Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ulkuo

Botoks na włosy

Polecane posty

Gość Ulkuo

Czy któraś to robiła?

Mam naturalny kolor, półdługie,gęste włosy.

Byłyby nieźle,jakby się nie puszyly a dokładnie są takie jakby połamane, pełno odstaje krótkich włosów.

Czy ten botoks to nie zwykła maska na włosy i to jest przereklamowane?

Mnie nie daje nic olejowanie czy maski,najwyżej maski ziołowe na chwilę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bjaj
1 minutę temu, Gość Ulkuo napisał:

Czy któraś to robiła?

Mam naturalny kolor, półdługie,gęste włosy.

Byłyby nieźle,jakby się nie puszyly a dokładnie są takie jakby połamane, pełno odstaje krótkich włosów.

Czy ten botoks to nie zwykła maska na włosy i to jest przereklamowane?

Mnie nie daje nic olejowanie czy maski,najwyżej maski ziołowe na chwilę.

 

Dzieci umierają z głodu w Afryce, ludzie chorują na raka, a tobie odstaje włos... tja... na mózg ci trzeba botoksu próżna babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może zły olej do włosów dobrałas... Możesz spróbować henny bezbarwnej cassia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkaio
27 minut temu, Gość Bjaj napisał:

Dzieci umierają z głodu w Afryce, ludzie chorują na raka, a tobie odstaje włos... tja... na mózg ci trzeba botoksu próżna babo

Ty niepokorna babo, dzieci w Afryce umierają, ludzie nie mają co jeść a ty będziesz wpieprzała szynkę na święta i opłacała internet jak można za te pieniądze potrzebującym chleb kupić!

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Ja robiłam raz botox na wlosy i żeby był efekt trzeba kilku zabiegów. To jest w formie maseczki i  raczej ma poprawić kondycję włosów.  Żeby wygładzić wlosy zrob keratynowe prostowanie w salonie. Potem trzeba tylko stosować szampony i odżywki żeby efekt utrzymałsię jam najdłużej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A co to jest ten botox na włosy? Jak przeprowadzają taki zabieg? Opiszcie efekty.

Dotąd znałam tylko botoks = toksyna botulinowa, która ma zastosowanie w medycynie i medycynie estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebeb
3 godziny temu, Gość Ulkaio napisał:

Ty niepokorna babo, dzieci w Afryce umierają, ludzie nie mają co jeść a ty będziesz wpieprzała szynkę na święta i opłacała internet jak można za te pieniądze potrzebującym chleb kupić!

 

 

Ty wrzocico stara. Po pierwsze jestem weganka, a po drugie internet jest potrzebny do pracy żeby utrzymywać takie bezrobotne ladacznice jak ty wiec nie wyszła ci riposta Hahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Botoks na włosy – jak się go robi?

Botox na włosy to zabieg odbudowujący strukturę włosów. Z tradycyjnym botoksem łączy go tylko nazwa - nie wymaga bowiem ani użycia igieł, ani też słynnej toksyny botulinowej, którą pokochał świat medycyny estetycznej. To obok sauny na włosy i keratynowego prostowania włosów jeden z najpopularniejszych zabiegów fryzjerskich. W dodatku jest całkowicie bezinwazyjny i głęboko odżywia włosy. Opiera się na użyciu profesjonalnego serum, w którego skład wchodzą dobroczynne dla włosów substancje, takie jak wyciąg z jagód Acai, kolagen, keratyna czy kwas hialuronowy. Dzięki zastosowaniu preparatów – otwierającego, a potem zamykającego łuski, składniki aktywne serum wnikają między otoczkę a korę włosa i głęboko go odżywiają. 

Pierwszym etapem botoksu na włosy jest ich dokładne umycie przy pomocy specjalnego szamponu, który otwiera łuski. Należy zrobić to 2 razy, a przed ostatnim płukaniem zostawić szampon na około 2 minuty. Następnie kosmyki są delikatnie osuszane, aby nie ciekła z nich woda. 
 
Po przygotowaniu włosów można nakładać na nie botoks, czyli wspomniane wcześniej serum. Włosy są dzielone na pasma. Serum nakłada się na całą długość każdego z nich przy pomocy strzykawki. Serum powinno zostać na włosach przez około 20 minut. 
 
Ostatni etap to zamykanie łusek włosów. Bezpośrednio na serum nakładany jest krem uszczelniający, dzięki któremu włosy nie oddadzą serum podczas spłukiwania. Krem należy zostawić na włosach na kolejne 10 minut. Po tym czasie botoks można spłukać ciepła wodą. Cały zabieg trwa około 40 minut. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×