Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Podejrzewam u siebie osobowosc paranoidalna czyli ciagle podejrzewajaca. Mam do was kilka pytan

Polecane posty

Gość Gość

 

Jak czesto podejrzewacie ludzi o zle intencje o to ze chca was wysmiac ? Analizujecie ludzi pod katem zaufania nie macie zaufania ? Czy podejrzewacie ludzi o to ze maja wobwc was zle intencje ze chca was ponizyc ? Chodzi o czeztotliwosc takiego myslenia. Chodzi mi o to ze chce siebie porownac z innymi ludzmi pod tym katem. Do psychiatry moze pojde nie piszcie mi prosze ze mam isc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

 

Jak czesto podejrzewacie ludzi o zle intencje o to ze chca was wysmiac ? Analizujecie ludzi pod katem zaufania nie macie zaufania ? Czy podejrzewacie ludzi o to ze maja wobwc was zle intencje ze chca was ponizyc ? Chodzi o czeztotliwosc takiego myslenia. Chodzi mi o to ze chce siebie porownac z innymi ludzmi pod tym katem. Do psychiatry moze pojde nie piszcie mi prosze ze mam isc .

Na złym wątku piszesz... tutaj ploty, a nie poradnia psychiatryczna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Na złym wątku piszesz... tutaj ploty, a nie poradnia psychiatryczna 

Wiem ale tu jest tyle ekspertek. Moze cos napisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Może niskie poczucie własnej wartości?? Ja bym od tego zaczęła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jak czesto podejrzewacie ludzi o zle intencje o to ze chca was wysmiac ? Analizujecie ludzi pod katem zaufania nie macie zaufania ? Czy podejrzewacie ludzi o to ze maja wobwc was zle intencje ze chca was ponizyc ? 

Jeśli zachowanie danej osoby wobec mnie jest takie jakiego oczekuję (wg przyjętych norm społecznych) - nigdy nie podejrzewam tego o czym napisałaś. Nawet sobie nie wyobrażam tego w głowie. Gdyby u mnie opisane przykłady wywowały niekorzystne następstwa dla mojego życia, jak również dla otoczenia, na pewno poszłabym do dobrego psychiatry. Później jak wzroce się utrwalą będzie coraz trudniej funkcjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

jestes przemeczona vlogerka. Zrob sobie przerwe i nie wchodz na kafeterie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy ten sam topik ? A to wpis autorki ?

14 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Wiem ale tu jest tyle ekspertek. Moze cos napisza.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×