Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda

Gorset pod suknię ślubną?

Polecane posty

Gość Magda

Witam!

Za niedługo biorę ślub i mam problem z dobraniem bielizny pod ...enkę. Mam bardzo wąski obwód  (65C) i tak naprawdę niewiele marek produkuje takie biustonosze. Do tego u góry ...enka ma koronkę, więc nie mogę mieć ramiączek, a bardotki z silikonowymi paskami mnie odparzają. Myślicie, że łatwiej by mi było znaleźć jakiś gorset pod ...enkę? Tak myślę że byłoby łatwiej dopasować, bo jest wiązany, ale mam obawy czy by mi nie spłaszczył biustu... Macie jakieś doświadczenia z noszeniem gorsetu pod ...enkę? Albo macie pomysły na jakieś inne rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Edytor mi poprawił wszędzie "...enkę" na "...enkę" 😞

Może to jakieś brzydkie słowo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przy tak małym biuście bym się bała że ten biust kompletnie zniknie przy gorsecie to raz, a dwa: prawdziwy i porządny gorset to jest wydatek kilkuset złotych, wg mnie to dużo  na jednorazową  bieliznę. Może napisz do Ewy Michalak, czy nie mogą zaproponować jakiegoś rozwiązania? Szkoda, że wybierając suknię nie dobierałaś jej pod kątem bielizny (i dobry salon powinien na to zwrócić uwagę klientce!!!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Nie kupowałam sukni w salonie, ogólnie szukałam tańszych rozwiązań, ale przy moich wymiarach pewnie bielizna nigdy nie jest tania i o tym wiem.

Zresztą, chcę, żeby bielizna pod suknię była wygodna - w końcu trzeba wytrzymać cały dzień i całą noc, więc taką bieliznę będę później nadal używać ;)

 

Myślałam np. o czymś takim:

https://www.amazon.es/Lover-Beauty-Vintage-Elegante-Ajustado-Bustier/dp/B01M14RT3D/ref=pd_aw_sbs_2?pd_rd_w=M99L4&pf_rd_p=f007f8ea-4c5a-4002-bbcc-b146d7f43c43&pf_rd_r=XFK961GNYBKCM0BKX32T&pd_rd_r=0864b0af-b26a-43c7-97ad-e1e94eab5524&pd_rd_wg=t9tnR&pd_rd_i=B01M14RT3D&th=1&psc=1

 

Tylko właśnie moją obawą jest to, czy mnie całkiem nie spłaszczy, no i nigdy w życiu nie nosiłam gorsetu, więc nie wiem czy to jest wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×