Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość harmider

Szanuje prostytutki za ich psychicznie ciężką prace

Polecane posty

Gość harmider

to prawdziwe poświęcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujjj
2 godziny temu, Gość harmider napisał:

to prawdziwe poświęcenie

Prostytutki sa obrzydliwe.Ja nimi gardze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Do czynienia z tymi paniami mieć bym nie chciał ale przyznaję że są potrzebne. Gdyby nie one pewnie byłoby o wiele więcej gwałtów i przestępstw seksualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akimuszki

Najlepsze są młode studentki 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------------------------
2 godziny temu, Gość harmider napisał:

to prawdziwe poświęcenie

pros/tytutki męskie i żeńskie zakładające profile onet tu i inne portale wpisy linki zajmujące /y stanowiska la strada sądzę że zajmuje się tym wami albo zajmie znajdzie UE ktoś kto się tym zajmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba jasne
2 godziny temu, Gość harmider napisał:

to prawdziwe poświęcenie

Odpowiedz na to pytanie ? Czy jeśli jakąś kobietę lub mężczyznę z twojej rodziny ktoś bez twojej wiedzy sfilmuje w mieszkaniu i umieści na różnych stronach to będzie prostytutką? Jak sfilmują córkę jakiegoś polityka i umieszczą film na różnych stronach to będzie prostytutką? Ścierwa, biorące w tym udział mają zostać spacyfikowani bez względu czy są na stanowisku generała czy polityka lub filmowca itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Takie sprawy i takich ludzi trzeba  nagłaśniać !nic co chamskie nie powinno uchodzić płazem.. A nadete ego niektórych niech im w pięty zejdzie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda
3 godziny temu, Gość harmider napisał:

to prawdziwe poświęcenie

Pochwalasz handel żywym towarem? Pochwalasz to,że giną młode dziewczęta i kobiety , przeważnie ubogie i z ubogich lub dysfunkcyjnych domów? Czemu nie giną córki bogatych, prezydentów, celebrytów? Pochwalasz to, że ktoś wpływowy kręci tym interesem? Mało , które kobiety godzą się na takie życie dobrowolnie. Pochwalasz to, korzystasz? To znaczy ,że bierzesz współodpowiedzialność za ten proceder, za handel żywym towarem, za krzywdy tych kobiet. W szczególności tyczy się to żołnierzy tak ,jak to było w byłej Jugosławii .Naprawdę nie wiedzieli,że dziewczęta były zmuszane do prostytucji? W każdym jednym państwie na świecie odsetek kobiet dobrowolnie uprawiający ten zawód jest znikomy. SA zmuszane w różny sposób, niektóre niszczy się rodzinnie tak aby nie miały wyboru. A ty tu wypisujesz takie brednie? Powinno się ciebie namierzyć i dokładnie przesłuchać. To politycy są odpowiedzialni za szerzenie się tych nieprawości.

Szczególnie w dzisiejszych czasach ,gdzie technika jest dostępna tępić każdego , który dopuszcza się takich i innych spraw np. nielegalne filmowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość -------------------------- napisał:

pros/tytutki męskie i żeńskie zakładające profile onet tu i inne portale wpisy linki zajmujące /y stanowiska la strada sądzę że zajmuje się tym wami albo zajmie znajdzie UE ktoś kto się tym zajmie

Będziemy się dalej bawić w to, plaszowska ku*wo rozkładająca nogi przed kamerkami pod cudzym wizerunkiem? Może wkleje wam wasze zdjęcia na fb z adnotacją podobną do tych tutaj na forum, może tak w Wigilię przed kolacją i urządzeń wam sk***syny jasełka na rozrywki i myśliwskiej, może pójdę trochę dalej i rozesle je naszym wspólnym znajomym, wszak mam ich dużo , o wiele więcej niż waszych lewych profili. Ja myślicie, będzie wam miło? Miło będzie????? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
52 minuty temu, Gość prawda napisał:

Pochwalasz handel żywym towarem? Pochwalasz to,że giną młode dziewczęta i kobiety , przeważnie ubogie i z ubogich lub dysfunkcyjnych domów? Czemu nie giną córki bogatych, prezydentów, celebrytów? Pochwalasz to, że ktoś wpływowy kręci tym interesem? Mało , które kobiety godzą się na takie życie dobrowolnie. Pochwalasz to, korzystasz? To znaczy ,że bierzesz współodpowiedzialność za ten proceder, za handel żywym towarem, za krzywdy tych kobiet. W szczególności tyczy się to żołnierzy tak ,jak to było w byłej Jugosławii .Naprawdę nie wiedzieli,że dziewczęta były zmuszane do prostytucji? W każdym jednym państwie na świecie odsetek kobiet dobrowolnie uprawiający ten zawód jest znikomy. SA zmuszane w różny sposób, niektóre niszczy się rodzinnie tak aby nie miały wyboru. A ty tu wypisujesz takie brednie? Powinno się ciebie namierzyć i dokładnie przesłuchać. To politycy są odpowiedzialni za szerzenie się tych nieprawości.

