Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Chrystus narodzi się tylko u tych kafeterianek które zrobiły hybrydy na święta i położyły hennę na brwi

Polecane posty

Gość Gość

Głupota tych baboli poraża. No nie zrobisz hybrydy to nijak się święta nie odbędą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa

Święta się odbędą, ale JA będę się źle czuła nie mając zrobionych paznokci i włosów, skoro na co dzień robię, to tym bardziej na taką okazję... Podobnie porządki świąteczne- lepiej się czuję jak mam dom wysprzątany na blysk, gdybym miała patrzeć na brudne okna w święta, to chyba by mnie szlag trafił haha. Ale rozumiem, że jeśli ktoś nie dba o siebie na co dzień i nie sprząta, to w święta też mu syf nie przeszkadza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niektóre mają paznokcie niezależnie od dnia w roku. To że ty masz pod pazurami łuski z karpia i odrost 5 cm nie czyni z ciebie lepszej pani domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Niektóre mają paznokcie niezależnie od dnia w roku. To że ty masz pod pazurami łuski z karpia i odrost 5 cm nie czyni z ciebie lepszej pani domu. 

takie bałwany i osły jak ty myślą, że jak któraś nie robi hybrydy na codzien to zaraz ma odrost albo brud za paznokciami. ty tepa dzido, schowaj sie bo uszy krwawią jak sie ciebie slucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

takie bałwany i osły jak ty myślą, że jak któraś nie robi hybrydy na codzien to zaraz ma odrost albo brud za paznokciami. ty tepa dzido, schowaj sie bo uszy krwawią jak sie ciebie slucha

Nawet gęby nie otworzyłam więc idź do laryngologa skoro odczuwasz ból. To pewnie ten z dúpy promieniuje. Temat założyła ta która go ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja rodzina obchodzi z pokolenia na pokolenie dawne tradycje, jeszcze sprzed czasów chrześcijaństwa, mamy w tym czasie Jul, więc Chrystus i tak się dla nas nie rodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co Z ciebie za matka że dzieciątka Jezus nie przyjmujecie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Co Z ciebie za matka że dzieciątka Jezus nie przyjmujecie?!

Pogańska, jak chce, to niech dzieciątko przyjdzie. Ale w naszym domu szanuje się nasze zwyczaje, a nie narzuca swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Gość gosc napisał:

takie bałwany i osły jak ty myślą, że jak któraś nie robi hybrydy na codzien to zaraz ma odrost albo brud za paznokciami. ty tepa dzido, schowaj sie bo uszy krwawią jak sie ciebie slucha

O! A to tak przy okazji świąt jesteś taka miła i uduchowiona?

No Jezus to sie na pewno u ciebie narodzi. Tak czystego serca dawno tu nie widziałam.

Sama wyzywasz i obrażasz innych, bo idą do fryzjera, robisz z kobiet jakieś maszkarony zrobione, poważnie wyolbrzymiasz i przeginasz ale jak któraś przegięła na twój temat to o jeju "bałwany i osły tak myślą"

Weź kobieto nie pluj tym jadem, bo się jescze zakrztusisz i sama nim zatrujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescatorka Daga

Aż nie chce mi się wierzyć, że takiej de/bilce, na tak de/bilny temat odpisujecie i się oburzacie zamiast ignorować amebę.... Serio, dziwne to jest dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biegunkowe paniusie
4 minuty temu, Gość gość napisał:

O! A to tak przy okazji świąt jesteś taka miła i uduchowiona?

No Jezus to sie na pewno u ciebie narodzi. Tak czystego serca dawno tu nie widziałam.

Sama wyzywasz i obrażasz innych, bo idą do fryzjera, robisz z kobiet jakieś maszkarony zrobione, poważnie wyolbrzymiasz i przeginasz ale jak któraś przegięła na twój temat to o jeju "bałwany i osły tak myślą"

Weź kobieto nie pluj tym jadem, bo się jescze zakrztusisz i sama nim zatrujesz.

