Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nowa mama

Chłopiec czy dziewczynka?

Polecane posty

Gość Nowa mama

Hej kobietki, mam takie pytanie, A raczej może zagadkę 😄 obecnie jestem w 23 tygodniu ciazy. W 10 ginekolog poinformował mnie że na 70% spodziewam się syna, natomiast w 20 tygodniu że na 90% córki 🙂 ale dodał że maluszek ma zaciśnięte nóżki i jest " wstydliwy" jak myślicie sugerować się tym co mówi lekarz czy to tylko jego zgadhwanka. A może któraś z Was miała podobnie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Na usg łatwiej pomylić dziewczynkę z chłopcem niż odwrotnie. Dziwne że z chłopaka teraz wyszła dziewczynka. Albo coś u dziecka widać albo nie. Przecież nie odpadło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hishis

90% to dość spore szanse, że to to. Ja bym się ja nic nie nastawiała i czekała do kolejnej wizyty. U nas od 13 tygodnia chłopaczek i chwali się tym co wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrona
39 minut temu, Gość Nowa mama napisał:

Hej kobietki, mam takie pytanie, A raczej może zagadkę 😄 obecnie jestem w 23 tygodniu ciazy. W 10 ginekolog poinformował mnie że na 70% spodziewam się syna, natomiast w 20 tygodniu że na 90% córki 🙂 ale dodał że maluszek ma zaciśnięte nóżki i jest " wstydliwy" jak myślicie sugerować się tym co mówi lekarz czy to tylko jego zgadhwanka. A może któraś z Was miała podobnie ? 

10 tygodniu? Jeśli to możliwe, to wyłącznie na podstawie wyrostka płciowego i jestem skłonna uwierzyć, że źle go zinterpretował. Możliwe, że pomylił chłopięce genitalia z pępowiną. W 20 tygodniu raczej dobrze widać płeć, ale jak się dziecko zasłania nóżkami, to kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

 

W 13 tc chłopak, w 20 tc dziewczynka i mam córkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×