Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koneser piękna

Jak myślicie dlaczego właściwie kobiety z Ukrainy są bardziej moralne i wyglądają lepiej od polek?

Polecane posty

Gość Koneser piękna

Co jest tego przyczyną jak myślicie?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ukrainki to najpiękniejsze kobiety na świecie wiem bo byłam w wielu krajach Europy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ładne są też Łotyszki i Litwinki ale Ukrainki są ładniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocsc

zle pytanie-probujesz naklonic do potwierdzenia swojej opinii. a powinienes zapytac:co sadzicie o ukrainkach. bo nie kazda jest taka sama. znam kilka ktore sa tu prostytutkami a udaja szlachetne, mam tez sasiadki ukrainki, siostry ktore czesto goszcza kolezanki,mialam okazje im sie przyjrzec i sa paskudne, serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem, czy są tak ładne, jak słyszę kobietę mówiącą ze wschodnim akcentem to zwykle wygląda dość normalnie. Ale bardzo miło, że tu są. Ostatnio czytałem, że liczba ślubów z Ukrainkami bardzo dynamicznie rośnie, to pozytywne zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są najtańszymi

...ami na roksie, może dlatego ci się tak spodobały xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc9

dokladnie to tak jak Polki ktore "podobaja sie" arabom ktorzy musza dac kilkaset tysiecy za arabska zone wiec wola tani zamiennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pravda
3 minuty temu, Gość gosc9 napisał:

dokladnie to tak jak Polki ktore "podobaja sie" arabom ktorzy musza dac kilkaset tysiecy za arabska zone wiec wola tani zamiennik

Bo to właśnie polki są najtańsze i najmniej moralne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Pravda napisał:

Bo to właśnie polki są najtańsze i najmniej moralne 

Oj widzę że prócz swojej wsi nigdzie nie bywałeś, Polki to jedne z najbardziej pruderyjnych kobiet w Europie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość gosc9 napisał:

dokladnie to tak jak Polki ktore "podobaja sie" arabom ktorzy musza dac kilkaset tysiecy za arabska zone wiec wola tani zamiennik

Gdzie ty widzisz Arabów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No chyba jest na odwrót, jeśli jakaś Cię okantuje na kasę i wypierdoIi za granicę, to najprędzej ruska albo właśnie Ukrainka XD te ze wschodu to łatwo poznać, bo mają tandetną urodę i zwykle ubierają się albo jak biedaczki, albo jak tanie koorvy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 godzin temu, Gość Koneser piękna napisał:

Co jest tego przyczyną jak myślicie?  

 

19 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ukrainki to najpiękniejsze kobiety na świecie wiem bo byłam w wielu krajach Europy 

 

19 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ładne są też Łotyszki i Litwinki ale Ukrainki są ładniejsze

Czrsto tak sam ze sobą gadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Gdzie ty widzisz Arabów

Po całej Europie już się to robactwo rozlazło. Szwecja, Francja, Belgia, żeby nie wymieniać bez końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Po całej Europie już się to robactwo rozlazło. Szwecja, Francja, Belgia, żeby nie wymieniać bez końca.

To wiem, ale pytanie brzmiało gdzie ty widzisz Arabów w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

 

 

Czrsto tak sam ze sobą gadasz?

A ty często tak bredzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pravda
Przed chwilą, Gość gość napisał:

No chyba jest na odwrót, jeśli jakaś Cię okantuje na kasę i wypierdoIi za granicę, to najprędzej ruska albo właśnie Ukrainka XD te ze wschodu to łatwo poznać, bo mają tandetną urodę i zwykle ubierają się albo jak biedaczki, albo jak tanie koorvy.

Akurat to polczyny zaczęły w ostatnich 10 latach coraz częściej zostawiać  małe dzieci z ojcami i uciekać za granicę się kürwić albo bo poznały księcia z Egiptu na fb. Facet takiej kürwie dogadza jak może a taka kürwa go zostawia z dziećmi z dnia na dzień.  Kobiety z innych krajów nie są święte lecz tylko polki zdają się nie mieć żadnych hamulców,  żadnych!  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pravda
Przed chwilą, Gość Pravda napisał:

Akurat to polczyny zaczęły w ostatnich 10 latach coraz częściej zostawiać  małe dzieci z ojcami i uciekać za granicę się kürwić albo bo poznały księcia z Egiptu na fb. Facet takiej kürwie dogadza jak może a taka kürwa go zostawia z dziećmi z dnia na dzień.  Kobiety z innych krajów nie są święte lecz tylko polki zdają się nie mieć żadnych hamulców,  żadnych!  

Aha co do ukrainek to w te co są w Polsce zachowują się jak zakonnice w porównaniu z polkami w UK.  Przecież  na lotnisku w Londynie to właśnie polki założyły "agencje towarzyską"  w toaletach.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

To wiem, ale pytanie brzmiało gdzie ty widzisz Arabów w Polsce?

Przyjedź do Krakowa, tam wszystkie nacje spotkasz 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, Gość gość napisał:

No chyba jest na odwrót, jeśli jakaś Cię okantuje na kasę i wypierdoIi za granicę, to najprędzej ruska albo właśnie Ukrainka XD te ze wschodu to łatwo poznać, bo mają tandetną urodę i zwykle ubierają się albo jak biedaczki, albo jak tanie koorvy.