Nie ob/Sr/aj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biegunkowe paniusie

Przecież ona się słusznie śmieje z tych co pomijają to co ważne i skupiają się na kręceniu pełechow i robieniu pazurów żeby przy stole szwagierce gul skoczył a teściowa miała podnietę. Proste baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Biegunkowe paniusie napisał:

Przecież ona się słusznie śmieje z tych co pomijają to co ważne i skupiają się na kręceniu pełechow i robieniu pazurów żeby przy stole szwagierce gul skoczył a teściowa miała podnietę. Proste baby

A ty wiesz co najważniejsze, siedząc i plotkując. Typowa katolka patolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Biegunkowe paniusie napisał:

Przecież ona się słusznie śmieje z tych co pomijają to co ważne i skupiają się na kręceniu pełechow i robieniu pazurów żeby przy stole szwagierce gul skoczył a teściowa miała podnietę. Proste baby

A co w tym dziwnego że kobieta chce ładnie wyglądać zwłaszcza gdy przy garach stała przez tydzień i sprzatala chalupe? Z czym ty masz problem?  Widocznie dla ciebie każdy kto wygląda lepiej niż ty jest pusty z zasady. Przestańcie już udawać idiøtki że dla was święto to przeżycie duchowe z paznokciami czy bez bo to żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Brokułki pokażesz pazurki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
48 minut temu, Gość Biegunkowe paniusie napisał:

Przecież ona się słusznie śmieje z tych co pomijają to co ważne i skupiają się na kręceniu pełechow i robieniu pazurów żeby przy stole szwagierce gul skoczył a teściowa miała podnietę. Proste baby

"słusznie śmieje"? A kim ona jest żeby osądzać i wyśmiewać? 'Nie sądźcie abyście nie byli sądzeni'

W dodatku wulgarnie wyzywa i obraża innych i co? Ona nie pomija tego co ważne? Ona się nie skupia na złych rzeczach w tym momencie? 

Przyganiał kocioł garnkowi.....

Ludzie zajmijcie się sobą, osądy zostawcie górze jeżeli jesteście wierzący, bo wyzywanie od bałwanów, baboli i osłów nijak się ma do chrzescijanstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLLL
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

takie bałwany i osły jak ty myślą, że jak któraś nie robi hybrydy na codzien to zaraz ma odrost albo brud za paznokciami.

Dokładnie! ja włosow nie farbuję od 6 lat. paznokcie maluję kilka razy do roku. makijaż mam zwykle taki, że mało kto w ogóle go zauważą, i o to mi chodzi. czasem mam wściekle czerwoną pomadke i podkład, odrobinę brązowego tuszu i już, koniec. czasem bez tej pomadki, tzn pomadka  ininna -delikatny  róż wpadajacy w jansy brąz - plus brązowa kredka na brwi.  nie cierpię bizuterii, nei noszę szpilek. w mieszkaniu mamy czysto, bo oboje dbamy o porządek. na pewnno nie lśni u nas, ale nie po to mam wolny  weekned, by sprzątać na błysk. Stać nas na panią do sprzątania, ale jednak ja wolę sprzątać sama, szczególnie łazienkę muszę ja lub mąż, nie chcialabym by robił to ktoś, no chyba że przy mnie ale bez przesady, jak ta osboa by się czuła> zapewne niezreęcznie lub upokorzona nawet.

moje 'zaniedbanie' bo nie mam tispow, hybryd i Bóg wie czego, nie przeszkadza mi w byciu bardzo zadowoloną z mojej kariery zawodowej, nie przeszkadza mi też w byciu całkiem spełnioną w życiu, nie przeszkadza mi w bieganiu dla zdrowia, w robieniu swetrów na drutach ani w pisaniu opowiadania - ósmego już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

takie bałwany i osły jak ty myślą, że jak któraś nie robi hybrydy na codzien to zaraz ma odrost albo brud za paznokciami. ty tepa dzido, schowaj sie bo uszy krwawią jak sie ciebie slucha

a takie "bałwany i osły" jak ty myślą, że jak kobieta pójdzie do fryzjera to już jest pusta i nie wie czym są święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

takie bałwany i osły jak ty myślą, że jak któraś nie robi hybrydy na codzien to zaraz ma odrost albo brud za paznokciami. ty tepa dzido, schowaj sie bo uszy krwawią jak sie ciebie slucha

Noooo ty za to prawdziwa chrześcijanka "bałwany, osły, tępe dzidy" 😄 Umoralniasz innych, pouczasz czym są święta i co jest ważne, a sama swoim zachowaniem zaprzeczasz temu co mówisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A tobie się autorko wydaje, że jak będziesz wyzywać ludzi w necie to będziesz lepsza niż ta Karyna z hybrydami zrobionymi na pokaz? Nie, nie będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×