Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ulało mi się i nazwałam teściową śmieciem, krzyczałam na nią, mąż mnie siłą zaciągał do naszego pokoju, autentycznie gdyby mnie nie trzymał to bym ją zatłukła

Polecane posty

Gość gość

I ciągle mnie trzęsie! Jest zwykłym śmieciem, dla mnie, śmieciem, gównem, ... do podłogi na którą bym napluła! Jest śmieciem! Nienawidzę mieszkać z tym śmieciem. Nienawidze jej, w nocy duszę się płacząc wiedząc że ona mieszka za ścianą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

aha.... zakupy już jak święta zrobiłaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie dziwie się kochana. W innym temacie autorka się zali, że w d...pie ma jej dziecko bo miało czelność się rozchorować w okresie przedświątecznym i nie zamierza odwiedzić wnuka w wigilie. Brak słów na współczesne teściowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

i mieszkacie u niej w pokoju? hahaha, to masz do gadania duzo 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To się wyprowadź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gdzie mamy sie wyprowdzic? Ja mam 5 letniego syna i jestem w 4 mc. Mąż zarabia do ręki jakieś 2300zł. Ja pracować nie mogę. Gdzie pytam sie mamy wyprowadzić?! Nie mam wyjscia MUSZE z tym śmieciem żyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

"to się wyprowadź" . Połowa mieszkań nie chce rodzin z dziećmi bo hałasują, balagania i nie da się ich wyrzucić, plus teraz mieszkania to 1600-1800. mam ten sam problem. Szukam mieszkania gdzie wgl będę mogła z mężem i jeszcze nie narodzonym synem się wynieść od toksycznej kobiety. Ja nie wiem teściu normalny a ta siedzi od 20lat w domu i zaczyna wymyślać.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Anka napisał:

"to się wyprowadź" . Połowa mieszkań nie chce rodzin z dziećmi bo hałasują, balagania i nie da się ich wyrzucić, plus teraz mieszkania to 1600-1800. mam ten sam problem. Szukam mieszkania gdzie wgl będę mogła z mężem i jeszcze nie narodzonym synem się wynieść od toksycznej kobiety. Ja nie wiem teściu normalny a ta siedzi od 20lat w domu i zaczyna wymyślać.. 

to nie może ustawić chorej baby ten teść? w końcu to chłop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ona jest śmieciem! ŚMIECIEM NAJGORSZEGO RODZAJU! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 minuty temu, Gość gość napisał:

Gdzie mamy sie wyprowdzic? Ja mam 5 letniego syna i jestem w 4 mc. Mąż zarabia do ręki jakieś 2300zł. Ja pracować nie mogę. Gdzie pytam sie mamy wyprowadzić?! Nie mam wyjscia MUSZE z tym śmieciem żyć. 

Straszne. To trzeba było poczekać z zakładaniem rodziny aż was będzie na to stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wyjebałab.ym cię na śmietnik jakbyś była moja synową i mi raz pysknęła. Teściowa jest u siebie i jest Panią domu, w którym mieszkasz, a ty murzynem. Do roboty a nie w drugą ciążę jak nie masz na wynajem nawet tępoto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Wyjebałab.ym cię na śmietnik jakbyś była moja synową i mi raz pysknęła. Teściowa jest u siebie i jest Panią domu, w którym mieszkasz, a ty murzynem. Do roboty a nie w drugą ciążę jak nie masz na wynajem nawet tępoto. 

Ty tesciowa nie podskakuj bo na starosc to tylek przy ziemi i blagac synowa o pomoc! Jestes takim samym smieciem jak moja tesciowa! Ja bym ci dala wy...ie, nie zobacyzlabys wnuka i syna na oczy wariatko! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

[...] Jest śmieciem! Nienawidzę mieszkać z tym śmieciem. [...]

Niezależnie od tego, co zaszło, to dość ryzykowne urządzać awantury w nie swoim mieszkaniu, będąc na łasce właścicielki i nie mając zabezpieczonych perspektyw, ani możliwości wyprowadzki... Warto spróbować się jednak porozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość gość napisał:

Ty tesciowa nie podskakuj bo na starosc to tylek przy ziemi i blagac synowa o pomoc! Jestes takim samym smieciem jak moja tesciowa! Ja bym ci dala wy...ie, nie zobacyzlabys wnuka i syna na oczy wariatko. 

