Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Kobiety nie rodzcie sn, ja zaluje

Polecane posty

Gość Gosc

Mam 23 lata i 3 miesiace temu urodzilam. Chcialabym tylko powiedziec ze zaluje ze zdecydowalam sie na porod sn, ba, jeszcze bardzo go pragnelam. Nie powiem, przezycie mimo bolu jest piekne. Nie zapomne chwili gdy wypchnelam moje dziecko i wzielam go na rece, ale potem przezylam pieklo. Pochwa nigdy juz nie bedzie taka sama i przez to ja chyba tez. Nie sluchajcie kobiet, ktore mowia ze jest ciasniej niz przed. Jezeli im sie udalo to gratulacje. Ja czuje sie posiadaczka rozklapiochy i nie wiadomo czy u was tez tak nie bedzie. Tak wiem, sa cwiczenia na miesnie, stosowalam je juz w ciazy, ale sam wyglad i "wejscie" do pochwy nigdy nie bedzie juz takie samo. Zaluje ze myslalam ze rodzac sn bede lepsza matka, bo to nieprawda. Jesli zalezy wam na swoim ciele i samopoczuciu to przemyslcie decyzje o porodzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dokładnie ja nie rozumiem kobiet które myślą że będą lub są lepszymi matkami godnymi medalu jak urodza sn. Prawda jest taka że sn zawsze jest gorsze nie tylko dla pochwy życia seksualnego ale dla psychiki! Cc może nie należy do przyjemności ale Prada taka że jest łatwiej 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie ja nie rozumiem kobiet które myślą że będą lub są lepszymi matkami godnymi medalu jak urodza sn. Prawda jest taka że sn zawsze jest gorsze nie tylko dla pochwy życia seksualnego ale dla psychiki! Cc może nie należy do przyjemności ale Prada taka że jest łatwiej 

 

Z ta psychika to sama prawda. Wszystkie kobiety ktore widzialam po cc byly radosne i zadowolone z przyjscia na swiat dziecka, a ja po sn czulam sie roztrzesiona, zuzyta i upokorzona. Zamiast zajmowac sie dzieckiem i poswiecac mu swoja uwage, ja siedzialam przezywajac to wszystko i cierpiac. Porod sn tak niesamowicie wplywa na psychike i jest to tak duzy szok, ze nie dziwie sie ze tyle jest depresji po porodowych. Zadna moja znajoma po cc nie rozumiala co czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja rodziłam 3 razy sn i owszem pół roku po porodzie przy pierwszym okresie wypadał mi tampon super, ale w tej chwili nie mam żadnego problemu z rozmiarem mini. Daj swojemu ciału trochę czasu. Decyzji nie cofniesz, a cesarka to też nie miód. Koleżance rozeszły się mięśnie, więc też nie jest super. Wszystko ma swoje plusy i minusy i o tym pamiętaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Poród naturalny to dla kobiety największe upokorzenie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dodam jeszcze, że pierwszy poród był ciężki i mówiłam nigdy więcej, ale to się zapomina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moooo

Przykre, ze ty tak to pzrezylas , ale to nie znaczy,ze inne kobiety tez. Ja np sie modlilam,zeby nie miec cc, choc mialam juz 36, dzieko duze, a ja po swiezej ciezkiej chorobie - jednak cc to zabieg. No i urodziłam, bez traumy, bez rozklapiochy, wszytko ok i niedlugo potem zdecydowałam sie na drugie. Wiec niech kazdy mówi w swoim imieniu. Jakby sn bylo gorsze, nie byloby problemem, zeby  wszystkie szpitale swiata na to przeszly, lub przynajmniej te najlepsze. Jakos nie wierzę w ogolnoswiatowy złosliwy spisek poloznikow i pediatrow 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja rodziłam 3 razy sn i owszem pół roku po porodzie przy pierwszym okresie wypadał mi tampon super, ale w tej chwili nie mam żadnego problemu z rozmiarem mini. Daj swojemu ciału trochę czasu. Decyzji nie cofniesz, a cesarka to też nie miód. Koleżance rozeszły się mięśnie, więc też nie jest super. Wszystko ma swoje plusy i minusy i o tym pamiętaj.

