Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Ja pierdziu !!! Dlaczego wy tylu autystyków rodzicie?

Polecane posty

Gość gosc

Zwłaszcza chlopcy to autystycy, zauważyłam. Aż strach zajść w ciążę z synem. 

Wszędzie pełno teraz tych autystyków, aspergerów i innych zapłonów. 

Pijecie w trakcie ciązy czy jak? Jak tak czytam i słucham, to wynika, że co trzecie dziecko ma jakąś formę autyzmu czy opóźnienia umysłowego, szok.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness

też to właśnie zauważyłam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No właśnie m in dlatego nie chcę mieć dziecka. Nie chcę, aby było jakimś niedorozwojem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak edukacji

Twoja stara piła w ciąży i jesteś głąbem 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo to strasznie czeste zaburzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bsbsb
11 godzin temu, Gość gosc napisał:

Zwłaszcza chlopcy to autystycy, zauważyłam. Aż strach zajść w ciążę z synem. 

Wszędzie pełno teraz tych autystyków, aspergerów i innych zapłonów. 

Pijecie w trakcie ciązy czy jak? Jak tak czytam i słucham, to wynika, że co trzecie dziecko ma jakąś formę autyzmu czy opóźnienia umysłowego, szok.... 

Ty zwyrodniała stara prostytuto. Z własnym synem chcesz zachodzić w ciąże??? To nic dziwnego ze się boisz ze twój bachor będzie autystyczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blubb
13 minut temu, Gość Bsbsb napisał:

Ty zwyrodniała stara prostytuto. Z własnym synem chcesz zachodzić w ciąże??? To nic dziwnego ze się boisz ze twój bachor będzie autystyczny. 

😂😂😂👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris

Jak jest wszystko z randapem, to nie dziw się. Z roku na rok rolnicy coraz więcej używają nawozów chemicznych. Na dniach firmy tel. wprowadzą 5G. Takie to życie na tej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahh

Nic sie nie zmiania od setek lat, tylko diagnoz w tym kierunku wczesniej  nie bylo. Aspergera zgodnie z obiawami mieli Newton, Einstein , Leonardo da Vinci i wielu innych, poczytaj sobie. Przedtem  sie to rozumialo jako ceche charakteru, ale psychologowie musza sie czyms wykazać , a ciemny lut łyka, nie wiedzac, o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość hahh napisał:

Nic sie nie zmiania od setek lat, tylko diagnoz w tym kierunku wczesniej  nie bylo. Aspergera zgodnie z obiawami mieli Newton, Einstein , Leonardo da Vinci i wielu innych, poczytaj sobie. Przedtem  sie to rozumialo jako ceche charakteru, ale psychologowie musza sie czyms wykazać , a ciemny lut łyka, nie wiedzac, o co chodzi.

nie bylo tyle zaburzainych dzieci! ile miałaś takich dziwnych rówieśników? a sama teraz piszesz że co 3 zburzony w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
15 minut temu, Gość hahh napisał:

Nic sie nie zmiania od setek lat, tylko diagnoz w tym kierunku wczesniej  nie bylo. Aspergera zgodnie z obiawami mieli Newton, Einstein , Leonardo da Vinci i wielu innych, poczytaj sobie. Przedtem  sie to rozumialo jako ceche charakteru, ale psychologowie musza sie czyms wykazać , a ciemny lut łyka, nie wiedzac, o co chodzi.

Być może 🙂 , ale obecnie żeby spełniać diagnozę trzeba mieć zaburzenia ( od małych do dużych) w następujących sferach funkcjonowania:

1. Interakcje społeczne, 2. Komunikowanie się, 3. Ograniczone wzorce zachowań, zainteresowań i aktywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looo

Nic sie nie zmiania od setek lat, tylko diagnoz w tym kierunku wczesniej  nie bylo. Aspergera zgodnie z obiawami mieli Newton, Einstein , Leonardo da Vinci i wielu innych, poczytaj sobie. Przedtem  sie to rozumialo jako ceche charakteru, ale psychologowie musza sie czyms wykazać , a ciemny lut łyka, nie wiedzac, o co chodzi.