Szczególnie w dzisiejszych czasach ,gdzie technika jest dostępna tępić każdego , który dopuszcza się takich i innych spraw np. nielegalne filmowanie.

Pilnuj się więc sk***synie, bo nie wiesz z czym jeszcze wyskoczy i napisze. Wielki błąd z twojej strony opisywać czym się zajmujecie. Pisałaś że swojego IP, czy się zabezpieczylas ku*wo, bo jeżeli nie, to możesz mieć duży problem. Emocje nie są dobrym doradcą i wiesz też, że handel ludźmi jest ścigany z urzędu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda amen
41 minut temu, Gość Gość napisał:

Będziemy się dalej bawić w to, plaszowska ku*wo rozkładająca nogi przed kamerkami pod cudzym wizerunkiem?

boisz się , ku//rwe masz wpisaną w dowodzie jak twoją matkę , mnie w/w proceder nie mieszaj

 

 

Może wkleje wam wasze zdjęcia na fb z adnotacją podobną do tych tutaj na forum, może tak w Wigilię przed kolacją i urządzeń wam sk***syny jasełka na rozrywki i myśliwskiej, może pójdę trochę dalej i rozesle je naszym wspólnym znajomym, wszak mam ich dużo , o wiele więcej niż waszych lewych profili. Ja myślicie, będzie wam miło? Miło będzie????? 

gdybyś się nie bał zgłosił byś sprawę policji, za rozsyłanie zdjęć i oczernianie jest paragraf i widać coraz wyraźniej ,że już sięga twojej d/u/p/y

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------------------------
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Pilnuj się więc sk***synie, bo nie wiesz z czym jeszcze wyskoczy i napisze. Wielki błąd z twojej strony opisywać czym się zajmujecie. Pisałaś że swojego IP, czy się zabezpieczylas ku*wo, bo jeżeli nie, to możesz mieć duży problem. Emocje nie są dobrym doradcą i wiesz też, że handel ludźmi jest ścigany z urzędu! 

bardzo dobrze ,że ścigany oby skutecznie ale do tej pory skuteczność niska

jeśli chodzi o IP pisaliście z cudzego od dawna, pisaliście na erotycznym pisząc jako kobieta by podważyć jej wiarygodność , chcesz wyciągnąć informacje? nic z tego , moja konsekwencja i bezwzględność taką wszę jak ty dopadnia teraz opuszczam to bagno bo mam ciekawsze zajęcia

dotrę do tego na górze co pisał o terapii,że traci cierpliwość , powinien stracić stanowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ni

Przed chwilą, Gość -------------------------- napisał:

bardzo dobrze ,że ścigany oby skutecznie ale do tej pory skuteczność niska

jeśli chodzi o IP pisaliście z cudzego od dawna, pisaliście na erotycznym pisząc jako kobieta by podważyć jej wiarygodność , chcesz wyciągnąć informacje? nic z tego , moja konsekwencja i bezwzględność taką wszę jak ty dopadnia teraz opuszczam to bagno bo mam ciekawsze zajęcia

dotrę do tego na górze co pisał o terapii,że traci cierpliwość , powinien stracić stanowisko

Nie zwracaj się do mnie jak do swoich kolegów że świata przestępczej,nie jestem wy I prócz waszego sku***męstwa wobec mnie, nie mam z wami nic wspólnego.Ale pisz,wszak te posty nie tylko ja śledzę .Dużo na ten temat wiesz i jak dokładnie opisujesz, daje do myślenia,wiesz również z kim rozmawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Prostytutka to nie jest zawód. To jest obrzydliwe handlowanie własnym dupskiem. Brzydzi mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
44 minuty temu, Gość prawda amen napisał:

gdybyś się nie bał zgłosił byś sprawę policji, za rozsyłanie zdjęć i oczernianie jest paragraf i widać coraz wyraźniej ,że już sięga twojej d/u/p/y

 

 

Skąd wiesz, że jestem w tej sprawie bierna, taka jesteś pewna? Pisz, pisz wszak nie tylko ja wasze posty śledzę, może w końcu wasze sk***synstwa dobiegnie do finału. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wincyj

100% kobiet nie wybierze porzadnego prawiczka

2 godziny temu, Gość prawda napisał:

Pochwalasz handel żywym towarem? Pochwalasz to,że giną młode dziewczęta i kobiety , przeważnie ubogie i z ubogich lub dysfunkcyjnych domów? Czemu nie giną córki bogatych, prezydentów, celebrytów? Pochwalasz to, że ktoś wpływowy kręci tym interesem? Mało , które kobiety godzą się na takie życie dobrowolnie. Pochwalasz to, korzystasz? To znaczy ,że bierzesz współodpowiedzialność za ten proceder, za handel żywym towarem, za krzywdy tych kobiet. W szczególności tyczy się to żołnierzy tak ,jak to było w byłej Jugosławii .Naprawdę nie wiedzieli,że dziewczęta były zmuszane do prostytucji? W każdym jednym państwie na świecie odsetek kobiet dobrowolnie uprawiający ten zawód jest znikomy. SA zmuszane w różny sposób, niektóre niszczy się rodzinnie tak aby nie miały wyboru. A ty tu wypisujesz takie brednie? Powinno się ciebie namierzyć i dokładnie przesłuchać. To politycy są odpowiedzialni za szerzenie się tych nieprawości.

