Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Daria

Jak zapomnieć ?

Polecane posty

Gość Daria

Hej jak zapomnieć o facecie, minęło 2mies od kiedy urwalismy kontakt ja ciagle myśle o nim i płacze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna

Mam tak samo, potrzebujesz po prostu czasu. Najlepiej się od niego odciąć. Wtedy zapomnisz szybciej, ale nim zapomnisz musisz wybaczyć jemu i sobie. Nie przekreślaj siebie tylko dlatego, że on postawił na Tobie krzyżyk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell.

Madrosc zyciowa polega na akceptacji przeszlosci. Trzeba jedynie wyciagnac wnioski z porazki i miec nadzieje, ze bedzie lepiej.

....

Najlepszymi lekarzami na swiecie sa : nadzieja i optymizm. 

Cytat
Cytat

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Moze to nie porażka. Tego nikt nie wie. Może tak właśnie miało być i uniknelas kolejnych rozczarowań z nim związanych. Skup swą energię na czymś innym, lub kimś innym. Idą świata na pewno przed Tobą wiele przyjemnych chwil. Możesz odnowić kontakt z jakimś znajomym z dziecinstwa, bądź kimś z kim dawno nie rozmawiałaś a zawsze mile tą osobę wspominasz. Wtedy przekierujesz myśli.  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli była prawdziwa miłość, nie zapomnisz do śmierci... uwierz mi, mam tak już ok. 30 lat 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

W sumie, to był taki pierwszy facet z którym byłam bliżej. Siedzę w domu, słucham piosenek świątecznych i wyje.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Oprócz skasowania wszystkiego co było pisane, zdjęć i innych rzeczy (mi przypominało o niej nawet piosenki które jej wysłałem, wszystko), najlepiej zagadać do kogoś i z kimś pisać, to mi dużo pomogło. Ogólnie kontakt z kims nowym wtedy się odwracają powoli uczucia i myśli. A płakałem codziennie 3 miesiące kiedyś tj 2009 listopad był początek końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×