A co z wejsciem do pochwy? Teraz tak naprawde go nie ma, wszystko na wierzchu. Maz nie ma problemu zeby we mnie "wejsc" bo caly czas jestem otwarta. Nie wierze ze to sie zmieni. Kiedys ciezko bylo wlozyc 2 palce, teraz mam wrazenie ze mozna cala dlon 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wkurza mnie takie pisanie, jakby to był jakiś wybór. Dla mnie poród sn jest rzeczą jak najbardziej naturalną i jak nie ma wskazań do cc, to się jej nie robi. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Wkurza mnie takie pisanie, jakby to był jakiś wybór. Dla mnie poród sn jest rzeczą jak najbardziej naturalną i jak nie ma wskazań do cc, to się jej nie robi. Proste.

Pozdrawiamy Wiaderkowa madko 👍 możesz być dumna za swojej rozklapuchy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość moooo napisał:

Przykre, ze ty tak to pzrezylas , ale to nie znaczy,ze inne kobiety tez. Ja np sie modlilam,zeby nie miec cc, choc mialam juz 36, dzieko duze, a ja po swiezej ciezkiej chorobie - jednak cc to zabieg. No i urodziłam, bez traumy, bez rozklapiochy, wszytko ok i niedlugo potem zdecydowałam sie na drugie. Wiec niech kazdy mówi w swoim imieniu. Jakby sn bylo gorsze, nie byloby problemem, zeby  wszystkie szpitale swiata na to przeszly, lub przynajmniej te najlepsze. Jakos nie wierzę w ogolnoswiatowy złosliwy spisek poloznikow i pediatrow 🙂

Moze zle to ujelam w temacie, ale chodzilo mi o to ze nigdy nie wiadomo jak to bedzie po tym porodzie. Ja tez nie wierzylam w te opowiesci o rozklapiochach po porodzie i ze na pewno mnie to ominie, a tu jednak okazalo sie ze jest bardzo zle. Nigdy nie wiadomo jak to bedzie u kazdej z nas i ja juz nigdy wiecej bym nie ryzykowala. A tez modlilam sie zeby nie miec cesarki. Wolalabym ryzykowac z brzuchem, ktory do niczego nam nie sluzy niz z takim fragmentem ciala, ktory jest wazny dla obojga partnerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A co z wejsciem do pochwy? Teraz tak naprawde go nie ma, wszystko na wierzchu. Maz nie ma problemu zeby we mnie "wejsc" bo caly czas jestem otwarta. Nie wierze ze to sie zmieni. Kiedys ciezko bylo wlozyc 2 palce, teraz mam wrazenie ze mozna cala dlon 😞

No wygląda normalnie, nic nie jest na wierzchu, ale to też trwało. Nie twierdzę, że jest jak przed pierwszym porodem, ale daleko do tego co opisujesz. Nie martw się, jeszcze będzie dobrze, to dopiero 3 mc, a w ostateczności zostaje jeszcze plastyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wkurza mnie takie pisanie, jakby to był jakiś wybór. Dla mnie poród sn jest rzeczą jak najbardziej naturalną i jak nie ma wskazań do cc, to się jej nie robi. Proste.

Tak naprawde to jest wybor, chyba ze nie ma sie funduszy. Mozesz isc do prywatnej kliniki i zaplacic za cesarke. Wolalabym placic za cc niz potem ladowac kase w rekonstrukcje pochwy i miec traume.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie wiedzialam , ze sa jakies kanony mody co do wygladu pochwy 😄

Czlowiek cale zycie sie uczy jak widac..

Ja pie.rdole  nie masz innych problemow ?

Dziecko spi,nie ma kolek , refluksu, nie jest HNB ?

