Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Do pracujacych w korpo, czy dostajecie cos na swieta?

Polecane posty

Gość gosc

jak w temacie. Czy dostajecie pieniadze albo bony na swieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Jak pracowałam w korpo dostawałam koszyk (5kg różnycz czekoladowych cukierków, kawa, szynka itd.) i kasę (500-800 zl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

500 pln na karcie sodexo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joos

U nas nie ma nic. Żadnej kasy, bonów itp. Będzie po czekoladzie dla dziecka i lunch wigilijny w stołówce zakładowej. Tak, tak, też pracuję w zachodnim korpo 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój mąż w korpo dostał mniej niż ja w nie-korpo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U nas od kilku lat nie ma zadnych dodatkow na swieta czy dla dzieci na mikolajki, dostajemy jedynie ksiazke. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Karty podarunkowe a na karcie 1000 tys  plus firmowa, kalendarz i długopis 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Karty podarunkowe a na karcie 1000 tys  plus firmowa, kalendarz i długopis 

Plus wigilia firmowa*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

W tym roku aż 1800 na karcie. Normalnie jest chyba 1000 zł, ale dla tych co mają dzieciaki jest więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja dostałam 3000zl plus kosz slodyczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bida

Dostałam kubek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

u mnie jest wigilia firmowa, ale się nie wybieram, bo za daleko jechać do innego oddziału. Podobno dają premię w kopercie, tylko nie wiem czy dostanę skoro mnie nie będzie. I paczki dla dzieci robią, ale nie mam jeszcze dzieci 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U nas dostajemy trzynasta pensje😊co roku, przeznaczyliśmy ja na nowa lodówkę bo się stara popsula😥

do tego każdy sobie coś wybiera na wigilii firmowej ( są różne rzeczy do wyboru) w tym roku plecak na wyjazdy☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U nas dostajemy trzynasta pensje😊co roku, przeznaczyliśmy ja na nowa lodówkę bo się stara popsula😥

do tego każdy sobie coś wybiera na wigilii firmowej ( są różne rzeczy do wyboru) w tym roku plecak na wyjazdy☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U nas dostajemy trzynasta pensje😊co roku, przeznaczyliśmy ja na nowa lodówkę bo się stara popsula😥

do tego każdy sobie coś wybiera na wigilii firmowej ( są różne rzeczy do wyboru) w tym roku plecak na wyjazdy☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pixa
14 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Wino 😂

Pracujesz w Dentonsie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja jestem nauczycielem w zwyklej szkole sredniej panstwowej i dostalam w sumie 1400 zl na Swieta 🙂 no i do tego wolne od dzis do 7 stycznia 😉

W zeszlym roku, pracujac jeszcze w korpo zachodnim dostalam jakies smieszne 200 zl.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Jak pracowałam w korpo to była paczka ze słodyczami i kawą. Polskie korpo firma kosmetyczna z wielomilionowymi obrotami 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka z korpo dostała 700 netto, a w dużej zwykłej firmie 700 brutto plus słodycze dla dziecka. Nie ma na co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W korpo dostawałam uścisk dłoni prezesa i mogłam się najeść i napić na imprezie firmowej. U prywaciarza i impreza i wypchana koperta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 345

Nie pracuje w korpo, ale w firmie polskiej ktora ma w Polce 4 oddzialy i w sumie ok 900-1000 pracownikow.  w moim oddziale pracuje okolo 140 osob, a w  moim DZIALE  jest nas 16 +  dwoch menadzerow. 'zwykly' menadzer dal kazdemu kartke i po litrowej butelce domowego  cydru 😛 bo robi nawet niezly.  A senior menadzerka dala kazdemu tez kartke i po 200 zl na karcie. mielismy tez kolacje dla naszej osiemnastki, kazdy placil za siebie za jedzenie ale za napoje bezalkoholowe i alkoholowe placila firma.

Moj maz pracuje w malutkiej firmie, jest tam niecale 20 pracownikow i tyle, ale firma to bardzo konretna dziedzina i wlasciciel jest dosc dziany.  byli na kolacji z jego ozna tez, szef wszystko oplacil, kazdy dostal w prezencie dobre wino lub wodke bo szef wie co kto lubi, ale np wino dla mojego meza to takie co kosztuje ok 150 zl za jedna butelke. i maz dostal tez bonus na konto - 500 zlotych i kartke, w ktorej oprocz zyczen byla tez karteczka z napisem, ze po 6 stycznia bedzie rozmowa o zasluzonej  podwyzce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikki
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

A ja jestem nauczycielem w zwyklej szkole sredniej panstwowej i dostalam w sumie 1400 zl na Swieta 🙂 no i do tego wolne od dzis do 7 stycznia 😉

ja nie pracuje w szkole, a tez mam wolne platne od dzis - koncze prace za godzine - do 6 stycznia rano. moj maz tez nie pracuje w szkole, a ma wolne od 8 minut i wraca do pracy w piatek 3 stycznia,. wolne platne, jak ja.  tzn on bedzie pracowal raz zdalnie - 30 grudnia jakies  4, 5 godzin, ale to ze stawka 150% (kala jego normalan stawka to jakos  45-46 zl na godzine)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pozdrawiam nauczycieli 🙂 ja wprawdzie wracam 2.01. do pracy, ale nie narzekam, prawie 2 tygodnie wolnego 🙂 i pieniążki świąteczne wpłynęły 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zegnam81
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Pozdrawiam nauczycieli 🙂 ja wprawdzie wracam 2.01. do pracy, ale nie narzekam, prawie 2 tygodnie wolnego 🙂 i pieniążki świąteczne wpłynęły 🙂

JESTES KURRWO GLUPIA I NAIWNA...Za NIEDLUGO STAD ...ALAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zegnam81
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Pozdrawiam nauczycieli 🙂 ja wprawdzie wracam 2.01. do pracy, ale nie narzekam, prawie 2 tygodnie wolnego 🙂 i pieniążki świąteczne wpłynęły 🙂

JESTES KURRWO GLUPIA I NAIWNA...Za NIEDLUGO STAD ...ALAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×