Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Kobiety nie rodzcie sn, ja zaluje

Polecane posty

Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Mam 23 lata i 3 miesiace temu urodzilam. Chcialabym tylko powiedziec ze zaluje ze zdecydowalam sie na porod sn, ba, jeszcze bardzo go pragnelam. Nie powiem, przezycie mimo bolu jest piekne. Nie zapomne chwili gdy wypchnelam moje dziecko i wzielam go na rece, ale potem przezylam pieklo. Pochwa nigdy juz nie bedzie taka sama i przez to ja chyba tez. Nie sluchajcie kobiet, ktore mowia ze jest ciasniej niz przed. Jezeli im sie udalo to gratulacje. Ja czuje sie posiadaczka rozklapiochy i nie wiadomo czy u was tez tak nie bedzie. Tak wiem, sa cwiczenia na miesnie, stosowalam je juz w ciazy, ale sam wyglad i "wejscie" do pochwy nigdy nie bedzie juz takie samo. Zaluje ze myslalam ze rodzac sn bede lepsza matka, bo to nieprawda. Jesli zalezy wam na swoim ciele i samopoczuciu to przemyslcie decyzje o porodzie. 

Nie panikuj w tych czasach jest tyle mozliwosci plastyki pochwy ze mozesz wygladac jak dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Xyz napisał:

Gdybyś miała cesarkę to właśnie jęczałabyś na forum że nie chcesz się przy facecie rozbierać bo się wstydzisz blizny albo że nie chcesz seksu bo cię zrosty bolą. Cc to operacja ratująca życie matki lub dziecka a nie widzimisię kobiety. Też miałam po pierwszym porodzie wszystko na dole porozciągane ale to z czasem wraca do normy więc nie panikuj.

Kolejna madka 100 lat za murzynami 😂😂😂😂 operacja ratująca życie matki i dziecka. Bezmózga babo dziś to komfort dla tych co mają trochę rozumu. Niestety Ty swój wysralas podczas rzeźni prosiaku czyli swoim woadrekowym porodzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
45 minut temu, Gość sis napisał:

Jakby sn bylo gorsze, nie byloby problemem, zeby  wszystkie szpitale swiata na to przeszly, lub przynajmniej te najlepsze.

 

Aktualnie w największym szpitalu położniczym w Krakowie -  Ujastku az 56 proc to porody cc, ale lekarz  nadal twierdzą że sn lepsze. 

Bo ujastek od kilku miesięcy współpracuje z Medicover, a sporo tych pacjentek z prywatnych ubezpieczeń to roszczeniowe %%%%%

1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Moze zle to ujelam w temacie, ale chodzilo mi o to ze nigdy nie wiadomo jak to bedzie po tym porodzie. Ja tez nie wierzylam w te opowiesci o rozklapiochach po porodzie i ze na pewno mnie to ominie, a tu jednak okazalo sie ze jest bardzo zle. Nigdy nie wiadomo jak to bedzie u kazdej z nas i ja juz nigdy wiecej bym nie ryzykowala. A tez modlilam sie zeby nie miec cesarki. Wolalabym ryzykowac z brzuchem, ktory do niczego nam nie sluzy niz z takim fragmentem ciala, ktory jest wazny dla obojga partnerow.

Jak to brzuch nie służy? Facet Cię rozbiera i widzi brzuch z krechą. Ja bym się pod ziemię zapadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to dziwne

To dziwne bo ja kilka razy rodziłam i nie czuje żebym miała wiadro,może przez to że nie współżyje z mężem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Xyz napisał:

Gdybyś miała cesarkę to właśnie jęczałabyś na forum że nie chcesz się przy facecie rozbierać bo się wstydzisz blizny albo że nie chcesz seksu bo cię zrosty bolą. Cc to operacja ratująca życie matki lub dziecka a nie widzimisię kobiety. Też miałam po pierwszym porodzie wszystko na dole porozciągane ale to z czasem wraca do normy więc nie panikuj.

A co krepujacego jest w bliznie na brzuchu? Porownywanie rozciagnietej pochwy a kreseczki na brzuchu to dosc odwazne porownanie. To tak jakby porownywac cc i sn w stopniu upokorzenia. Rozcinanie i wyciaganie dziecka z brzucha a rozrywanie krocza i oddanie fekaliow na stol. 

