Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yoloo

Czy mu się podobam?

Polecane posty

Gość Yoloo

*efit*

On niecałe 30 lat ja 20 lat. Kiedyś poszłam do Rossmann i on tam pracuje i zauważyłam że patrzy na mnie ale nie zwróciłam większej uwagi na niego aż gdy zaczęłam wychodzić i zobaczyłam że patrzy na mnie i uśmiecha się mówiąc  "dowidzenia" i za każdym razem jak idę tam to uwierzcie ZA KAŻDYM RAZEM się patrzy na mnie nie było dnia żeby się nie patrzył na mnie. Zawsze patrzy i Się  uśmiecha a jak wychodzę to to samo czyli się patrzy i uśmiecha i mówi dobranoc nadal patrząc. Ostatnio hak byłam to jak przechodził koło mnie to patrzył się na mnie i znów uśmiechał a jak wyszlam juz z budynku potrafił się odwrócić i popatrzył i z powrotem się odwrócił. Jest mega przystojny i tak słodki usmiech i te oczy Niestety nie zwróciłam uwagi czy ma obrączkę ale raczej hak na ok 30 lat to ma żonę jednak myli mnie to że się tak patrzy na mnie. Jak myślicie czu mu się podobam czy po prostu tak się patrzy co myślicie o tym.. Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaglądaj cześciej to Rossmana i staraj się z nim jak najwięcej zagadać.... Postaraj się przełamać bariery a sama się dowiesz czy jest Tobą zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

A pracuje tam jako kto? Jako ochroniarz? Możesz na przykład zapytać czy mógłby Ci pokazać gdzie znajduje się jakiś produkt i może sam jakoś pociągnie rozmowę. Natomiast jeśli ma żonę daj sobie spokój. Zobacz czy ma obrączkę jeśli ma-uciekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×