Szczególnie w dzisiejszych czasach ,gdzie technika jest dostępna tępić każdego , który dopuszcza się takich i innych spraw np. nielegalne filmowanie.

jestes doszczetnie ślepym dzbanem, jakbyś nigdy nie potrafił zauważyć, że kobiety sie cenią i ciągnie ich do badbojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość fujjj napisał:

Prostytutki sa obrzydliwe.Ja nimi gardze.

weź pod uwagę, że większość tych kobiet z ulicy i agencji towarzyskich (nie mówie o kooorvach z roxy) jest zmuszana przez mafię do prostytucji...w sensie, że jest to na zasadzie "uciekniesz to odyyebiemy ci matkę i ojca".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kramk

cięższa jest w kopalni, no ale w tym zyciu docenia sie jedynie kobiety, smutne, ale prawdziwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zablokowaliscie mi komputer? Nic nie szkodzi, znajdę sposób, żeby ta wiadomość znalazła się na forum. Jednak macie cykorai to dużego. Mnie nic nie ogranicza, prócz wasze blokady. Poczekam aż będzie zmiana u modera. A swoją drogą, tylu was jest, a ona jedna i obawiacie się jej postów, macie takie możliwości techniczne i ciągle grzbiecie jej w komputerze! Jedna baba i rady jej dać nie możecie? Cieniasy! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iciks
55 minut temu, Gość gość napisał:

weź pod uwagę, że większość tych kobiet z ulicy i agencji towarzyskich (nie mówie o kooorvach z roxy) jest zmuszana przez mafię do prostytucji...w sensie, że jest to na zasadzie "uciekniesz to odyyebiemy ci matkę i ojca".

a swistak zawija w sreberka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

weź pod uwagę, że większość tych kobiet z ulicy i agencji towarzyskich (nie mówie o kooorvach z roxy) jest zmuszana przez mafię do prostytucji...w sensie, że jest to na zasadzie "uciekniesz to odyyebiemy ci matkę i ojca".

Mafia się odezwała.

Ciebie też zmuszają żebyś do kamerki nogi rozkladala? Wprawdzie cudzy wizerunek wykorzystujesz i za to wcześniej czy później odpowiesz, może szybciej niż myślisz, ale to nie oznacza, że innych podobnie jak ciebie, łatwy zarobek brzydzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moderacjo gdzie jesteś

Niech moderacja w mońcu coś zrobi z tymi schizolami rozwalającymi każdy możliwy temat. Ktoś zrobił temat, że szanuje prostytutki a chorzy na umyśle już wyjeżdzają z mafiami, handlem żywym towarem i tym podobnym foliarstwem. No gurwa, w takich warunkach nie da się rozmawiać normalnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apli

już sie ustosunkowuje do twojego tematu. Nie, to nie jest, żadne poświęcenie sie, to poprostu lekka w cudzysłowiu praca, poprostu korzystanie z życia lub z tego co możnsna stwierdzić ma dla kobiet najwyższy priorytet jak kasa i tak samo seks.

Poświęcenie sie to wykonywanie jakiś ciężkich syzyfowych prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Moderacjo gdzie jesteś napisał:

Niech moderacja w mońcu coś zrobi z tymi schizolami rozwalającymi każdy możliwy temat. Ktoś zrobił temat, że szanuje prostytutki a chorzy na umyśle już wyjeżdzają z mafiami, handlem żywym towarem i tym podobnym foliarstwem. No gurwa, w takich warunkach nie da się rozmawiać normalnie....

Hahahahahaha i jeszcze raz hahahahaha nie zakładaj Bucu tematów! na publicznym forum, żeby komuś dokopać, bo tylko się obnażasz i dostajesz w doopę. Nic z tym nie zrobisz dopóki sprawa będzie stała w tym miejscu, co stoi. Ta duża litera to nie z powodu szacunku, tylko po to żeby zaznaczyć, jakim b jesteś wielkim! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrk

A czemu taka nienawiść? Co one wam zrobiły? 

Powinniście im dziękować bo dzięki nim napewno jest mniej gwałtów 

A pozatym jest też takie coś jak handel żywym towarem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przecież taka prostytutka ma najbardziej zryty garnek pod słońcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zegnam81

DZISIAJ JESTEM TU ALE JUTRO JUZ BEDE POZA MIASTEM...ZAPAMIETAJ TO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk

... to ...,tyle w temacie a jak siem nawróci to kota ogonem wywruci...🤣

Najbardziej plują na nie ci co bez nich nie potrafią funkcjonować jakachorobatakadiagnoza...😇

Nie ważne co się w życiu robi,ważne żeby to było prawdziwe...prawda oczyszcza i tylko ona ma sens..."ona"znowu rodzaj żeński...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×