To se ciesz, a nie wymyslasz sobie problemy..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Widocznie kazda z nas jest inna. Ja rodzilam dwa razy naturalnie i nie mam z moja pochwa zadnych problemow. Modliłam sie zeby nie miec cc bo jestem po dwoxh operacjach i wiem jaki to bol i jak sie dochodzi do siebie. Dodam ze pierwszy porod kleszczowy i szycie a drugi bardzo szybki i łatwy bo rodzilam wxzesniej i drugie dziecko ciut mniejsze. Jesli chodzi o seks mam wrazenie ze jest lepiej niz przed ciazami a maz mowi ze nie czuje roznicy (czul roznice 2 miesiace po porodzie ale pozniej wracalo wszytko do normy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Widocznie kazda z nas jest inna. Ja rodzilam dwa razy naturalnie i nie mam z moja pochwa zadnych problemow. Modliłam sie zeby nie miec cc bo jestem po dwoxh operacjach i wiem jaki to bol i jak sie dochodzi do siebie. Dodam ze pierwszy porod kleszczowy i szycie a drugi bardzo szybki i łatwy bo rodzilam wxzesniej i drugie dziecko ciut mniejsze. Jesli chodzi o seks mam wrazenie ze jest lepiej niz przed ciazami a maz mowi ze nie czuje roznicy (czul roznice 2 miesiace po porodzie ale pozniej wracalo wszytko do normy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W tym wszystkim chyba zapomniałaś co jest najważniejsze.Cała reszta to pikuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hxkxjz
9 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie wiedzialam , ze sa jakies kanony mody co do wygladu pochwy 😄

Czlowiek cale zycie sie uczy jak widac..

Ja pie.rdole  nie masz innych problemow ?

Dziecko spi,nie ma kolek , refluksu, nie jest HNB ?

To se ciesz, a nie wymyslasz sobie problemy..

 

Odezwala sie matka polka, ktora po porodzie rezygnuje ze swojego zycia na rzecz dziecka. Potem siedza takie z nadwaga po porodzie i "nie maja czasu" umyc wlosow, bo trzeba 24 na dobe siedziec przy dziecku. Nie dziwie sie ze faceci zdradzaja jak maja w domu mamusie a nie kobiety. 

Wyobraz sobie ze inne kobiety chca sie jeszcze cieszyc soba i mezem po porodzie, chca miec satysfakcje seksualna i czuc sie dobrze. I tak, sa kanony mody co do wygladu pochwy. Zadna nie chce po porodzie wygladac jak 70 letnia babcia. Dlatego istnieje na tym swiecie cos takiego jak chirurgia plastyczna, w tym tez pochwy. Ale co moze o tym wiedziec ktos kto swojej pochwy po porodzie juz nie potrzebuje, bo w glowie tylko kolki i zupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sis

Jakby sn bylo gorsze, nie byloby problemem, zeby  wszystkie szpitale swiata na to przeszly, lub przynajmniej te najlepsze.

 

Aktualnie w największym szpitalu położniczym w Krakowie -  Ujastku az 56 proc to porody cc, ale lekarz  nadal twierdzą że sn lepsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie wiedzialam , ze sa jakies kanony mody co do wygladu pochwy 😄

Czlowiek cale zycie sie uczy jak widac..

Ja pie.rdole  nie masz innych problemow ?

Dziecko spi,nie ma kolek , refluksu, nie jest HNB ?

To se ciesz, a nie wymyslasz sobie problemy..

 

Jak chcesz to sobie krowo rozpłodowa siedz ze swoją rozklapucha i resztę życia poświęć kupom, zupom itd widać że kolejne madka polka wielka bohaterka co na rzecz bombla zrezygnowała z siebie. 

Sa jeszcze na szczęście kobiety które nadal chcą czuć się dobrze w swoje skórze i myślą o sobie. 

Nikt Cię za to przygłupawa kuro za rękę nie ucałuje taka prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość sis napisał:

Jakby sn bylo gorsze, nie byloby problemem, zeby  wszystkie szpitale swiata na to przeszly, lub przynajmniej te najlepsze.

 

Aktualnie w największym szpitalu położniczym w Krakowie -  Ujastku az 56 proc to porody cc, ale lekarz  nadal twierdzą że sn lepsze. 

Do tego mam wrazenie ze pacjentki, ktore rodza sn sa olewane. Ja podczas porodu nie dostalam znieczulenia o ktore blagalam bo lekarz wykonywal cesarke 🙂 i to nie ja pierwsza mialam taka sytuacje tylko kilka moich znajomych. Podejscie typu a niech se rodzi, kobiety przy cesarkach sa wazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hxkxjz
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak chcesz to sobie krowo rozpłodowa siedz ze swoją rozklapucha i resztę życia poświęć kupom, zupom itd widać że kolejne madka polka wielka bohaterka co na rzecz bombla zrezygnowała z siebie. 