Slyszalam juz jak chamscy mezowie mowia o "wiadrach" swoich zon po porodzie za to nigdy nie slyszalam zeby ktos nabijal sie z blizny na brzuchu. Bo to nic w porownaniu z tym jak bardzo moze sie zmienic pochwa po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Kolejna madka 100 lat za murzynami 😂😂😂😂 operacja ratująca życie matki i dziecka. Bezmózga babo dziś to komfort dla tych co mają trochę rozumu. Niestety Ty swój wysralas podczas rzeźni prosiaku czyli swoim woadrekowym porodzie 

Ty ...o ...a w mózg idź se potnij brzuch i się tym ciesz że jesteś tak ...olona że dzieciaka nie potrafisz wypchnąć. Może wcale nie masz dziury i twój facet cię ... w gardło a jajami łeb obija dlatego taka mądra jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hxkxjz
8 minut temu, Gość gosc napisał:

A dopuszczasz do siebie mysl, ze i po 5 dzieici mozna NIE POTRZEBOWAC PLASTYKI POCHWY ?

Nie jest mi przykro, ze ty potrzebujesz juz po jednym..

Moze przy okazji zrob sobie i plastyke brzucha ? I podciagnij cycki, bo z pewnoscia obwisly..

A trzeba dbac o zwiazek !

 

Nie taniej wyjdzie plastyka mozgu ?

A wiesz, ze moze sobie zrobie? Ciekawe za kim sie wtedy twoj maz obroci. Z reszta ty i tak nie zauwazysz bo bedziesz wtedy czytala sklad preparatu na kolki 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo ujastek od kilku miesięcy współpracuje z Medicover, a sporo tych pacjentek z prywatnych ubezpieczeń to roszczeniowe %%%%%

Jak to brzuch nie służy? Facet Cię rozbiera i widzi brzuch z krechą. Ja bym się pod ziemię zapadła.

Ale juz jakby wszedl w ciebie jak w wiadro to bys sie nie zapadla tak? 

Kiedy zrozumiecie ze kazda kobieta jest inna i kazdej inaczej zmienia sie pochwa po porodzie? Niektore kobiety rodza dzieci 2700 wagi inne 3400, jedne maja slabe miesnie, inne mocne. Jedna natna podczas porodu, inna nie, a jeszcze inna mimo naciecia dodatkowo peknie. Jedna zszyja ciasniej druga mniej i to ze wy macie po porodzie podobnie jak mialyscie to nie znaczy ze kazda tak ma. Ja po tym co sie stalo z moim kroczem po porodzie, marze o bliznie na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość A to dziwne napisał:

To dziwne bo ja kilka razy rodziłam i nie czuje żebym miała wiadro,może przez to że nie współżyje z mężem 

Nieee to na pewno nie przez to 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
43 minuty temu, Gość gosc napisał:

 

 

Po porodzie sn mozna ja dotad cieszyc sie soba i mezem, bez plastyki pochwy , i problemow wzietych z tylka.

.Trzeba miec nasrane w glowie by przejmowac sie " kanonami mody pochwy ".

Kompleksow nie wyleczy nawet najlepsza plastyka..

 

Wystarczy zdrowy rozsadek i dystans do tego co lansuja na sile media.

Nie bedziesz ciekawsza kobieta, bo masz zrobiona plastyke pochwy.. 

Ciekawsza bedziesz po plastyce mozgu 🙂

Nie zrozumiesz dopoki sama nie bedziesz w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka

Nasze matki w polu rodziły i od razu do roboty szły, a ty ja rozklapioche narzekasz. Idź weź się za robotę nierobie jeden śmierdzący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Niewiele czasu minęło jeszcze od porodu więc bardzo to przeżywasz i piszesz w emocjach. Ale proszę cię nie namawiaj kobiet do cesarki na życzenie. Ktoś już tu powiedział, że kobiety są różne i różnie przejdą przez poród naturalny. Dla wielu przecięcie powłok brzusznych miałoby gorsze konsekwencje. Poczekaj jeszcze trochę aż organizm się regeneruje, ćwicz mięśnie, jeśli masz jakieś opuchnięcia lub guzki smaruj maścią nagietkową. Jeśli po dłuższym czasie nie będzie poprawy to naprawdę pomyśl o plastyce pochwy jeśli ma to pomóc waszemu małżeństwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Polka napisał:

Nasze matki w polu rodziły i od razu do roboty szły, a ty ja rozklapioche narzekasz. Idź weź się za robotę nierobie jeden śmierdzący.

