Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Dziewczyny 30letnie wychowywane na duzej kasie doprowadzaja do tragedii

Polecane posty

Gość Gosc

Znacie takie dxiewczyny ktore maja srednio 30 lat wychowane w bogatej rodzinie a od tego pomieszalo im sie w glowie?nie sa w stanie zarobic sobie na wszystko co chca i popadaja w depresje albo dopuszczaja sie zlych rzeczy np okradania rodzicow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb

Gorsze są te z biednych domów w których nikt nie pracował. Nauczone że trzeba wydrzeć od państwa ile się da, bo nie znają powiązania pracy z otrzymywanym  za to wynagrodzeniem. Polują na bogatego chłopaka, robią sobie z nim dzieciaka albo dwa i karzą sie utrzymywać do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

chyba nie była więc to na tyle duża kasa, która na bazie spółki u tatusia pozwoliłaby córeczce funkcjonować na sztucznym etaciku dajmy na to "specjalista ds. marketingu" czy też matce na prowadzenie na tyle bogatego życia towarzyskiego co by kolega kolegi ich córunie wcisnął na udziałowca na jeden procent w firmie produkującej nie wiem gwoździe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja cos napisze:mojej cioci corka 35 lat mezatka,dziecko 3 letnie,wychowana na paczkach z ameryki,miala tyle rzeczy ze ja nie widzialam w tv niektorych, niestety dorosla i nadal uwaza ze jej sie wszystko nalezy, do matki co miesiac po kase bo nie maja z mezem na rachunki, moja ciocia znalazla jej opiekunke na caly etat bo niechciala sie zajmowac dzieckiem ktore urodzila,moja mama mowila do cioci:zwariowalas niech sie zajmie sama przeciez ona nie pracuje, ona ma tyle lat, a ciocia :wole dac na opiekunke bo jej dziecko zabiora, najgorsze ze pod nieobecnosc cioci ta corka przychodzi do niej domu i kradnie kase,bo ludzie czasem maja gdzies w kopertach po 100pzl czy 2000zl, ma klucz i nawet nie powie ze wziela az ciotka ja przycisnie, ja mysle ze ona ma jakies problemy psychiczne bo normalna dziewczyna nie okrada matki ktora jej tyle zapewnila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ja cos napisze:mojej cioci corka 35 lat mezatka,dziecko 3 letnie,wychowana na paczkach z ameryki,miala tyle rzeczy ze ja nie widzialam w tv niektorych, niestety dorosla i nadal uwaza ze jej sie wszystko nalezy, do matki co miesiac po kase bo nie maja z mezem na rachunki, moja ciocia znalazla jej opiekunke na caly etat bo niechciala sie zajmowac dzieckiem ktore urodzila,moja mama mowila do cioci:zwariowalas niech sie zajmie sama przeciez ona nie pracuje, ona ma tyle lat, a ciocia :wole dac na opiekunke bo jej dziecko zabiora, najgorsze ze pod nieobecnosc cioci ta corka przychodzi do niej domu i kradnie kase,bo ludzie czasem maja gdzies w kopertach po 100pzl czy 2000zl, ma klucz i nawet nie powie ze wziela az ciotka ja przycisnie, ja mysle ze ona ma jakies problemy psychiczne bo normalna dziewczyna nie okrada matki ktora jej tyle zapewnila

ale gdzie tu jest wielka kasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość gość napisał:

ale gdzie tu jest wielka kasa?

Są paczki z Ameryki 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwww
27 minut temu, Gość gość napisał:

specjalista ds. marketingu

masz do specjalistow od marektingu?  ja jestem takim specjalista, w zasadzie specjalistka, i to nie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość wwww napisał:

masz do specjalistow od marektingu?  ja jestem takim specjalista, w zasadzie specjalistka, i to nie w Polsce.