True, często takie przyjeżdżają do Polszy na studia, aby uwolnić się od rodziców i dopiero dają czadu 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Gość Pravda napisał:

Aha co do ukrainek to w te co są w Polsce zachowują się jak zakonnice w porównaniu z polkami w UK.  Przecież  na lotnisku w Londynie to właśnie polki założyły "agencje towarzyską"  w toaletach.  

Na Ukrainie uczennice otrzymały broszury dotyczące seksbiznesu. Broszura zawiera cały zestaw „najbardziej przydatnych zasad”, należy m. in.: unikać pijanych klientów i nie obsługiwać w pojedynkę kilku na raz, a także zawsze pobierać płatności z góry.

Z informacji uzyskiwanych przez "La Stradę" i "Tadę" współpracującymi z pozarządowymi organizacjami działającymi na Białorusi, Litwie i Ukrainie wynika, że tamtejsze kobiety coraz częściej świadomie godzą się na rolę "towaru" wywożonego na Zachód.
- Bieda jest tam tak duża, że nawet te kobiety, które sprzedano do holenderskich domów publicznych, gdzie przeszły gehennę, decydują się na ponowny wyjazd, nie rezygnują z prostytucji - mówi wolontariuszka "La Strady". - To często osoby wykształcone, które w miejscu zamieszkania nie znajdują żadnej pracy, nie mają szans na utrzymanie rodziny.
W Ukraińskich kurortach, np. Odessie, są ulice podobne do "czerwonych" dzielnic w Holandii. Prostytutki stoją w szeregu po obu stronach ulicy.

Co czwarta licealistka na Ukrainie marzy o karierze prostytutki. Dla seksbiznesu kryzys gospodarczy to jak wygrany los na loterii.

Ukraińskie MSW szacuje, że prostytutek jest 110-250 tys., podczas gdy jeszcze w lutym tego roku oficjalne dane mówiły o 12 tysiącach.
Te liczby są zapewne dużo większe, zwłaszcza że w szacunkach należałoby uwzględnić tysiące dziewczyn pracujących za granicą.

Ukrainki wyjeżdżają do Rosji, Polski, Czech, a jak się uda, to dalej na Zachód. – Kilka moich koleżanek już szykuje się do wyjazdu do Polski. Czekają na wizy, będą pracować w agencjach w Warszawie i Krakowie – mówi Dasza.

Ukraina jest obecnie największym eksporterem prostytutek do Europy, a ostatnio także celem seksturystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 minut temu, Gość Pravda napisał:
44 minuty temu, Gość gość napisał:

No chyba jest na odwrót, jeśli jakaś Cię okantuje na kasę i wypierdoIi za granicę, to najprędzej ruska albo właśnie Ukrainka XD te ze wschodu to łatwo poznać, bo mają tandetną urodę i zwykle ubierają się albo jak biedaczki, albo jak tanie koorvy.

Akurat to polczyny zaczęły w ostatnich 10 latach coraz częściej zostawiać  małe dzieci z ojcami i uciekać za granicę się kürwić albo bo poznały księcia z Egiptu na fb. Facet takiej kürwie dogadza jak może a taka kürwa go zostawia z dziećmi z dnia na dzień.  Kobiety z innych krajów nie są święte lecz tylko polki zdają się nie mieć żadnych hamulców,  żadnych!  

No i akurat jedno i drugie to prawda, więc o co szum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
41 minut temu, Gość Gość napisał:

To wiem, ale pytanie brzmiało gdzie ty widzisz Arabów w Polsce?

Poczekaj jeszcze z pięć lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

To wiem, ale pytanie brzmiało gdzie ty widzisz Arabów w Polsce?

Weź czasem rusz tyłek ze swojej wsi, to zobaczysz i w Polsce Arabów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

To wiem, ale pytanie brzmiało gdzie ty widzisz Arabów w Polsce?

ty tak serio? 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość gość napisał:

Weź czasem rusz tyłek ze swojej wsi, to zobaczysz i w Polsce Arabów. 

To ty matole mieszkasz na wsi nigdy nie byłeś i nigdy nie będziesz w państwach które zwiedziłam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

To wiem, ale pytanie brzmiało gdzie ty widzisz Arabów w Polsce?

Weź czasem rusz tyłek ze swojej wsi, to zobaczysz i w Polsce Arabów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

To ty matole mieszkasz na wsi nigdy nie byłeś i nigdy nie będziesz w państwach które zwiedziłam,

znasz tę osobę w ogóle osobiście, że tak mówisz? gőwno wiesz, kto gdzie był, a już w szczególności osoby, których nigdy w życiu na oczy nie widziałaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

To ty matole mieszkasz na wsi nigdy nie byłeś i nigdy nie będziesz w państwach które zwiedziłam,

Ciekawe, bo z zagranicznego IP napisał. Po ch... się mądrzysz tam, sama pewnie w dupie byłaś i g... widziałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie przesadzaj polki są takie same jak ukrainki , polki się puszczają na lotnisku w Londynie a kolega mi opowiadał jak ukrainki pracujące u nich na magazynie , dawaly doopy na parkingu magazynierom , tzn 3 polakow walilo 2 ukrainki, monitoring ich złapał i wylecieli wszyscy którzy brali w tym udział , więc można powiedzieć że ukrainki mają tak samo nasrane w głowach jak każde inne kobiety na świecie, moralność nie zależy od narodowości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też mogę mówić że Niemcy są przytojniesi bogatsi i wyżsi ale co to ta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×