Sa jeszcze na szczęście kobiety które nadal chcą czuć się dobrze w swoje skórze i myślą o sobie. 

Nikt Cię za to przygłupawa kuro za rękę nie ucałuje taka prawda. 

Dokladnie. Do tego facet bedzie bardziej szanowal kobiete, ktora ma poczucie wlasnej wartosci i dba o zwiazek od takiej ktora od wejscia bedzie mu opowiadala o kupce maluszka a z wlosow kap kap tluszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość Hxkxjz napisał:

Odezwala sie matka polka, ktora po porodzie rezygnuje ze swojego zycia na rzecz dziecka. Potem siedza takie z nadwaga po porodzie i "nie maja czasu" umyc wlosow, bo trzeba 24 na dobe siedziec przy dziecku. Nie dziwie sie ze faceci zdradzaja jak maja w domu mamusie a nie kobiety. 

Wyobraz sobie ze inne kobiety chca sie jeszcze cieszyc soba i mezem po porodzie, chca miec satysfakcje seksualna i czuc sie dobrze. I tak, sa kanony mody co do wygladu pochwy. Zadna nie chce po porodzie wygladac jak 70 letnia babcia. Dlatego istnieje na tym swiecie cos takiego jak chirurgia plastyczna, w tym tez pochwy. Ale co moze o tym wiedziec ktos kto swojej pochwy po porodzie juz nie potrzebuje, bo w glowie tylko kolki i zupki.

 

 

Po porodzie sn mozna ja dotad cieszyc sie soba i mezem, bez plastyki pochwy , i problemow wzietych z tylka.

.Trzeba miec nasrane w glowie by przejmowac sie " kanonami mody pochwy ".

Kompleksow nie wyleczy nawet najlepsza plastyka..

 

Wystarczy zdrowy rozsadek i dystans do tego co lansuja na sile media.

Nie bedziesz ciekawsza kobieta, bo masz zrobiona plastyke pochwy.. 

Ciekawsza bedziesz po plastyce mozgu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyy
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Do tego mam wrazenie ze pacjentki, ktore rodza sn sa olewane. Ja podczas porodu nie dostalam znieczulenia o ktore blagalam bo lekarz wykonywal cesarke 🙂 i to nie ja pierwsza mialam taka sytuacje tylko kilka moich znajomych. Podejscie typu a niech se rodzi, kobiety przy cesarkach sa wazniejsze.

Nie to że olewane, po prostu anestezjologów jest za mało, a wiadomo, że znieczulenie do CC będzie priorytetem, przecież nie będą kobiet chlastać na żywca. I żeby nie było, uważam że to patologia, lekarzy powinno być tylu, żeby każda chętna na znieczulenie do naturalnego porodu je dostała.

Na "pocieszenie" dodam Ci że w wiekszosci szpitali kobiety po CC, po pionizacji nie mają żadnej taryfy ulgowej przy opiece nad dzieckiem. A rana boli jak diabli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość Hxkxjz napisał:

Dokladnie. Do tego facet bedzie bardziej szanowal kobiete, ktora ma poczucie wlasnej wartosci i dba o zwiazek od takiej ktora od wejscia bedzie mu opowiadala o kupce maluszka a z wlosow kap kap tluszcz.

Czyli poczucie wlasnej wartosci buduje sie poprzez plastyke pochwy ?

Plastyka pochwy to tez wazny szczegol w dbaniu o zwiazek ?

Komus chyba pochwa zastapila mozg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak to czytam to uświadamiam sobie jakie mam szczęście, że nie rodziłam w Polsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Gdybyś miała cesarkę to właśnie jęczałabyś na forum że nie chcesz się przy facecie rozbierać bo się wstydzisz blizny albo że nie chcesz seksu bo cię zrosty bolą. Cc to operacja ratująca życie matki lub dziecka a nie widzimisię kobiety. Też miałam po pierwszym porodzie wszystko na dole porozciągane ale to z czasem wraca do normy więc nie panikuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hxkxjz
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

 

 

Po porodzie sn mozna ja dotad cieszyc sie soba i mezem, bez plastyki pochwy , i problemow wzietych z tylka.