Kafeteryjny zawód drugiej kategorii. Nie szukaj tu szacunku chyba, że jesteś naukowcem pracującym nad lekarstwem na raka. Czasem poważane są jeszcze lekarki. Wszystkie inne zawody i studia to dno i pogarda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość wwww napisał:

masz do specjalistow od marektingu?  ja jestem takim specjalista, w zasadzie specjalistka, i to nie w Polsce.

tak s/ram na was, wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oool

kasa nie ma znaczenia, wane jest wychowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka

Nie znam takich. Za to znam sporo ludzi z biednych domów, gdzie rodzice nie pracowali, bo popijali albo tak sobie byli leniami i teraz ich dzieci już dorosłe też mają dzieci i powielają ten schemat.

No i nie wiem dlaczego konkretnie kobiet się czepiasz? bananowi chłopcy nie istnieją? właśnie jednego niedawno widziałam we wszystkich serwisach zwie się Mata i rapuje, a  o drugim też niedawno było głośno, niejaki Daniel M. Syn gwiazdy disco Zenka Martyniuka. Był też kiedyś na tapecie inny bananek, syn Wałęsy, który miał "pomroczność jasną". Pamiętam też jak swogo czasu rozrabiali Królikowski, Wesołowski i Pawlicki, wszyscy pod wpływem różnych substancji. Bardzo głośna sprawa to była i wszyscy trzej banany, bogaci, synowie znanych rodziców.  Jeszcze kilku chłopców bogatych rodziców by się uzbierało.

Patologicznych bogatych córek jakoś nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To jest dziwne wychowanie, bo ja też znam takie mlode dziewczyny ktore dostały szalu na punkcie zakupow, biora kredyty w tajemnicy przed mezami ktorzy tez za duzo nie zarabiaja...a trzeba Miec duzo gadżetów,ubran butow...ledwo co wiaza koniec z koncem bo splacaja kredyt,to jest chore, to jest wlasnie leczenie kompleksow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakre ble
59 minut temu, Gość alka napisał:

No i nie wiem dlaczego konkretnie kobiet się czepiasz? bananowi chłopcy nie istnieją? właśnie jednego niedawno widziałam we wszystkich serwisach zwie się Mata i rapuje, a  o drugim też niedawno było głośno, niejaki Daniel M. Syn gwiazdy disco Zenka Martyniuka. Był też kiedyś na tapecie inny bananek, syn Wałęsy, który miał "pomroczność jasną". Pamiętam też jak swogo czasu rozrabiali Królikowski, Wesołowski i Pawlicki, wszyscy pod wpływem różnych substancji. Bardzo głośna sprawa to była i wszyscy trzej banany, bogaci, synowie znanych rodziców.  Jeszcze kilku chłopców bogatych rodziców by się uzbierało.

Patologicznych bogatych córek jakoś nie widać.

10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość alka napisał:

Nie znam takich. Za to znam sporo ludzi z biednych domów, gdzie rodzice nie pracowali, bo popijali albo tak sobie byli leniami i teraz ich dzieci już dorosłe też mają dzieci i powielają ten schemat.

No i nie wiem dlaczego konkretnie kobiet się czepiasz? bananowi chłopcy nie istnieją? właśnie jednego niedawno widziałam we wszystkich serwisach zwie się Mata i rapuje, a  o drugim też niedawno było głośno, niejaki Daniel M. Syn gwiazdy disco Zenka Martyniuka. Był też kiedyś na tapecie inny bananek, syn Wałęsy, który miał "pomroczność jasną". Pamiętam też jak swogo czasu rozrabiali Królikowski, Wesołowski i Pawlicki, wszyscy pod wpływem różnych substancji. Bardzo głośna sprawa to była i wszyscy trzej banany, bogaci, synowie znanych rodziców.  Jeszcze kilku chłopców bogatych rodziców by się uzbierało.

