Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego w ciąży zazwyczaj tak niefajnie otłuszcza się akurat tyłek i uda? jem tyle co kiedyś a mam d...pę jak ARMATA :(

Polecane posty

Gość gość

jestem przerażona. szczupłe łydki a dooopa jak szafa. poważnie. Nawet mniej slodyczy jem niz przed ciążą, bo wiem ze moge przytyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Natury nie oszukasz kochana😛 to właśnie na udach i du... gromadzi nam się tłuszcz na czarną godzinę a ciąża jest idealnym powodem ku temu😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U mnie połowa ciąży a doopa zleciała o 2 rozmiary, poszło w brzuch. Tez jem tak samo. 
w pracy dużo chodzę, może przez to 🤷🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osc
18 minut temu, Gość Gosc napisał:

U mnie połowa ciąży a doopa zleciała o 2 rozmiary, poszło w brzuch. Tez jem tak samo. 
w pracy dużo chodzę, może przez to 🤷🏻‍♀️

Pierwsze słyszę żeby jakiejkolwiek kobiecie tyłek spadł w ciąży. raczej albo wyglada tak jak przed albo rośnie. cos mi tu nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwoert

Lepiej w tyłek i uda niż w brzuch. 

Po porodzie trochę ćwiczeń plus kp i wrócisz błyskiem do normy.

Znajome które miały wielki brzuchy a chude nogi i tylki teraz mają koszmarna figurę. Brzuch mocniej odstaje a dół jeszcze chudszy. 

Ciesz się 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

U mnie chyba wszystko idzie w brzuch, mam już bardzo duży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A mi w obydwu ciążach chudł tyłek i uda, a zawsze miałam typową kobieca budowę, chociaż nigdy tyłek nie był pokaźny jak j.lo. Po ciążach już tak mi tam nie odkłada się szybko jak wcześniej. Także nie ma zasady, hormony robią sobie co chcą z kobiecą sylwetką. Ja byłam szczuplutka z okrągłą piłeczka z przodu. Po ciążach mieszcze się we wszystkie spodnie, bo brzuszek ładnie zleciał, dzieciaki ważyły po 4 kg

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osc
8 godzin temu, Gość osc napisał:

Pierwsze słyszę żeby jakiejkolwiek kobiecie tyłek spadł w ciąży. raczej albo wyglada tak jak przed albo rośnie. cos mi tu nie gra.

Odzyskam krągłosci po porodzie, teraz najważniejsza jest mała i fakt że ona przybiera na wadze i rośnie prawidłowo. Sobą zajmę się jak przyjdzie na to czas. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osc
52 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A mi w obydwu ciążach chudł tyłek i uda, a zawsze miałam typową kobieca budowę, chociaż nigdy tyłek nie był pokaźny jak j.lo. Po ciążach już tak mi tam nie odkłada się szybko jak wcześniej. Także nie ma zasady, hormony robią sobie co chcą z kobiecą sylwetką. Ja byłam szczuplutka z okrągłą piłeczka z przodu. Po ciążach mieszcze się we wszystkie spodnie, bo brzuszek ładnie zleciał, dzieciaki ważyły po 4 kg

 

Ja też okrągła gdzie trzeba, wcięcia gdzie trzeba. Bmi przy górnej granicy, ale zawsze w normie. Nie mam problemów z jedzeniem, zero mdłosci, a i tak mama wrażenie że tyłek idzie mi w brzuch bo waga się zmienia strasznie powoli,  dżinsy sprzed ciąży wiszą. 6 miesiąc zaczynam +1,9 mała z usg większa o 2 tyg niż z terminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ach tak

Ja po ciazach mam tak rozwleczony brzuch ze szkoda gadac. W dodatku rozlazly mi sie miesnie na brzuchu. Jak sie poloze na plecach to takie wglebienie mam w ktore zapada sie skora.Minelo 9lat od pierwszego porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hormony i tyle. Na szczęście wystarczy trochę samozaparcia i po ciąży można wrócić do formy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×