Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandra

Microgynon 21

Polecane posty

Gość Sandra

Witam Was serdecznie 

jako ze mój ginekolog zachorował a kilku innych nie chce wypisać mi recepty bez jego akceptacji, poszukuje choć jednego opakowania Microgynon21 🙂 

czy któraś kobietka ma może w zapasie? Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiku

Lekarz pierwszego kontaktu też nie chce? Mi wypisywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netporadnia

Ostatnio czytałam o najnowszych badaniach dotyczących szkodliwego wpływu antykoncepcji na organizm kobiety. Może warto pomyśleć o metodach naturalnych, zawsze w z zgodzie z naturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hormonalna
3 godziny temu, Gość Netporadnia napisał:

Ostatnio czytałam o najnowszych badaniach dotyczących szkodliwego wpływu antykoncepcji na organizm kobiety. Może warto pomyśleć o metodach naturalnych, zawsze w z zgodzie z naturą.

Mieszanie sobie w organizmie hormonami nigdy nie jest dobre, ale jako metoda antykoncepcji (prawidłowo stosowana) jest naprawdę super i służyła mi przez około dwa lata. Pod koniec zaczęłam źle się czuć, odstawiłam, zrobiłam badania i wyszło, że nam chorą tarczycę, więc pewnie stąd te dolegliwości. Przez następne ponad dwa lata były stosunki przerywane, brakowało mi takiego zakończenia seksu jak przy hormonach, ale jak to się mówi - nie da się zjeść ciastka i mieć ciastko. Bałam się, że jestem niepłodna lub nawet bezpłodna, lecz zwyczajnie miałam szczęście, bo jak podjęliśmy decyzję o dziecku, to zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×