Patologicznych bogatych córek jakoś nie widać.

teraz to dowaliłaś jak łysy grywą o kant kuli 😄

wystarczy wspomnieć dwa nazwiska z polityki mając na względie choćby córkę Lecha Kaczyńskiego przeczącą swym postępowaniem wszelkim zasadom życia zodnego z duchem katolicyzmu promowanego przez partię jej wujka czy też córunie Tuska i jej penthouse za 1,5 mln zł nabyty rzekomo z bloga modowego. więcej już przykładów nie chce mi się nawet wyciągać z bagna zgniłych kobietek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość alka napisał:

Nie znam takich. Za to znam sporo ludzi z biednych domów, gdzie rodzice nie pracowali, bo popijali albo tak sobie byli leniami i teraz ich dzieci już dorosłe też mają dzieci i powielają ten schemat.

No i nie wiem dlaczego konkretnie kobiet się czepiasz? bananowi chłopcy nie istnieją? właśnie jednego niedawno widziałam we wszystkich serwisach zwie się Mata i rapuje, a  o drugim też niedawno było głośno, niejaki Daniel M. Syn gwiazdy disco Zenka Martyniuka. Był też kiedyś na tapecie inny bananek, syn Wałęsy, który miał "pomroczność jasną". Pamiętam też jak swogo czasu rozrabiali Królikowski, Wesołowski i Pawlicki, wszyscy pod wpływem różnych substancji. Bardzo głośna sprawa to była i wszyscy trzej banany, bogaci, synowie znanych rodziców.  Jeszcze kilku chłopców bogatych rodziców by się uzbierało.

Patologicznych bogatych córek jakoś nie widać.

Gdzie Macie jeszcze do trzydziestki jak on dopiero maturę skończył i to raczej produkt wykreowany przez tatusia niżeli odzwierciedlenie życia obyczajowego polskich nastolatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka
19 minut temu, Gość gość napisał:

teraz to dowaliłaś jak łysy grywą o kant kuli 😄

wystarczy wspomnieć dwa nazwiska z polityki mając na względie choćby córkę Lecha Kaczyńskiego przeczącą swym postępowaniem wszelkim zasadom życia zodnego z duchem katolicyzmu promowanego przez partię jej wujka czy też córunie Tuska i jej penthouse za 1,5 mln zł nabyty rzekomo z bloga modowego. więcej już przykładów nie chce mi się nawet wyciągać z bagna zgniłych kobietek

To raczej ty dowaliłaś teraz z doopy. Co ma Kaczyńska do wartości jakie promuje partia jej wujka? Ona w tej partii nie jest, a w ogóle czy ludzie muszą się identyfikować światopoglądowo ze swoimi rodzicami czy wujkami? Mój wujek jest alkoholikiem, a ja pracuję w centrum leczenia uzależnień czyli co? jestem złym terapeutą? Nie powinnam nim być, bo brat mojego taty pije?   Ponadto ani Kaczyńska ani Tuskowa też nigdzie prawa nie złamały, po pijaku za kółkiem nie siedziały, człowieka nie zabiły, nie rozrabiały po dragach, a tu chyba o tym jest temat i tych rzeczy dokonywali wyżej przeze mnie opisani bananowi chłopcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość alka napisał:

To raczej ty dowaliłaś teraz z doopy. Co ma Kaczyńska do wartości jakie promuje partia jej wujka? Ona w tej partii nie jest, a w ogóle czy ludzie muszą się identyfikować światopoglądowo ze swoimi rodzicami czy wujkami? Mój wujek jest alkoholikiem, a ja pracuję w centrum leczenia uzależnień czyli co? jestem złym terapeutą? Nie powinnam nim być, bo brat mojego taty pije?   Ponadto ani Kaczyńska ani Tuskowa też nigdzie prawa nie złamały, po pijaku za kółkiem nie siedziały, człowieka nie zabiły, nie rozrabiały po dragach, a tu chyba o tym jest temat i tych rzeczy dokonywali wyżej przeze mnie opisani bananowi chłopcy.

no ona też jest niewierną patologią, która wkręciła faceta w ojcostwo a sama wychowywana w kulcie pieniążków i władzy ojca także ten nie nakręcaj się 😘

a to tylko dwa przykłady z brzegów bananowych córusiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ps. a Mata kogoś zabił i został złapany za kółkiem po pijaku czy po prostu utożasmiasz podmiot liryczny w utworze z autorem? jesli tak, to w jaki sposób Ty zdałaś maturę z języka ojczystego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zresztą zaraz się zacznie tutaj seksistowski zlot mizoandryczek, wracam na emame tam są chociaż debaty na poziomie bez szowinizmu i uprzedzień. kafe schodzi na psy przez was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka
5 minut temu, Gość gość napisał:

ps. a Mata kogoś zabił i został złapany za kółkiem po pijaku czy po prostu utożasmiasz podmiot liryczny w utworze z autorem? jesli tak, to w jaki sposób Ty zdałaś maturę z języka ojczystego?

