Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rita

Nieistniejący Janusz .

Polecane posty

Gość Rita

Czy ktoś widział kiedyś Janusza od Olfy czy jest to tylko i wyłącznie twór wyobraźni ? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz

Jezdem pżecierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulisses

Aston ma na drugie Janórz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot

Jest, widziałam ją kiedyś w Złotych Tarasach jak za rękę szła z niezbyt atrakcyjnym, dość niskim facetem. Ona za to robiła wrażenie, aż nie wierze w to co piszę, bo nie przepadam za nią. Ale faktycznie wyglądała promieniście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

No chyba by sobie zaręczyn nie wymyśliła 🙂 i co pierścionek sama by sobie kupiła ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Aga napisał:

No chyba by sobie zaręczyn nie wymyśliła 🙂 i co pierścionek sama by sobie kupiła ? 

Aż obaczaję luivitony szyją suknie ślubne, najlepiej z deseniem w hologramy aby każdy miał pewność z jakiej marki suknia 😆 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Aga napisał:

No chyba by sobie zaręczyn nie wymyśliła 🙂 i co pierścionek sama by sobie kupiła ? 

O kim ty piszesz?  🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Aga napisał:

No chyba by sobie zaręczyn nie wymyśliła 🙂 i co pierścionek sama by sobie kupiła ? 

ulalala serio Olfa zaręczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

ulalala serio Olfa zaręczona?

Też pierwsze slysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muuuu

Olfa nie jest zaręczona, skąd ten pomysł? Dziś o godzinie 23.59 zaręczona będzie Wandzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Muuuu napisał:

Olfa nie jest zaręczona, skąd ten pomysł? Dziś o godzinie 23.59 zaręczona będzie Wandzia.

tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hoho
6 godzin temu, Gość kot napisał:

Jest, widziałam ją kiedyś w Złotych Tarasach jak za rękę szła z niezbyt atrakcyjnym, dość niskim facetem. Ona za to robiła wrażenie, aż nie wierze w to co piszę, bo nie przepadam za nią. Ale faktycznie wyglądała promieniście.

Ja ich na silowni widuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komen

Wszystkie komentarze, ze olfa byla widziana z jakims facetem za reke to sama Olfa pisze. Gdyby to widziala jej fanka albo hejterka albo neutralna obserwatorka, ktora postrzega to jako najwieksza zenade yt to by na 100% juz dawno cyknela fote. Takze pytanie o to to jest totalny deb****zm. Janusza nie bylo i nie ma. A jak ktos bedzie widzial to prosimy o fote. Wiele osob mieszka kolo niej i nikt nie widzial jej z zadnym facetem spacerujacymi za reke takze sami sobie odpowiedzcie. Najbardziej zenujaca baba w internecie. Bycie singielka w kazdym wieku jest normalne ale udawanie, ze sie kogoa ma bo ma sie starowiejskie poglady bycia "stara panna" i ze lepiej tego chlop wymyslic to najwieksza zenada na swiecie. O niej swiatowe media powinny pisac, ze istnieje w ogole ktos tak deb...ny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja ją widziałam chyba z niejakim Kubą, ale nie trzymali się za rękę, szli obok siebie jak para znajomych.

Nie sądzę, że jest z nim w związku, inaczej by to wyglądało na instastory chociażby. Chyba większość z was była z kimś i wiecie jak razem spędza się czas wolny. Ona tylko jeździ po galeriach handlowych, chodzi na siłownię albo siedzi w domu. Życie typowej singielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A wymyśliła sobie Janusza, bo najpierw nagrała film o idealnym facecie, żeby móc się potem chwalić jaka ona jest zajebista, że takiego faceta znalazła i usidliła. I żeby wszyscy jej zazdrościli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A chyba swego czasu gdzieś latało po internecie zdjęcie z jakiejś imprezy z którymś z partnerów olfy

Pamięta ktoś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna

Widziałam ją z tym samym facetem przynajmniej że trzy razy w tym roku.za każdym razem była to niedziela. Poznałam ją po psie bo Ona co mnie najbardziej zdziwiło była ubrana w dresy, jakieś wielkie czapy albo kok z włosów na czubku głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Znam Olfaktorie jeszcze z liceum i faceci z którymi się spotykała znacznie odbiegali od opisu „idealnego faceta” ze słynnego filmu, który przyniósł jej popularność 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Janusz, czyli nadziany sponsor, nie grzeszący inteligencją, ani też urodą, dający się skubać za robienie loda. Z takimi nie chodzi się za rękę :classic_ninja:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfff
9 godzin temu, Gość gość napisał:

Ja ją widziałam chyba z niejakim Kubą, ale nie trzymali się za rękę, szli obok siebie jak para znajomych.

