Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 olaola

Mam 31 lat, nie moge sie zakochac.

Polecane posty

Go艣膰 olaola

Witajcie,

jestem聽 po 30tce, moj problem polega na tym, ze nie聽moge sie zakochac. Chodze na randki ale zawsze brakuje tej przyslowiowej chemi, ktora jest dla mnie barzdo wazna, czy tak zwany pociag fizyczny.

聽Bardzo rzadko czuje przyslowiowa chemie i boje sie ze juz zostane sama 馃槥聽Ale nie chce byc z kims przy ktorym czuje sie jak z bratem.

Ma ktos podobnie? Macie jakies powazne聽rady?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Nie znajdziesz milosci na sile. To musi byc tak idzie patrzysz wiesz ze to on聽 i tyle. Ja juz sobie takiego znalazlam tylko mam problem z matka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 olaola
7 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Nie znajdziesz milosci na sile. To musi byc tak idzie patrzysz wiesz ze to on聽 i tyle. Ja juz sobie takiego znalazlam tylko mam problem z matka.

a gdzie go poznalas?

U mnie jest ktos taki w pracy, i wiem ze on czuje podobnie, niestety ma dziewczyne z dzieckiem (nie jego dzieckiem) i wiem ze jej nie zastowi. Boje sie ze kogos takeigo znow szybko nie poznam 馃槥聽 Bo taki strzal zdarza sie bardzo rzadko.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Singiel
Przed chwil膮, Go艣膰 olaola napisa艂:

a gdzie go poznalas?

U mnie jest ktos taki w pracy, i wiem ze on czuje podobnie, niestety ma dziewczyne z dzieckiem (nie jego dzieckiem) i wiem ze jej nie zastowi. Boje sie ze kogos takeigo znow szybko nie poznam 馃槥聽 Bo taki strzal zdarza sie bardzo rzadko.

A jeste艣 dziewic膮?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ania

mam tak samo. nie wiem czy to ze mn膮 jest problem i dlatego jestem od 5 lat singielk膮. jedynie z moim by艂ym mia艂am o czym porozmawia膰 i czu艂am chemi臋. Teraz kiedy nawet poznaj臋 jakiego艣 faceta i on jest mn膮 zauroczony to ja nie czuje do niego nic jest mi zupe艂nie oboj臋tny. Mam 26 lat.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
11 minut temu, Go艣膰 olaola napisa艂:

a gdzie go poznalas?

U mnie jest ktos taki w pracy, i wiem ze on czuje podobnie, niestety ma dziewczyne z dzieckiem (nie jego dzieckiem) i wiem ze jej nie zastowi. Boje sie ze kogos takeigo znow szybko nie poznam 馃槥聽 Bo taki strzal zdarza sie bardzo rzadko.

Po prostu pracuje u mnie w miescowosci w urzedzie. W 2015 roku zobaczylam go na jakich wystepach przystojny elegancki zamarlam. Wtedy bylam studentka a on dla mnie takim eleganckim panem. Potem dowiedzialam sie ze jest wolny. Bardzo do niego wzdychalam ale nie mialam wtedy w glowie sie nim zajac. Teraz minely 4 lata a ja znow do niego palam tym samym co wtedy. Nic sie nie zmienil stal sie teoszke bardziej nowoczesniejszy i dla mnie przystepny. Mam w planach go zaczepic jak bedzie wychodzil聽 z pracy. Juz mu nie przepuszcze tym razem. Wczoraj widzialam jak szedl z taka dziewczyna z pracy na piwo ale widac ze to tylko spotkanie kolezenskie. Do dzisiaj nie zwiazal sie na stale. Wiem ze to ten.聽 Caly czas o nim mysle. Ja mam teraz 32 lata on 40. Wtedy jak go poznalam mial 35 ja 26 z tego co pamietam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Olaola

Ania, rozumiem teraz bylam juz na trzeciej randce z kina nowym bo chcialam ta osobe lepiej poznac ale juz mnie irytuje i szybko sie nudze przy nim. Tzn jakis temat na pogaduszke aie znajdzie, ale rownie dobrze moglabym isc na kawe so sasiadki. Dlatego nic chyba z tegi nie bedzie, bo nie chce go zwodzi. Hmm pewnych spraw chyba sie nie przeskoczy. Zastanawiam sie czasem czy niektorym ludziom jak mi jest pisane byc聽samymbo jedni nie szukaja a znajduja inni szukaja o nic,聽聽ale mam nadzieje ze tak nie jest!:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ania

te偶 si臋 w艂a艣nie nad tym zastanawiam. Niekt贸rzy kogo艣 spotykaj膮 i ju偶 wiedz膮,偶e to jest to, a ja nic. Po drugim czy trzecim spotkaniu facet zaczyna mnie wkurza膰 i zaczynam dostrzega膰 jego wszystkie wady. Chyba czeka mnie los starej panny 馃槃

A ty dzia艂aj i spr贸buj zagada膰 mo偶e co艣 z tego wyjdzie przynajmniej potem nie b臋dziesz 偶a艂owa膰,偶e nie pr贸bowa艂a艣. Gorzej jak po 2 spotkaniach zacznie Ci臋 irytowa膰 bo 偶yjesz wyobra偶eniem o nim.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Olaola
14 minut temu, Go艣膰 ania napisa艂:

te偶 si臋 w艂a艣nie nad tym zastanawiam. Niekt贸rzy kogo艣 spotykaj膮 i ju偶 wiedz膮,偶e to jest to, a ja nic. Po drugim czy trzecim spotkaniu facet zaczyna mnie wkurza膰 i zaczynam dostrzega膰 jego wszystkie wady. Chyba czeka mnie los starej panny 馃槃