.Trzeba miec nasrane w glowie by przejmowac sie " kanonami mody pochwy ".

Kompleksow nie wyleczy nawet najlepsza plastyka..

 

Wystarczy zdrowy rozsadek i dystans do tego co lansuja na sile media.

Nie bedziesz ciekawsza kobieta, bo masz zrobiona plastyke pochwy.. 

Ciekawsza bedziesz po plastyce mozgu 🙂

A przepraszam bardzo czy ktos tu zalozyl temat o nazwie: mam brzydka pochwe? Autorka postu ma problem ze swoja pochwa po porodzie, bo zmienila sie na gorsze. Nikt tu nie mowi o poprawianiu pochwy, bo tak, tylko o rozciagnieciu i zdeformowaniu po porodzie. To nie jest problem dotyczacy tylko wygladu a satysfakcji seksualnej. Jezeli ty umialabys sie cieszyc z tego ze po porodzie jestes luzniejsza albo wygladasz tam gorzej to gratulacje, ale niektorym kobietom nie pasuje to ze wczesniej wygladaly tam fajnie a teraz jest inaczej. Dlaczego w ogole mialyby sie z tym godzic? Kiedys baby chodzily porozrywane po porodach i nic z tym nie robily, teraz na szczescie mamy mozliwosci zeby sobie poprawic to co nam nie pasuje. A ty jak chcesz to urodz piatke dzieci pod drzewem w lesie i chodz porozrywana. Sa madki i sa kobiety. Ja wole byc w tej drugiej kategorii.

A teraz przejdz do innego tematu o kolkach i kupkach, bo ten nie pasuje do twoich zajec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hxkxjz
11 minut temu, Gość gosc napisał:

Czyli poczucie wlasnej wartosci buduje sie poprzez plastyke pochwy ?

Plastyka pochwy to tez wazny szczegol w dbaniu o zwiazek ?

Komus chyba pochwa zastapila mozg..

Serio jestes taka durna czy udajesz, ze nie wiesz o co chodzi w temacie? Juz chcialam cie nakierowac na wlasciwy tor, ale stwierdzilam ze nie ma sensu walczyc z twoja inteligencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Hxkxjz napisał:

A przepraszam bardzo czy ktos tu zalozyl temat o nazwie: mam brzydka pochwe? Autorka postu ma problem ze swoja pochwa po porodzie, bo zmienila sie na gorsze. Nikt tu nie mowi o poprawianiu pochwy, bo tak, tylko o rozciagnieciu i zdeformowaniu po porodzie. To nie jest problem dotyczacy tylko wygladu a satysfakcji seksualnej. Jezeli ty umialabys sie cieszyc z tego ze po porodzie jestes luzniejsza albo wygladasz tam gorzej to gratulacje, ale niektorym kobietom nie pasuje to ze wczesniej wygladaly tam fajnie a teraz jest inaczej. Dlaczego w ogole mialyby sie z tym godzic? Kiedys baby chodzily porozrywane po porodach i nic z tym nie robily, teraz na szczescie mamy mozliwosci zeby sobie poprawic to co nam nie pasuje. A ty jak chcesz to urodz piatke dzieci pod drzewem w lesie i chodz porozrywana. Sa madki i sa kobiety. Ja wole byc w tej drugiej kategorii.

A teraz przejdz do innego tematu o kolkach i kupkach, bo ten nie pasuje do twoich zajec.

A dopuszczasz do siebie mysl, ze i po 5 dzieici mozna NIE POTRZEBOWAC PLASTYKI POCHWY ?

Nie jest mi przykro, ze ty potrzebujesz juz po jednym..

Moze przy okazji zrob sobie i plastyke brzucha ? I podciagnij cycki, bo z pewnoscia obwisly..

A trzeba dbac o zwiazek !

 

Nie taniej wyjdzie plastyka mozgu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×