Nie sądzę, że jest z nim w związku, inaczej by to wyglądało na instastory chociażby. Chyba większość z was była z kimś i wiecie jak razem spędza się czas wolny. Ona tylko jeździ po galeriach handlowych, chodzi na siłownię albo siedzi w domu. Życie typowej singielki.

tez sie chodzi po galeriach albo siedzi w domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To tez wiele mowi o Olfie - te obsesyjne udowadnianie innym, ze jakis facet moglby ja chciec i lek przed tym, co by inni pomysleli o niej gdyby sie dowiedzieli ze jest singielka. Kobiety znajace swoja wartosc, pewne siebie, swojej kobiecosci i seksualnosci nie maja takich schiz raczej. Taka Kitulec np. otwarcie mowi o tym, ze jest sama, a nawet samotna (w sensie ze nie jest z nikim a nie ze czuje sie samotna). Ale to jest osoba ktora nie musi wszystkim powtarzac, ze zna swoja wartosc i jest pewna siebie bo to po prostu przebija z jej sposobu bycia i wypowiadania sie. Olfa zas od lat z uporem maniaka bebni o swojej niezaleznosci, pewnosci siebie, niekonwencjonalnosci i bezkompromisowosci, a tymczasem nic z tego u niej nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gru
17 godzin temu, Gość gość napisał:

Ja ją widziałam chyba z niejakim Kubą, ale nie trzymali się za rękę, szli obok siebie jak para znajomych.

Nie sądzę, że jest z nim w związku, inaczej by to wyglądało na instastory chociażby. Chyba większość z was była z kimś i wiecie jak razem spędza się czas wolny. Ona tylko jeździ po galeriach handlowych, chodzi na siłownię albo siedzi w domu. Życie typowej singielki.

No ale to ten sam, ktorego pokazala szusz na vlogu z rezydencji rodzicow andziaks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tru
15 godzin temu, Gość Agata napisał:

Znam Olfaktorie jeszcze z liceum i faceci z którymi się spotykała znacznie odbiegali od opisu „idealnego faceta” ze słynnego filmu, który przyniósł jej popularność 

To sie akurat zgadza haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mfru
17 godzin temu, Gość komen napisał:

Wszystkie komentarze, ze olfa byla widziana z jakims facetem za reke to sama Olfa pisze. Gdyby to widziala jej fanka albo hejterka albo neutralna obserwatorka, ktora postrzega to jako najwieksza zenade yt to by na 100% juz dawno cyknela fote. Takze pytanie o to to jest totalny deb****zm. Janusza nie bylo i nie ma. A jak ktos bedzie widzial to prosimy o fote. Wiele osob mieszka kolo niej i nikt nie widzial jej z zadnym facetem spacerujacymi za reke takze sami sobie odpowiedzcie. Najbardziej zenujaca baba w internecie. Bycie singielka w kazdym wieku jest normalne ale udawanie, ze sie kogoa ma bo ma sie starowiejskie poglady bycia "stara panna" i ze lepiej tego chlop wymyslic to najwieksza zenada na swiecie. O niej swiatowe media powinny pisac, ze istnieje w ogole ktos tak deb...ny.

No jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oszukuje swoje widzki, bo chciała zbudować "idealny" wizerunek zaradnej kobiety, a wie, że gdyby nie miała faceta, byłoby to jej wytykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa

Mi się wydaje, ze ona jest z tym Kuba, ale ze nie jest tak luksusowy jak jej ideał ze słynnego filmiku to go nie pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Aaaa napisał:

Mi się wydaje, ze ona jest z tym Kuba, ale ze nie jest tak luksusowy jak jej ideał ze słynnego filmiku to go nie pokazuje.

To po co w takim razie robila zdjecie rekawa obcego goscia? Nie mogla poczekac az wroci do domu i Kuby jego rekaw wrzucic na insta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

To po co w takim razie robila zdjecie rekawa obcego goscia? Nie mogla poczekac az wroci do domu i Kuby jego rekaw wrzucic na insta?

Ona kiedyś to pokrętnie tłumaczyła i to chyba zmierza do tego, że trolluje ludzi tymi januszowymi wstawkami. Wiecie jak każda dorosła i zrównoważona osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ona kiedyś to pokrętnie tłumaczyła i to chyba zmierza do tego, że trolluje ludzi tymi januszowymi wstawkami. Wiecie jak każda dorosła i zrównoważona osoba.

Ta, mówiła kiedyś, ze jak ludzie jej mówią, ze ściemnia to zaczyna ściemniać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×