Nie musze, bo ty robisz na moje 500+. Dzieki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Autorko nie panikuj, zaraz po połogu też miałam krater, po 2 latach od porodu nic nie widać, nawet położna się nie zorientowala, że rodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość gosc napisał:

Autorko nie panikuj, zaraz po połogu też miałam krater, po 2 latach od porodu nic nie widać, nawet położna się nie zorientowala, że rodziłam.

2 lata rozklapuchy...podziękuję 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna

Zdajesz sobie sprawę z powagi sytuacji pisząc o cc?potrzeba czasu a wszystko wróci do normy....a po cc nigdy nie będzie takie samo zwłaszcza jak jest cięcie od pępka w dół ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rozklapuchy czy nie jest Wam wstyd za takie upokorzenie? Rozrywalo wam pipy i dupska, srałyscie pod siebie a potem sikalyscie. Wasza rola podczas porodu to zarzynane prosię fujjjjj. Mężom Waszym chce się teraz puszczac pawie na wasz widok 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🐄🐄🐄🐷🐷🐷🐷🐷🐷🐷🐷🐷🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Rozklapuchy czy nie jest Wam wstyd za takie upokorzenie? Rozrywalo wam pipy i dupska, srałyscie pod siebie a potem sikalyscie. Wasza rola podczas porodu to zarzynane prosię fujjjjj. Mężom Waszym chce się teraz puszczac pawie na wasz widok 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🐄🐄🐄🐷🐷🐷🐷🐷🐷🐷🐷🐷🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖

Spier.dalaj z tego forum niedorobie wysrany i daj ludziom podyskutować. Ile pawi od twojego starego już z siebie wycierałaś krowo bez piz.dy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXXXXXXX

Jak można zrobić sobie dziecko w wieku 23 lat, gdy ludzie randkują, uczą się, podróżują, robią jakieś kariery? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Gość Xyz napisał:

Spier.dalaj z tego forum niedorobie wysrany i daj ludziom podyskutować. Ile pawi od twojego starego już z siebie wycierałaś krowo bez piz.dy?

Hrumm hrummm prosiaku zdewastowany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nienormalni ludzie tu piszą, jacyś odrealnieni 😞 pomyśl, że też zostałeś urodzony przez własną matkę, kobietę, może się ogarniesz. 

Poród sn to naturalny poród i bez powikłań nie ma po nim żadnych skutków ubocznych. Możliwe, że na krótko po porodzie jeszcze nie doszłaś autorko do siebie, ale to kwestia czasu. 

Cc to poważna operacja i ja nie rozumiem zupełnie kobiet, które na własne życzenie chcą cc i jeszcze za to płacą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U nas wrażenia z seksu po porodzie są o niebo lepsze. Mąż ma we wzwodzie 19 cm i kiedyś pierwsze minuty seksu oznaczały dla mnie ból, a teraz coś się u mnie minimalnie poszerzyło i jest idealnie. On się też nie musi przejmować, że będzie mnie bolało, tylko jechać z tematem ostro. Jak waszym mężom hula wiatr w gaciach, to narzekajcie sobie dalej na brak odczuć, ale bez porodu sn też byście miały podobne 😄Co do estetyki to jednak śmiem twierdzić, że tu też sn wypada korzystniej. Aby zobaczyć krocze trzeba odrobiny zachodu, za to od razu po rozpięciu spodni facet widzi bliznę na środku podbrzusza, gojącą się we wszystkich kolorach tęczy lub całą czerwoną i może jeszcze obrośniętą bliznowcem. No sam sex 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Luna napisał:

Zdajesz sobie sprawę z powagi sytuacji pisząc o cc?potrzeba czasu a wszystko wróci do normy....a po cc nigdy nie będzie takie samo zwłaszcza jak jest cięcie od pępka w dół ...

A mnie własnie ginekolog mówił, że lepsze medycznie jest cięcie od pępka w dół, ale kobiety przeważnie się na takie nie zgadzają i lekarze przywykli do cięcia w poprzek. Nie pamiętam, czemu lepsze, bo sama nie miałam, ale lekarz na wszelki wypadek mnie uświadomił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Er123

Naprawdę, niektóre z was są wstrętne...

Niech każda rodzi jak chce. Ja rodziłam sn dwa razy i nie żałuję. Nie mam blizn, tam na dole na prawdę nie czuję różnicy  po 1,5 roku od ostatniego porodu, prawie od razu po porodach wracałam do siebie. Oprócz kilku ledwie widocznych kreseczek na brzuchu zupełnie nie widać żebym rodziła. CC bym nie chciała.

