Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

zapytałem koleżankę czy się spotkamy

Polecane posty

Gość gosc

ona na to oburzona, mam faceta. Dałem sobie spokój a teraz lata za mną, zgaduje, zaczepia. Jak mam to rozumieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol

bab nie zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemyslała

zobaczyla kogo traci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Teraz ty ją olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Z prostego powodu. Dziewczyny lubia byc adorowane. Ona nie robi tego dlatego, ze zmienila zdanie tylko dlatego, ze bawi się Twoją atencja. To jest typowe dla dziewczyn niedojrzalych emocjonalnie, co z miejsca powinno dyskwalifikowac ja jako potencjalna partnerke w twoich oczach. Mam nadzieje, ze pomoglem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
28 minut temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Z prostego powodu. Dziewczyny lubia byc adorowane. Ona nie robi tego dlatego, ze zmienila zdanie tylko dlatego, ze bawi się Twoją atencja. To jest typowe dla dziewczyn niedojrzalych emocjonalnie, co z miejsca powinno dyskwalifikowac ja jako potencjalna partnerke w twoich oczach. Mam nadzieje, ze pomoglem.

Dokladnie, jestem kobieta i potwierdzam to. Boli ja ego, gdy widzi ze dales sobie spokój i chciałaby nadal buc adoowana i Cie zwodzic. A Ty konsekwentnie ja olewaj, zdawkowo odpowiadaj jeśli Cie zaczepia na najlepiej podrywaj inna na jej oczach 😁. Pokaz ze masz honor i nie będziesz pieskiem który za nią lata. Ja za dużo będzie próbowała z Toba flirtowac to zgas ja tekstem ,,przecież masz faceta". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Olewam od pół roku i nie przestaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To że zajęta kobieta czy jakakolwiek inna jest dla ciebie miła i zagaduje oznacza dokładnie tyle co nic. Twój problem że byle gòwno interpretujesz wedle własnego uznania. Oczywiście ona winna. Beka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×