Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamusia bombelusia

Czy 500 plus będzie wypłacone przed Świętami?

Polecane posty

Gość mamusia bombelusia

Witam, czy wiecie coś na temat 500 plus przed świętami? Czy otrzymaliście już świadczenie? Chodzi mi głównie o osoby, które mają termin na koniec miesiąca, jest dużo artykułów o tym, że 500 plus ma być wypłacone wcześniej, żeby rodziny miały pieniądze na święta, ale nie wiem, czy to prawda? Za zbędne komentarze dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja dostałam już swiadczenie w tym miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cvggg

Ja jutro dostane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z tego co wiem to ma być wypłacane przed świętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzia69

dobrze że dopisałaś to o zbędnych komentarzach bo zaraz by cie tu zjechały biurwy zarabiające 12tys. że to z ich podatków i ich mężów pracujących w IT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara

Do roboty lenie

ja nie zarabiam 12 tys a moj maz nie pracuje w IT, pracuje oboje na caly etat, lacznie mamy 8,000 netto czy li skromnie, ale i tak wasze dup.ska sa oplacane z naszych pieneidzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja zarabiam nawet więcej, 500 plus to nawet nie wiem na co przeznaczam... Samo znika z konta 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara
10 minut temu, Gość Tamara napisał:

Do roboty lenie

ja nie zarabiam 12 tys a moj maz nie pracuje w IT, pracuje oboje na caly etat, lacznie mamy 8,000 netto czy li skromnie, ale i tak wasze dup.ska sa oplacane z naszych pieneidzy!

Zapomniałam dodać że byłam molestowana kiedyś dlatego we mnie tyle jadu na kilka dni przed świętami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja już dostałam, ale jakbym niedostała to też byłoby mnie stać na święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxx
14 minut temu, Gość Tamara napisał:

Do roboty lenie

ja nie zarabiam 12 tys a moj maz nie pracuje w IT, pracuje oboje na caly etat, lacznie mamy 8,000 netto czy li skromnie, ale i tak wasze dup.ska sa oplacane z naszych pieneidzy!

brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja czekam na wyrównanie za 3 miesiące i wątpię czy będzie przed świętami, mi to wszystko jedno, ale teraz przeczytałam, że brakuje pieniędzy i niektóre samorządy nie zdążą, więc zależy gdzie mieszkasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość xxxxx napisał:

brawo!

Ale co brawo?znasz kogoś kto ma dzieci a nie pobiera 500+bo ja osobiscie nie i załozę się że wyzej tu komentujaca jak zostanie rodzicem to też złoży wniosek o to świadczenie więc ,punkt widzenia zależy zapewne od punktu siedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ale co brawo?znasz kogoś kto ma dzieci a nie pobiera 500+bo ja osobiscie nie i załozę się że wyzej tu komentujaca jak zostanie rodzicem to też złoży wniosek o to świadczenie więc ,punkt widzenia zależy zapewne od punktu siedzenia

A ja się zastanawiam, co autorka i jej podobne robią z pieniędzmi, że liczą na 500+ przed świętami? Są produkty, które można kupić wcześniej, a jak dostaje się ostatniego dnia miesiąca 500+, to chyba można odłożyć z tego choćby 200zł na święta prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość gość napisał:

A ja się zastanawiam, co autorka i jej podobne robią z pieniędzmi, że liczą na 500+ przed świętami? Są produkty, które można kupić wcześniej, a jak dostaje się ostatniego dnia miesiąca 500+, to chyba można odłożyć z tego choćby 200zł na święta prawda?

Można, ale im ludzie mają więcej pieniędzy tym więcej głupot nakupią i w sumie i tak ledwo starczy do następnej wypłaty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anecia

Nieroby... A mi zabrali 1500 zł z grudniowej pensji na poczet podatku, zostałam ukarana za pracowitość i lata nauki, bo wpadłam w drugi próg podatkowy. Także możecie podziękować takim ludziom jak ja, że zasuwamy na was jak frajerzy. Obrzydlistwo. Jak widzę taką zapuszczoną mamuśkę z petem w zębach, której ,,nie opłaca" się pracować, z zaniedbanymi puchlętami to mam ochotę dać w łeb. Może jedna z drugą weźmie dupę w troki i sobie zarobi te 500 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja dostałam już dawno a zawsze dostawałam pod koniec miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
39 minut temu, Gość Anecia napisał:

Nieroby... A mi zabrali 1500 zł z grudniowej pensji na poczet podatku, zostałam ukarana za pracowitość i lata nauki, bo wpadłam w drugi próg podatkowy. Także możecie podziękować takim ludziom jak ja, że zasuwamy na was jak frajerzy. Obrzydlistwo. Jak widzę taką zapuszczoną mamuśkę z petem w zębach, której ,,nie opłaca" się pracować, z zaniedbanymi puchlętami to mam ochotę dać w łeb. Może jedna z drugą weźmie dupę w troki i sobie zarobi te 500 zł?

