwany a tu kobieta mu utarla nosa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Do autorki, skąd jest ten facet? Jaka miejscowość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo

Też jestem ciekawa, jeśli to Wrocław to chyba padne bo znam takiego jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia18
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

To zwykły kobieciarz ,wiadomo było ze się nie przejmie bo takich jak Ty to ma.kilka. A teraz bądź twarda i konsekwentna,jeśli jeszcze się do Ciebie kiedyś odezwie to olej go, NIC nie odpisuj, nawet żadnych żali i pretensji bo to właśnie obojętność boli (ego) faceta najbardziej. Spalas z nim?

dziekuje postaram sie byc ale ciezko bedzie .. myslisz ze obojetnosc jest lepsza ? moze wlasnie wywolalabym w nim wyrzuty sumienia pretensjami ? tak spalismy raz .. ale to bylo takie szybkie na spontanie. Najgorsze jest to ze jest moim pierwszym 😞 nie tak to sobie wymarzyłam

3 godziny temu, Gość Znawca życia napisał:

Takiego wybrałaś więc co się dziwisz. 

co za glupie gadanie ze wybralam..a ty chodzisz jak szpieg i sledzisz kazdego zanim wejdziesz z nim w relacje ? jesli zachowywal sie dobrze przy mnie i w towarzystwie to nie budził zadnych podejrzen. powiedz sobie te same słowa jak trafisz na oszustke zobaczymy czy bedziesz taki madry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia18
3 godziny temu, Gość firan napisał:

madry ziom, nie da się uduupić, a baba sfrustrowana, buehehehehe, komedia

a kto chciał go udupic ?  ja nie chciałam od niego nic poważnego ,nie szukam faceta zeby go usidlic tak wyszlo ze sie zakochalam,a bylam bardzo oddana i wierna poza tym bylam dziewicą przed nim z wyboru

3 godziny temu, Gość Lusia napisał:

Dobrze zrobiłaś. Masz zdrowe poczucie własnej wartości i nie ma czego i kogo żałować. Taki człowiek to patologia. Jedyne co powinnaś czuć to ulga,że pozbylas się toksyka 🙂

fajnie ze mnie popierasz 🙂 jakos mi lzej ,dziekuje 😘 

41 minut temu, Gość Majka napisał:

Do autorki, skąd jest ten facet? Jaka miejscowość?

 

19 minut temu, Gość Karo napisał:

Też jestem ciekawa, jeśli to Wrocław to chyba padne bo znam takiego jednego.

Wszędzie są kobieciarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
1 minutę temu, Gość misia18 napisał:

a kto chciał go udupic ?  ja nie chciałam od niego nic poważnego ,nie szukam faceta zeby go usidlic tak wyszlo ze sie zakochalam,a bylam bardzo oddana i wierna poza tym bylam dziewicą przed nim z wyboru

fajnie ze mnie popierasz 🙂 jakos mi lzej ,dziekuje 😘 

 

Wszędzie są kobieciarze

Długo się z nim spotykałaś? W którym momencie zrobił się taki podły? Generalnie to współczuję, chyba dobrze się maskował. Niestety, nikt nie ma rentgena  w oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorko masz 18 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość misia18 napisał:

dziekuje postaram sie byc ale ciezko bedzie .. myslisz ze obojetnosc jest lepsza ? moze wlasnie wywolalabym w nim wyrzuty sumienia pretensjami ? tak spalismy raz .. ale to bylo takie szybkie na spontanie. Najgorsze jest to ze jest moim pierwszym 😞 nie tak to sobie wymarzyłam

co za glupie gadanie ze wybralam..a ty chodzisz jak szpieg i sledzisz kazdego zanim wejdziesz z nim w relacje ? jesli zachowywal sie dobrze przy mnie i w towarzystwie to nie budził zadnych podejrzen. powiedz sobie te same słowa jak trafisz na oszustke zobaczymy czy bedziesz taki madry

Jeszcze z takim gnojem dziewictwo straciłaś buuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ffff
4 godziny temu, Gość misia18 napisał:

tu niby flirtuje, chce jakiejs romantycznej relacji a mowi mi o innych, myslalam,ze chce wywolac zazdrosc a on powiedzial,ze wierny nie bedzie bo taki juz jest, żadnej skruchy,nic... podobno przespał sie z jakąś w trakcie naszej znajomosci i od samego poczatku byl tez w innych relacjach..uwaza mnie za bliska kolezanke tak jak i kilka innych w miedzyczasie ;/

 nazwalam go smieciem bo juz nie moglam wytrzymac, poklocilismy sie.. powiedzialam ze zrywam a on tylko "ok" ..w ogole sie nie przejal choc zapewnial o uczuciu pare godzn wczesniej..jak mozna byc takim ...em bezwartosciowym?

Jednak powiedzial jak jest,ze jestes kolezanka, a wczesniej mowil ze ukochana jedyna? Watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iria

Ja znam takiego jednego z okolic Warszawy. Po opisie pasuje jak ulał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

Jeszcze z takim gnojem dziewictwo straciłaś buuuuu.

Po jakim czasie się mu oddałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

No cóż, jak wybieracie, tak macie. Gdyby kobiety olewały kobieciarzy, to by ich nie było. Ale że właśnie ich pożądacie, to potem nic dziwnego, że jest ich więcej.

Piszecie, że chcecie romantyków, ale to wy doprowadziłyście do tego, że jest to zagrożony gatunek - po prostu mężczyznom nie opłaca się być romantykami, bo nie mają wówczas żadnego powodzenia u kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Już dałaś dupy w tak młodym wieku nie wstyd ci ...o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sama jesteś sobie winna zbyt szybko rozłożyłaś nogi to teraz masz za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Gość gość napisał:

Po jakim czasie się mu oddałaś?

Pewnie po 2 miesiącach jak typowa dupodajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Pewnie po 2 miesiącach jak typowa dupodajka.

Typowa dupodajka daje każdemu, więc jest różnica 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość paris napisał:

Typowa dupodajka daje każdemu, więc jest różnica 🙂

Sama węszy po mieście w poszukiwaniu bolca przyklejajac się nawet do.patoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×