Rzecz w tym, że ja zanim rozłożyłam nogi to miałam swój własny dach nad głową, dlatego nikt mnie nie wyj.ebie nigdy, bo jestem u siebie. Ty za to nie masz nic, tylko umiejętność rozkładania nóg, nigdy nie zarobicie na mieszkanie z takimi dochodami, jesteście ubodzy i za głupi by podejmować mądre decyzje. Po co teściowej kontakt z wnukiem? Żeby chciał prezentów? Pyskował? Brudził? Dziś by miał łóżko wystawione za drzwi i pomachałabym wam z uśmiechem, bo teściowej jesteście potrzebni jak dziura w moście. Możesz krzyczeć ile wlezie, ale dalej tkwisz w gów.nie,a ja jestem Panią u siebie i nikt mnie nie wkurza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elek
50 minut temu, Gość gość napisał:

Gdzie mamy sie wyprowdzic? Ja mam 5 letniego syna i jestem w 4 mc. Mąż zarabia do ręki jakieś 2300zł. Ja pracować nie mogę. Gdzie pytam sie mamy wyprowadzić?! Nie mam wyjscia MUSZE z tym śmieciem żyć. 

A co to kogo obchodzi gdzie się masz wyprowadzić i co kogo obchodzi że jesteś nierobem, który tylko rozkłada nogi do rozrodu? Trzeba było wcześniej myśleć. Dlaczego nie myślałaś, nie zadbaliścid wcześniej o mieszkanie  tylko machnęliście sobie dwoje dzieci i wciskasz się ludziom do mieszkania? Żeby nie ta wstrętna tesciowa to byś pod mostem mieszkała, a może do swojej mamusi się wyprowadź? Twój mąż też dobry amant.

Zupełnie jakbym moją bratową widziała. Moi rodzice najgorsi, bo ją raz w tygodniu proszą o umycie łazienki i zrobienie zakupów w sobotę (zakupow, na które dają jej pieniądze) młodzi też z tych produktów korzystają to jest jedzenie i chemia, do rachunków się nie dokładają, bo są na dorobku przecież. Już dawno by ją pogonili gdyby nie wnuk. To jest zawsze idealna karta przetargowa dla takich krów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elek
50 minut temu, Gość gość napisał:

Gdzie mamy sie wyprowdzic? Ja mam 5 letniego syna i jestem w 4 mc. Mąż zarabia do ręki jakieś 2300zł. Ja pracować nie mogę. Gdzie pytam sie mamy wyprowadzić?! Nie mam wyjscia MUSZE z tym śmieciem żyć. 

A co to kogo obchodzi gdzie się masz wyprowadzić i co kogo obchodzi że jesteś nierobem, który tylko rozkłada nogi do rozrodu? Trzeba było wcześniej myśleć. Dlaczego nie myślałaś, nie zadbaliścid wcześniej o mieszkanie  tylko machnęliście sobie dwoje dzieci i wciskasz się ludziom do mieszkania? Żeby nie ta wstrętna tesciowa to byś pod mostem mieszkała, a może do swojej mamusi się wyprowadź? Twój mąż też dobry amant.

Zupełnie jakbym moją bratową widziała. Moi rodzice najgorsi, bo ją raz w tygodniu proszą o umycie łazienki i zrobienie zakupów w sobotę (zakupow, na które dają jej pieniądze) młodzi też z tych produktów korzystają to jest jedzenie i chemia, do rachunków się nie dokładają, bo są na dorobku przecież. Już dawno by ją pogonili gdyby nie wnuk. To jest zawsze idealna karta przetargowa dla takich krów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Autorko dla mnie jestes patologią! Wspolczuje Twoim dziecia ze musza zyc z taka patologiczna matka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdybym była tą teściową, to bym ci się kazała wynosić w pięć minut ze swojego domu. Twojemu mężowi też się dziwię, gdybys moja matkę obrażała, to bym cię złapała za kłaki i wystawiła za drzwi. Mieszkasz u kogoś, bo sama jesteś niezaradna życiowo i jeszcze ci źle. Zarob sobie na własny dom albo siedź cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Gdybym była tą teściową, to bym ci się kazała wynosić w pięć minut ze swojego domu. Twojemu mężowi też się dziwię, gdybys moja matkę obrażała, to bym cię złapała za kłaki i wystawiła za drzwi. Mieszkasz u kogoś, bo sama jesteś niezaradna życiowo i jeszcze ci źle. Zarob sobie na własny dom albo siedź cicho.

Sama siedź cicho ...! Jesteś jak moja teściowa a ona się nie dorobiła a po mężu ma. Sama jest niezaradna życiową kaleką potem przyjedziecie w łaskę do tych niedobrych synowych!! Napluc wam w twarz śmiecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ale powiedz o co chodzi z tą teściową. Konkretnie jaki macie konflikt, o co poszło. Bo cały czas piszesz że jest śmieciem i w kółko to samo, no ok już wiemy ale co się konkretnie stało. Co ona zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Gdzie mamy sie wyprowdzic? Ja mam 5 letniego syna i jestem w 4 mc. Mąż zarabia do ręki jakieś 2300zł. Ja pracować nie mogę. Gdzie pytam sie mamy wyprowadzić?! Nie mam wyjscia MUSZE z tym śmieciem żyć. 

