Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wawa

jutuberka Anna Szlezak

Polecane posty

Gość wawa

co sądzicie o jej kanale? Czy uważacie że porady Ani w kwestiach damsko-meskich są dobre czy w niektórych przypadkach naiwne?No i czy uważacie ze kobieta może dobrze zanalizować meżczyznę z kobiecego punktu wdzenia a Ania nieraz stara się to robić? Pytam z ciekawości bo zainteresował mnie jej kanał - na pewno częśc z Was ją kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Kto to w ogole jest. Z jakiej paki mamy niby kojarzyc jakichs nonamow z youtuba? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawa

to taka doradczyni w kwestiach męsko -damskich, kanał raczej adresowany do kobiet ale zdarza sie że niektóe filmy są też poradami dla facetów. Swoją droga widać że mądra i oczytana, może nawet po psychologii jest. Mówi elokwentnie, dojrzała kobieta,nie nastolatka zaznaczam czy dziewczyna ledwo po 20tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Ja jakas jej ksiazke o relacjach chyba kiedys czytalam, nawet sluszne uwagi. Tzn. to chyba ona byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss

raczej dla młodzieży młodszej beż żadnego doświadczenia, za dużo prawd objawionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawa
2 godziny temu, Gość Kiss napisał:

Ja jakas jej ksiazke o relacjach chyba kiedys czytalam, nawet sluszne uwagi. Tzn. to chyba ona byla.

i co o niej sądzisz? Tzn o niej samej no i o jej literaturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwert

/odnoszę wrażenie że jej porady są podyktowane z jej subiektywnego własnego doświadczenia - jest atrakcyjna,w dodatku mądra wiec takiej kobiecie łatwiej nawiazywac relacje niż niesmiałej czy mniej atrakcyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onn

Jak wyczuje, ze kobieta zachowuje sie  sposób jaki Ania radzi odrazu tracę zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zarohał bym ją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon

jest mądra,ale jest też ładna a ładnej czy ładnemu awsze łatwiej 🙂 Także jej porady pomogą osobom równie atrakcyjnym jak ona - zresztą co tu filozofowac nt związków - układa się tylko tym któzy są atrakcyjni lub majętni. Life is brutal 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
1 godzinę temu, Gość wawa napisał:

i co o niej sądzisz? Tzn o niej samej no i o jej literaturze?

Nie znam jej ani nie widziałam kanału, a książka była jedną z wielu o tej tematyce, które czytałam. Jak się siedzi w tym temacie to niektóre porady są uniwersalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrrek

Jako mężczyzna napiszę że jest barzo ładna i mądra ale jej rady chyba nie zawsze się sprawdzą bo ogólnie rzecz biorąc jak dziewczyna niesmiała/nieatrakcyjna to już na wejściu jest spalona, i wszelkie salt i psychologiczne wygibasy nic nie dadzą. to samo się tyczy facetów tyle że faceci są chyba bardziej trzeżwi i stapający po ziemi i wiedzą które kobiety to ich liga a które są nieosiągalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku

Tą i jeszcze "SoSpecial" bym wydoopczył w kakao aż by cały tapczan chodził. Obie wyglądają mi na wyuzdane.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg
4 minuty temu, Gość Bicku napisał:

Tą i jeszcze "SoSpecial" bym wydoopczył w kakao aż by cały tapczan chodził. Obie wyglądają mi na wyuzdane.  

dobra ale idż sie trzepać gdzie indziej temat nie o jej walorach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh

ona jest fajna,jako facet bardzo ją lubię i lubię oglądac jej filmy - i nie chodzi tu o wyglad,ona ma swietną dykcje,głos,mówi bardzo wyraznie,głos wręcz radiowo -telewizyjny idealnej spikerki. Jeżeli chodzi o tematyke to uważam ze jej rady nie zawsze sie sprawdzą choz w psychologicznym rozpracowaniu facetów naprawdę sę spisała. Lubię ją oglądać i słuchać bo ładna kobieta do tego mądrze gadajaca to miód dla oczu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh
5 minut temu, Gość Bicku napisał:

No chyba nie myślisz ze kogokolwiek normalnego obchodzi gdakanie jakichś jutuberek czy innych influencerek 😄

 

gdyby nikogo to nie obchodziło to nie miałąby tylu subskrypcji 😄 Z drugiej strony zgodzę sie z tobą że większosć dziewczyn które ją oglądaja nie zdaja sobie sprawy że sytuacje każdej z nich może być inna niż Ani bo Ania ogólne rzecz biorąc raczej problemów z mężczyznami nie miała i nie ma czemu -każdy wie. No ale mówi ciekawie,kulturalnie - swoją drogą mnie razi to gdy używa wulgaryzmów 9 na potrzeby filmu -inscenizacji rzecz jasna). Ogólnie przekleństwa nie przystoją kobiecie, w dodatku wykształconej. ale i tak ja lubię fajna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku

Nikogo normalnego,  a czy baby są normalne to hmmm? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Do mojej ukochanej nie ma podjazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Do mojej ukochanej nie ma podjazdu

niby dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

niby dlaczego?

Ładniejsza, mądrzejsze i wgl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kto to w ogóle? Tera wszędzie pełno gòwna. Kolejna samozwańcza ekspertka. Tylko od srania brakuje chyba bo ze wszystkiego się dziś robi wielkie halo. Porażka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×