A co podatek to jest od kiedy 500+ weszło? Podziękować za co? Podatek został obniżony przypominam dla wszystkich od listopada. Ja nie pracuje i nie mam peta w gębie bo nie palę. Odprowadzałam podatki, mój mąż teraz to robi za mnie. Stać nas na to, żebym wychowywała dzieci i było stać przed 500+. "Dać w łeb" pokazujesz klasę doprawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Zapomniałam odpowiedzieć. Tak, dostaniesz. Wszelkie zasiłki, fundusz alimentacyjny, wszystko jest wypłacane zawsze przed świętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Mama napisał:

A co podatek to jest od kiedy 500+ weszło? Podziękować za co? Podatek został obniżony przypominam dla wszystkich od listopada. Ja nie pracuje i nie mam peta w gębie bo nie palę. Odprowadzałam podatki, mój mąż teraz to robi za mnie. Stać nas na to, żebym wychowywała dzieci i było stać przed 500+. "Dać w łeb" pokazujesz klasę doprawdy.

A co ona to personalnie do ciebie pisała? Po twojej reakcji i drugim wpisie można sądzić, że jednak zawodowe mopsiarstwo nie jest ci obce. Mąż nic za ciebie nie odprowadza, jeszcze przy rozliczeniu rocznym ma za ciebie ulgę podatkową. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Pracowałam w mopsie dla Twojej informacji. Mąż odprowadza, chyba wiem lepiej😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Mama napisał:

Pracowałam w mopsie dla Twojej informacji. Mąż odprowadza, chyba wiem lepiej😂 

Odprowadza, ale za siebie. Chyba, że jesteś u niego na zatrudnieniu, to wtedy. Pracowałaś w mopsie? Ha ha i jesteś gotowa bronić leserów? 🤦 Dobra jesteś 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Mama napisał:

Pracowałam w mopsie dla Twojej informacji. Mąż odprowadza, chyba wiem lepiej😂 

Odprowadza, ale za siebie. Chyba, że jesteś u niego na zatrudnieniu, to wtedy. Pracowałaś w mopsie? Ha ha i jesteś gotowa bronić leserów? 🤦 Dobra jesteś 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja juz dostałam 500 plus. Kasy nam.nie brakuje ale 5 stowek chętnie przytule:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że jej mąż ma firmę, ale bronienia patoli mama 24h na dobę z czarną kredką pod oczami i petem w buzi nie zrozumiem 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allla

Z ciekawości sprawdziłam i dostalam wczoraj. Zwykle jakoś było po 25tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdbdbndbfsp

Jak pracowała w mopsie to się nie dziwie ze broni patoli. Ja pracowałam w banku i tez mi było szkoda tych biednych zadłużonych ludzi. Dlatego odeszłam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak opozycja dojdzie do władzy, to nie tylko zabiorą 500+, ale również odwołają święta. Tak, to prawda, niektórzy posłowie i radni już teraz nie chcą dzielić się opłatkiem. Kiedyś niektórzy posłowie w sejmie zrobili profanacje z kolacji wigilijnej, postawili na stół znicz taki sam co na grób się stawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jak opozycja dojdzie do władzy, to nie tylko zabiorą 500+, ale również odwołają święta. Tak, to prawda, niektórzy posłowie i radni już teraz nie chcą dzielić się opłatkiem. Kiedyś niektórzy posłowie w sejmie zrobili profanacje z kolacji wigilijnej, postawili na stół znicz taki sam co na grób się stawia.

Wyłącz tvpis, bo już ta ich propaganda kompletnie przeżarła ci łeb :O

500+ powoli zabiera ci gospodarka łapiąca spowolnienie i wzrost inflacji. Siła nabywcza 500+ to już właściwie 300+, bo wszystko szybko drożeje. A co dopiero po nowym roku, będziesz kwiczała z radości jak zobaczysz ceny rachunków i żarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
55 minut temu, Gość xyz napisał:

Wyłącz tvpis, bo już ta ich propaganda kompletnie przeżarła ci łeb 😮

Na którym kanale nadaje tvpis, bo u mnie w telewizorze nie mogę znaleźć. A z tymi zniczami to pamiętam jak Petru taką wigilię w 2016r urządził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wyłącz TVN, tam to jest propaganda, kłamstwa, oszczerstwa, obrażanie innych bez podstaw i dowodów. Program wyborczy Koalicji brzmi nie damy dojść do władzy PiSowi! I nic więcej... Brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×