Wymieniłam kilka osób. Nie powiedziałam, że konkretnie Mata kogoś zabił. Natomiast młody Wałęsa owszem. Martyniuk jeździł po dragach i po pijaku, a słynne aktorskie trio nawywijało także pod wpływem. To raczej ty masz problemy  z czytaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bcbdndnd

Jako penthouse Katarzyny ? Jak ona ma mieszkanie w kamienicy malutkie. Dwupokojowe bodajże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

zresztą zaraz się zacznie tutaj seksistowski zlot mizoandryczek, wracam na emame tam są chociaż debaty na poziomie bez szowinizmu i uprzedzień. kafe schodzi na psy przez was.

Jakoś temat piętnujący kobiety ci nie przeszkadza ale już odbicie piłeczki owszem i już "mizoandryczki". Wiesz co? faktycznie spieprzaj stąd hipokrytko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Bcbdndnd napisał:

Jako penthouse Katarzyny ? Jak ona ma mieszkanie w kamienicy malutkie. Dwupokojowe bodajże 

No dokładnie, a ja nadal szukam tej jej depresji i okradania rodziców, o których mowa w temacie. Nie lubię jej ale stawianie jej na równi z jakimiś wykolejeńcami typu młody Martyniuk to duże przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Tak się zdarza gdzie dzieci były uczone że pieniądze poprostu są i tyle..... Tam gdzie dzieci widziały że rodzice na pieniądz ciężko pracują i mają do niego szacunek tam Dor ślę dzieci dają radę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość alka napisał:

To raczej ty dowaliłaś teraz z doopy. Co ma Kaczyńska do wartości jakie promuje partia jej wujka? Ona w tej partii nie jest, a w ogóle czy ludzie muszą się identyfikować światopoglądowo ze swoimi rodzicami czy wujkami? Mój wujek jest alkoholikiem, a ja pracuję w centrum leczenia uzależnień czyli co? jestem złym terapeutą? Nie powinnam nim być, bo brat mojego taty pije?   Ponadto ani Kaczyńska ani Tuskowa też nigdzie prawa nie złamały, po pijaku za kółkiem nie siedziały, człowieka nie zabiły, nie rozrabiały po dragach, a tu chyba o tym jest temat i tych rzeczy dokonywali wyżej przeze mnie opisani bananowi chłopcy.

Może to, że ona sama pisze felietony katolickie i umoralnia ludzi 😄 a mężów to trzech miała, dzieci każde z innym, seks przedmałżeński, itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość bbb napisał:

Gorsze są te z biednych domów w których nikt nie pracował. Nauczone że trzeba wydrzeć od państwa ile się da, bo nie znają powiązania pracy z otrzymywanym  za to wynagrodzeniem. Polują na bogatego chłopaka, robią sobie z nim dzieciaka albo dwa i karzą sie utrzymywać do końca życia.

Ale bzdury ,u mnie rodzina żyła na socjalu a ja z bratem skończyliśmy studia i żyjemy jak ludzie , a utrzymywać to się każa wytapetowane dziunie które się uważają za księżniczki A takie się trafiają i u biednych i u bogatych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

Kafeteryjny zawód drugiej kategorii. Nie szukaj tu szacunku chyba, że jesteś naukowcem pracującym nad lekarstwem na raka. Czasem poważane są jeszcze lekarki. Wszystkie inne zawody i studia to dno i pogarda. 

Bo goffno studia to nie studia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×