Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna

Stopy

Polecane posty

Gość smutna

Tyle sie słyszy o fetyszu stóp u facetów. Żalą się że kobiety nie chcą im dawać stóp do zabawy. A u mnie jest odwrotnie. Marzę żeby narzeczony chociaż spojrzał na moje stopy, ale nic z tego. Mam zgrabne rozmiar 38, zadbane, gładkie ale o masażu mogę tylko pomarzyć. Mam ochotę spotkać się z którymś z kolegów lubiących stopy i dać im swoje do masowania, całowania, lizania. Nie wiem po co o tym pisze, chyba musze sie wygadać. Bardzo mi brakuje zainteresowania narzeczonego moimi stopami i to jest naprawdę dla mnie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
58 minut temu, Gość smutna napisał:

Tyle sie słyszy o fetyszu stóp u facetów. Żalą się że kobiety nie chcą im dawać stóp do zabawy. A u mnie jest odwrotnie. Marzę żeby narzeczony chociaż spojrzał na moje stopy, ale nic z tego. Mam zgrabne rozmiar 38, zadbane, gładkie ale o masażu mogę tylko pomarzyć. Mam ochotę spotkać się z którymś z kolegów lubiących stopy i dać im swoje do masowania, całowania, lizania. Nie wiem po co o tym pisze, chyba musze sie wygadać. Bardzo mi brakuje zainteresowania narzeczonego moimi stopami i to jest naprawdę dla mnie problem

Jprd jak żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Obciąć i dac mu w prezencie. 

🦶

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2019 o 00:47, Gość smutna napisał:

Tyle sie słyszy o fetyszu stóp u facetów. Żalą się że kobiety nie chcą im dawać stóp do zabawy. A u mnie jest odwrotnie. Marzę żeby narzeczony chociaż spojrzał na moje stopy, ale nic z tego. Mam zgrabne rozmiar 38, zadbane, gładkie ale o masażu mogę tylko pomarzyć. Mam ochotę spotkać się z którymś z kolegów lubiących stopy i dać im swoje do masowania, całowania, lizania. Nie wiem po co o tym pisze, chyba musze sie wygadać. Bardzo mi brakuje zainteresowania narzeczonego moimi stopami i to jest naprawdę dla mnie problem

To pewno masz seksowne stópki😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolega

Koniecznie spotkaj się z jakimś kolegą, który Ci chętnie wypieści i wyliże stopy.

To będzie zdrada, bo narzeczony i tak nie korzysta. A z drugiej strony - kobiety lubiące zabawy swoimi stopami są taką rzadkością, że nie powinny się marnować; ich stopy powinny być lizane tak często, jak się da - amatorów nie brakuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×