Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zrobiłam błąd, popełniłam go przyznaje się...i teraz potwornie tęsknie za byłym mężem...kolejne święta a ja sama jak palec a on przebojowy, życie jest tak absurdalnie niesprawiedliwie i wyć mi się chce i znowu będe w wigilie z butelka wódką

Polecane posty

Gość gosc
Dnia 20.12.2019 o 09:33, Gość gość napisał:

A wcześniej nie mógł? i to ma być nauczka dla niej? dla niej i tak taki nie był wiec ona i tak na tym by nie skorzystała. Był flusiem i tyle. Jak słyszę takie wziął się zmienił bo go rzuciła to mi się śmiać chce.

Ja odeszłam od męża bo się strasznie zapuścił. Był otyły, zaniedbany, obleśny! Kiedy odeszłam to też załamka, a potem siłownia, dieta i 100 zdjęć dziennie na fejsie żebym wiedziała co straciłam i co miały mi cały wyjść z orbit? Dla mnie taki nie był mimo, że go namawiałam, wspierałam, zdrowo gotowałam, wyciagalam na wspólne spacery, rowery. Nie, bo po con a w ogóle to mu sprawiam przykrość że go nie akceptuję i bla, bla bla. A w dooopę z takim dziadem. W ogóle nie żałuję. On w końcu wyrwał laskę i ten sam scenariusz. Dzisiaj jest grubszy niż był tylko mają 2 dzieci. Nie sądzę żeby jej było dobrze z takim wieprzem. Poznała supermana, a ma miskę budyniu po 5 latach.

Też zauważam ten temat od dawna. Grube baby robią to samo. Zawsze po rozstaniu biorą sie za diete. To jest żenada na maksa. Sławetna zemsta na byłym, żeby widział co stracił. Nic nie stracił. Jedynie zyskał wolność od lenia, obżartucha i olewusa

A autorka to też dobre zioło. Nic nie pisze o zaletach byłego jako człowieka za którymi tak wielce tęskni tylko kasa, kasa, kasa... Kasa to powód, żeby sie użalać nad alkoholem. Nic nie pisze dlaczego sie rozeszli cwaniara. Pewnie faktycznie zdradziła.

Aczkolwiek historyjka właściwie to strasznie śmierdzi, więc pewnie jest to prowo. Kogoś poniosło za bardzo z tą asystentką adwokata. Za pióro aspirująca pisarko to ty sie nie bierz, bo talentu brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ehh jak zwykle polki popisują się swoją tępotą umysłową...nic tylko zdardzać, chlać jak świnie i działać bezmyślnie. Nie dziwcie się, ze jesteście traktowane na całym świecie jako worki na spermę, do ncizego innego się nie nadajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po kimś to mają

Polacy to najwięksi koorwiarze, każdego wieloryba chętnie roochają to lenie i obżartuchy mają wzięcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×