Ale zupełnie rozumiem te co CHCĄ CC. Jak się ktoś panicznie boi bo już widać że ma duże dziecko lub ma inne wskazania to czemu nie?? Nie każda ma łatwy poród. Jedna znajoma raz chciała rodzić sn ale po wielu godzinach męczarni i tak skończyło się na CC. Drugie dziecko od razu CC. Ja ją rozumiem- sama jakbym miała ciężki poród to bym nie zastanawiała się.

Podsumowując- lekki poród SN jest lepszy od CC ALE nigdy nie wiadomo jaki ktoś będzie miał poród bo tego nie da się przewidzieć. Ja zaryzykowałam i nie żałują żadnego z porodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakbyście związali się z osobą, która nie wynosi fizyczności na piedestał, to byście nie miały dylematów, czy robić sobie bliznę na brzuchu, czy będziecie miały rozciągnięte krocze itp. Mój mąż nigdy w życiu nie wypomniałby mi żadnej kwestii z wyglądu. Zresztą sam ma na nogach blizny pooparzeniowe z dzieciństwa i wie, że nie przeszkadza mi to w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jakbyście związali się z osobą, która nie wynosi fizyczności na piedestał, to byście nie miały dylematów, czy robić sobie bliznę na brzuchu, czy będziecie miały rozciągnięte krocze itp. Mój mąż nigdy w życiu nie wypomniałby mi żadnej kwestii z wyglądu. Zresztą sam ma na nogach blizny pooparzeniowe z dzieciństwa i wie, że nie przeszkadza mi to w nim.

A czy wszystko trzeba robic z mysla o mezu? Ja nie przejmuje sie tym co na moja pochwe powie maz, tylko chce dobrze wygladac sama dla siebie. Seks tez uprawiam z mysla o swojej przyjemnosci a nietylko ze wzgledu na przyjemnosc meza. Luzna pochwa to slabszy seks rowniez dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
24 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A czy wszystko trzeba robic z mysla o mezu? Ja nie przejmuje sie tym co na moja pochwe powie maz, tylko chce dobrze wygladac sama dla siebie. Seks tez uprawiam z mysla o swojej przyjemnosci a nietylko ze wzgledu na przyjemnosc meza. Luzna pochwa to slabszy seks rowniez dla kobiety.

Taaakkk, bo ogladasz sobie pochwe pare razy dzienie,tak jak twarz, l 😄 Bo chcesz dobrze "wygladac " 😄

Ty chyba nie wiesz, ze najczestszy jest orgazm lechtaczkowy , a nie pochwowy..Luzna pochwa nie ma tu nic do rzeczy 😛

Problem maja tylko te, dla ktorych opakowanie to piorytet,nie wazne co  pod czaszczka 🙂 I te z kompleksami i niskim poczuciem wlasnej wartosci.. gdzie kazdy skutek uplywajacego czasu majacy efekt w zmianie wygladu jest przyjmowany spazmami ,bo nic innego nie maja do zaoferowania oprocz ladnej buzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Co do estetyki to jednak śmiem twierdzić, że tu też sn wypada korzystniej. Aby zobaczyć krocze trzeba odrobiny zachodu, za to od razu po rozpięciu spodni facet widzi bliznę na środku podbrzusza, gojącą się we wszystkich kolorach tęczy lub całą czerwoną i może jeszcze obrośniętą bliznowcem. No sam sex 😄

True story:) jakie jest krocze to widać dopiero po chwili, a blizna wali po oczach od razu:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja to chyba nigdy nie oglądałam sobie krocza w lusterku. Od badań mam ginekologa, a podgolić się umiem na wyczucie. Nie rozumiem co to znaczy źle tam wyglądać albo gorzej niż wczesniej, ale może to dlatego, że nigdy takich słów od faceta nie usłyszałam...zawsze byłam tam dla niego idealna, nawet po porodzie:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

True story:) jakie jest krocze to widać dopiero po chwili, a blizna wali po oczach od razu:) 

Chyba tobie wali na mózg thebilko 😛 facet jak widzi bliznę to przynajmniej wie, ze w kroczu nie znajdzie leja po bombie. Mój maz pracuje z facetami i ciągle wrzucają jakieś memy o wiadrach co tylko gaśnica mogłaby je zadowolić. I sa to żonaci faceci co dossrywaja swoim żonom po sn, typu że wchodzi jak w masło albo we wiadro etc.  Mi od razu mąż powiedział, ze kupujemy cc w prywatnej klinice i tak zrobilismy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×