A ty dzia艂aj i spr贸buj zagada膰 mo偶e co艣 z tego wyjdzie przynajmniej potem nie b臋dziesz 偶a艂owa膰,偶e nie pr贸bowa艂a艣. Gorzej jak po 2 spotkaniach zacznie Ci臋 irytowa膰 bo 偶yjesz wyobra偶eniem o nim.聽

No wlasnie mnie chyba tez, oby nie!;) Chcialabym sie w kima zakochac z wzajemnoscia, ale boje siw ze nie poznam juz kogos jak ten kolega z pracy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Smutna

Mam tak samo a nawet gorzej bo mam 27 lat i NIGDY nie bykam zakochana! Wiecie jak to jest?! 馃様 nawet porz膮dnie zauroczona nie by艂am tylko co najwy偶ej facet mi si臋 podoba艂 albo przyzwyczajalam si臋 do facet贸w (by艂ych) ale zero chemii, pr臋dzej czy p贸藕niej dusilam si臋 w tych zwiazkach i zrywalam. Teraz to nawet coraz rzadziej kto艣 mi si臋 spodoba, moze raz na pol roku si臋 kim艣 zainteresuje. Znam i widuje wielu facet贸w a prawie 偶aden nie wpada mi w oko, jest coraz gorzej. Z biegiem lat stalam si臋 nerwowa, smutna i coraz bardziej sfrustrowana, czasem agresywna do bliskich, wybucham z byle powodu, wiem ze m贸zg mi zrylo od tej frustracji i pustki kt贸ra czuje 馃檨. Tylko milosc mog艂aby uleczy膰 moja zryta psychik臋, chcia艂abym chocia偶 raz by膰 na prawd臋 szcz臋艣liwa, bo nigdy nie by艂am! Ale wiem jak trudno jest, zblizam si臋 do 30stki, niby jestem 艂adna ale mam ogromna konkurencje w postaci hot 20stek, coraz bardziej to odczuwam, takie to bardziej maja szanse na mi艂o艣膰...powodzenie mi spadlo, kiedy艣 mia艂am wi臋ksze noi mi prawie nikt si臋 nie podoba (juz nie mowiac o braku uczuc, mam chyba serce z lodu) a nie b臋d臋 z nikim na sile (paru desperatow si臋 kr臋ci czasem wok贸艂 mnie) z rozs膮dku...jestem na granicy depresji. Nie sadze by jeszcze mnie spotka艂a w 偶yciu mi艂o艣膰, to musia艂by by膰 cud...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ania

聽Smutna

"聽Znam i widuje wielu facet贸w a prawie 偶aden nie wpada mi w oko, jest coraz gorzej. " Jakbym czyta艂a o sobie. Mimo,偶e jestem w 100% hetero to pr臋dzej o kobiecie pomy艣l臋,偶e oo jaka fajna zadbana babka ni偶 o jakim艣 facecie,偶e jest przystojny. Nie wiem co si臋 dziej臋, ale na ulicach wida膰 o wiele lepiej wygl膮daj膮cych facet贸w. Wszyscy faceci wygl膮daj膮 tak samo. Mi te偶 wpadnie聽 w oko kto艣 raz na p贸艂 roku i albo jest zaj臋ty,albo gej, albo co艣 z nim nie tak 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ania

Nie wiem co si臋 dziej臋, ale na ulicach wida膰 o wiele lepiej wygl膮daj膮cych facet贸w. KOBIET! mia艂am na my艣li kobiet*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Koneser

Chemia jest w sr.aniu ja z moj膮 ukochan膮 po prostu sr.amy na siebie i WARIACJA JEST NA CALEGO

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Smutna
1 godzin臋 temu, Go艣膰 ania napisa艂:

聽Smutna

"聽Znam i widuje wielu facet贸w a prawie 偶aden nie wpada mi w oko, jest coraz gorzej. " Jakbym czyta艂a o sobie. Mimo,偶e jestem w 100% hetero to pr臋dzej o kobiecie pomy艣l臋,偶e oo jaka fajna zadbana babka ni偶 o jakim艣 facecie,偶e jest przystojny. Nie wiem co si臋 dziej臋, ale na ulicach wida膰 o wiele lepiej wygl膮daj膮cych facet贸w. Wszyscy faceci wygl膮daj膮 tak samo. Mi te偶 wpadnie聽 w oko kto艣 raz na p贸艂 roku i albo jest zaj臋ty,albo gej, albo co艣 z nim nie tak 馃槃

Dokladnie, nie oszukujmy si臋, malo jest w Polsce przystojnych facet贸w, wi臋kszo艣膰 jest brzydkich, cz臋sto zaniedbanych, najwy偶ej przeci臋tnych...ale i przeci臋tny potrafi mi si臋 spodobac tylko.musi buc to COS co wyst臋puje w moim 偶yciu tak rzadko 馃槕. Wspolczuje laskom kt贸re s膮 z kim艣 z braku laku ,,byelby nie by膰 same" bior膮 pierwszego zainteresowanego nawet jak ich wcale nie poci膮ga a potem.nic dziwnego ze nie chc膮 z nimi uprawiac seksu lub si臋 zmuszaj膮 do tego, ale za to ,,nie s膮 starymi pannami, maja kogos" hehe...偶ycie jak z bratem. To juz wole 偶eby ludzie (wscibscy) gadali o.mnie ,,stara panna" ni偶 mam si臋 zmusza膰 do zwi膮zku z rozs膮dku z jakim艣 burakiem, bo mnie zechcia艂...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Objawiona prawda

To szans na mi艂o艣膰 ju偶 niestety nie macie je艣li dziewicami nie jeste艣cie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×