Pracować nie możesz bo pewnie jesteś zwykłym pasożytem. A żeby dalej siedzieć na grubym i leniwym dupsku dałas sobie zrobić kolejnego bachora i dio. Tka skończona! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

I ciągle mnie trzęsie! Jest zwykłym śmieciem, dla mnie, śmieciem, gównem, ... do podłogi na którą bym napluła! Jest śmieciem! Nienawidzę mieszkać z tym śmieciem. Nienawidze jej, w nocy duszę się płacząc wiedząc że ona mieszka za ścianą!!!!

Może opowiedz coś więcej co konkretnie ona Ci złego zrobiła, za co jej tak nienawidzisz czym sobie na to zasłużyła że ją wyzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość gość napisał:

Sama siedź cicho ...! Jesteś jak moja teściowa a ona się nie dorobiła a po mężu ma. Sama jest niezaradna życiową kaleką potem przyjedziecie w łaskę do tych niedobrych synowych!! Napluc wam w twarz śmiecie 

Lecz się kobieto. Kijem cię powinna ta teściowa pogonić. Takiego nygusa trzyma i jeszcze źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Lecz się kobieto. Kijem cię powinna ta teściowa pogonić. Takiego nygusa trzyma i jeszcze źle

niezłe jaja co? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

ale powiedz o co chodzi z tą teściową. Konkretnie jaki macie konflikt, o co poszło. Bo cały czas piszesz że jest śmieciem i w kółko to samo, no ok już wiemy ale co się konkretnie stało. Co ona zrobiła.

To mało co napisałam?! Mieszkać z kimś takim, gnieździc się jak przysłowiowe szczury. Ale bardzo prosze: wszystko zaczęło się od tego że wg niej nic nie należy do mnie w tym mieszkaniu, nie mogę nikogo spraszac, do tego mimo iż wszystkie rachunki są na nią to mamy się dokładać mimo iż kasę ma! Śmieć nie człowiek, gowno dla mnie, to rodzina faceta powinna pomagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Gdzie mamy sie wyprowdzic? Ja mam 5 letniego syna i jestem w 4 mc. Mąż zarabia do ręki jakieś 2300zł. Ja pracować nie mogę. Gdzie pytam sie mamy wyprowadzić?! Nie mam wyjscia MUSZE z tym śmieciem żyć. 

Jak nie masz swojego lokum to nie plodzisz dzieci. Proste

bylo trzeba wszystko robic z glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Sama siedź cicho ...! Jesteś jak moja teściowa a ona się nie dorobiła a po mężu ma. Sama jest niezaradna życiową kaleką potem przyjedziecie w łaskę do tych niedobrych synowych!! Napluc wam w twarz śmiecie 

Raczej zaradna ta twoja teściowa, znalazła sobie przecież bogatego męża w przeciwieństwie do ciebie, także trzyma u siebie pasożyta, a to dobrze o niej świadczy, a dlaczego miałaby kiedyś przyjść do ciebie kaleki życiowej , bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Anka napisał:

"to się wyprowadź" . Połowa mieszkań nie chce rodzin z dziećmi bo hałasują, balagania i nie da się ich wyrzucić, plus teraz mieszkania to 1600-1800. mam ten sam problem. Szukam mieszkania gdzie wgl będę mogła z mężem i jeszcze nie narodzonym synem się wynieść od toksycznej kobiety. Ja nie wiem teściu normalny a ta siedzi od 20lat w domu i zaczyna wymyślać.. 

To odkladajcie na wklad wlasny i kupcie cos dla siebie. Po co placic komus za wynajem jak mozna tyle tracic na rate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przypomina mi sie film Plac Zbawiciela

Najpierw matka-tesciowa dala mlodym na nowe mieszkanie, a po tym jak deweloper zawinal sie to zwalili jej sie na glowe. Synowa nie pracowala, a tesciowa musiala brac robote do domu zeby im pomoc, bo jej syn nie potrafil zarobic na wszystkich.

Potem, kiedy synowa znalazla prace w butiku, z gory zalozyla, ze tesciowa bedzie vodziennie popoludniami siedziec z wnukami.

Tesciowa miala faceta, chciala zyc wlasnym zyciem, a kazdy oczekiwal ze to ona sie poswieci.

Moze swieta nie byla, ale wspolczulam jej, ze nie ma wlasnego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
37 minut temu, Gość gość napisał:

To mało co napisałam?! Mieszkać z kimś takim, gnieździc się jak przysłowiowe szczury. Ale bardzo prosze: wszystko zaczęło się od tego że wg niej nic nie należy do mnie w tym mieszkaniu, nie mogę nikogo spraszac, do tego mimo iż wszystkie rachunki są na nią to mamy się dokładać mimo iż kasę ma! Śmieć nie człowiek, gowno dla mnie, to rodzina faceta powinna pomagac

Aha, to robicie dzieci poniewaz was stac gdyz nie placicie za zycie.  Niezle sobie świekra urzadzila na starosc- utrzymywac dwoje doroslych rozrodczykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×