nie bylo tyle zaburzainych dzieci! ile miałaś takich dziwnych rówieśników? a sama teraz piszesz że co 3 zburzony w dzisiejszych czasach

x

 Alez oczywiscie ze byly! Mialam pzreciez w szkole ludzi maksymalnie zamknietycyh w sobie, nie socjalizujacych sie, choc uzdolnionych w jakichs szczegolnych kierunkach, głownie matematycznych,  teraz jest to okreslane jako typowe objawy ZAspergera.Mialam tez takich na studiach.  Mnie to akurat nie przeszkadza, mysle,ze moj maz jest tez taki, nikt go nie diagnozowal. Mowilo sie, ze taki charakter, profesorskie nawyki , indywidualista, ludzi sa rozni , wiec  nikt sie tym za bardzo nie przejmowal.Teraz do wszytkiego dopisuje sie ideologię, Nikt sie kiedys nie pzrejmowal poza tym np dysleksja czy dysortografia, po prostu takie dzicko musialo wiecej praciowac albo mialo przerabane.A dzieci z naprawde powaznymi zaburzeniami po prostu siedzialy zamkniete w domu, nie bylo szkol integracyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looo

Nic sie nie zmiania od setek lat, tylko diagnoz w tym kierunku wczesniej  nie bylo. Aspergera zgodnie z obiawami mieli Newton, Einstein , Leonardo da Vinci i wielu innych, poczytaj sobie. Przedtem  sie to rozumialo jako ceche charakteru, ale psychologowie musza sie czyms wykazać , a ciemny lut łyka, nie wiedzac, o co chodzi.

nie bylo tyle zaburzainych dzieci! ile miałaś takich dziwnych rówieśników? a sama teraz piszesz że co 3 zburzony w dzisiejszych czasach

x

 Alez oczywiscie ze byly! Mialam pzreciez w szkole ludzi maksymalnie zamknietycyh w sobie, nie socjalizujacych sie, choc uzdolnionych w jakichs szczegolnych kierunkach, głownie matematycznych,  teraz jest to okreslane jako typowe objawy ZAspergera.Mialam tez takich na studiach.  Mnie to akurat nie przeszkadza, mysle,ze moj maz jest tez taki, nikt go nie diagnozowal. Mowilo sie, ze taki charakter, profesorskie nawyki , indywidualista, ludzi sa rozni , wiec  nikt sie tym za bardzo nie przejmowal.Teraz do wszytkiego dopisuje sie ideologię, Nikt sie kiedys nie pzrejmowal poza tym np dysleksja czy dysortografia, po prostu takie dzicko musialo wiecej praciowac albo mialo przerabane.A dzieci z naprawde powaznymi zaburzeniami po prostu siedzialy zamkniete w domu, nie bylo szkol integracyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vesna
11 godzin temu, Gość gosc napisał:

Zwłaszcza chlopcy to autystycy, zauważyłam. Aż strach zajść w ciążę z synem. 

Wszędzie pełno teraz tych autystyków, aspergerów i innych zapłonów

Pijecie w trakcie ciązy czy jak? Jak tak czytam i słucham, to wynika, że co trzecie dziecko ma jakąś formę autyzmu czy opóźnienia umysłowego, szok.... 

Jestem matką dorosłego już chłopaka z zaburzeniami że spektrum autyzmu. Nie będę pisać przez co przeszliśmy. Każdy przeciętny człowiek jest to w stanie pojąć. 

Jest mi więc niewyobrażalnie przykro jak coś takiego czytam. Nie jestem w stanie tego skomentować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Udekorować

Przestańcie szczepić to nie będzie autystyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 godzin temu, Gość gosc napisał:

Zwłaszcza chlopcy to autystycy, zauważyłam. Aż strach zajść w ciążę z synem. 

Wszędzie pełno teraz tych autystyków, aspergerów i innych zapłonów. 

Pijecie w trakcie ciązy czy jak? Jak tak czytam i słucham, to wynika, że co trzecie dziecko ma jakąś formę autyzmu czy opóźnienia umysłowego, szok.... 

Wiesz co? ty chyba sama jesteś zakurzona. Jak nie masz co powiedzieć to siedź cicho. Za taki tekst powinnaś oderwać w ten głupi pysk. Sama jesteś "zapłon" i chyba twoja matka piła w czasie ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Udekorować napisał:

Przestańcie szczepić to nie będzie autystyków.

To,że teraz jest powszechne mają wpływ różne czynniki, ale wydaje mi się że zanieczyszczenie środowiska w szerokim pojęciu ma znaczenie decydujące. Jako ludzkość degradujemy się i rządzący mają to gdzieś w zasadzie to na rękę im to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśś
23 minuty temu, Gość Udekorować napisał:

Przestańcie szczepić to nie będzie autystyków.

....ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234
42 minuty temu, Gość Vesna napisał:

Jestem matką dorosłego już chłopaka z zaburzeniami że spektrum autyzmu. Nie będę pisać przez co przeszliśmy. Każdy przeciętny człowiek jest to w stanie pojąć. 

Jest mi więc niewyobrażalnie przykro jak coś takiego czytam. Nie jestem w stanie tego skomentować. 

Nie przejmuj się takimi wspisami. Choc łatwo mi pisac, ale naprawdę nie warto.

Syn mojej koleżanki, obecnie 14 lat, ma autyzm. super chłopak. nie jest z nim łatwo, ale to po prostu zwyczajny chłopiec.

Poza tym w mojej poprzedniej pracy - nie w Polsce - był 40-letni autystyk. pracował  na pół etatu w administracji biurowej, robil różne rzeczy, raczej łatwe  no ale nie było to zaklejanie kopert , tylko znacznie poważniejsze rzeczy! nie odbierał telefonow bo tego nei znosił. ale ogólnie  fajny, mądry facet.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorce wpisu jak i innym negatywnie sie wypowiadajacym na temat autystów, chyba stara piła, paliła i ćpała podczas ciąży a stary wchodził do wanny, dlatego są takie upośledzone. I widzę, ze ci autyści są bardziej zdrowi na umyśle niż to bydło wypowiadajace się w tych temetach. Zróbcie coś dla społeczeństwa i skonczcie ze sobą, nie ma z was żadnego pożytku, bezmózdzy nieudacznicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czytam tak ten temat i nasuwa mi się jeden wniosek: Lepiej się nie rozmnażajcie, by nie przekazywać dalej genów d/e/b/i/l/i/z/m/u, ja od dawna uważałem baby za tępy podgatunek, ale teraz to normalnie pobiłyście rekord XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhhhhhhN

Non dobra, ale w pokoleniu naszych mam nie było gadania, że nie wolno pić w ciąży, można było wypić piwo i wiele matek moich znajomych otwarcie się przyznaje, że to robiło, i nie było tych zaburzonych dzieci, FASów i innych cudów. Szczepienia? Kiedyś wszystkie dzieci były szczepione i też nic. Zatem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urban

Zawsze było pełno autystyków tylko po prostu nie byli zdiagnozowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urban
4 minuty temu, Gość echhhhhhhhhhhhN napisał:

 Szczepienia? Kiedyś wszystkie dzieci były szczepione i też nic. Zatem co?

ty chyba nie wiesz jakie kiedyś były szczepienia, jeśli w ciągu kilku dni nie zostały zużyte to je utylizowano a teraz szczepionki mają pełno konserwantów,kilka lat ważności, są skojarzone-kilka wirusów podaje się dziecku na raz no i wtedy była osobna Odra, świnka,różyczka a nie 3 w 1. Ile masz lat że tego nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość echhhhhhhhhhhhN napisał:

Non dobra, ale w pokoleniu naszych mam nie było gadania, że nie wolno pić w ciąży, można było wypić piwo i wiele matek moich znajomych otwarcie się przyznaje, że to robiło, i nie było tych zaburzonych dzieci, FASów i innych cudów. Szczepienia? Kiedyś wszystkie dzieci były szczepione i też nic. Zatem co?

Zzczepienia w pierwszej dobie życia są dopiero od końca lat 90-tych, wcześniej szczepiono dzieci po ukończeniu 3 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
2 minuty temu, Gość Urban napisał:

Zawsze było pełno autystyków tylko po prostu nie byli zdiagnozowani.

Na pewno nie tylu co teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhhhhhh

Poza tym ci wcześniejsi autystycy to byli tacy, o których można powiedzieć właśnie "taki charakter", "zamknięty w sobie", itp itd, a nie że w centrach handlowych wprowadzają godziny ciszy, bo typ nie może hałasu i świateł znieść  i zaczyna wrzeszczeć.

Co do szczepień, to uważasz, że po odrze+śwince+różyczce pojawia się autyzm? Dzieci po urodzeniu szczepiono na gruźlicę z tego co kojarzę, chyba nie w pierwszej dobie życia, ale zanim wyszły ze szpitala na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjj
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Zzczepienia w pierwszej dobie życia są dopiero od końca lat 90-tych, wcześniej szczepiono dzieci po ukończeniu 3 miesiąca.

moj syn nie byl szczepiony na nic zaraz po urodzeniu. dopiero jak mial jakos miesiac czy dwa. nie mieszkam w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×