Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Nie wydaje się Wam to dziwne że ci starzy faceci typu Strasburger i Sipowicz mąka nowe partnerki akurat będące koleżankami ich zmarłych żon, dużo młodszymi?

Polecane posty

Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ty jesteś dziwna.

Zadaj sobie podstawowe i stare jak świat pytanie: skoro stary ramol z kasą może mieć młodą laske a stary ramol bez kasy nie może jej mieć to znaczy że ona kocha jego pieniądze. A nie jego. 

Ale co w tym jest takiego z czym się świat jeszcze nie spotkał? Rozejrzyj się, nie żyjemy w jakimś idealnym świecie pełnym sprawiedliwości i moralności. Ludzie kierują się w życiu różnymi kwestiami. Dla niektórych  kobiet kasa jest ważna łapią dziadka i oboje szczęśliwi. Więc kto im zabroni? Tajner tez ma młoda żonę, zresztą większość bogatych ma młode laski..zobacz co się dzieje na zachodzie. Ale zawsze tak bylo.

Moja znajoma ma 20 lat i wyszła za 45 latka. Facet nadziany, żyje jak pączek w maśle, dzieci nie planuja i oboje szczęśliwi. Dla wielu to nienormalne, bo młoda na kasę poleciała, bo moglby byc jej ojcem.. Ale co z tego? To opinia obcych ludzi, ona jest szczęśliwa i on też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ale co w tym jest takiego z czym się świat jeszcze nie spotkał? Rozejrzyj się, nie żyjemy w jakimś idealnym świecie pełnym sprawiedliwości i moralności. Ludzie kierują się w życiu różnymi kwestiami. Dla niektórych  kobiet kasa jest ważna łapią dziadka i oboje szczęśliwi. Więc kto im zabroni? Tajner tez ma młoda żonę, zresztą większość bogatych ma młode laski..zobacz co się dzieje na zachodzie. Ale zawsze tak bylo.

Moja znajoma ma 20 lat i wyszła za 45 latka. Facet nadziany, żyje jak pączek w maśle, dzieci nie planuja i oboje szczęśliwi. Dla wielu to nienormalne, bo młoda na kasę poleciała, bo moglby byc jej ojcem.. Ale co z tego? To opinia obcych ludzi, ona jest szczęśliwa i on też.

Nie wiem jak można być szczęśliwą kobietą że świadomością że twój stary mąż kocha tylko twoje 25 lat młodsze ciało a nie ciebie jako osobowość, bo powiedzmy sobie szczerze, gdyby ta młoda była w jego wieku, po 40 tce, to nawet by jej kijem nie tknął mimo że to ta sama osoba tylko 20 lat starsza... Stary zboczeniec leci tylko na numer PESEL, nie na duszę, nie na charakter i osobowość. To jest obrzydliwe, traktowanie kobiety jak przedmiot z datą ważności. Nie poszuka sobie choćby 35 latki tylko musi mieć 20 latke... To zboczenie jak dla mnie i facet jest odrażający. Za 15 lat młoda żona już nie będzie taka młoda i co wtedy, kolejna 20tka? Zresztą widziałam kiedyś posta na jakimś forum takiego zboczeńca, napisał coś w stylu: "Ja sobie wziąłem żonę 15 lat młodszą, ale niestety i tak jest już stara". A ten typek miał chyba z 55 lat. To pokazuje sposób myślenia takich dziadów. Tylko młode ciało się liczy. 

Trzęsące się stare pośladki Karola podczas sexu, to musi zabawnie wyglądać hehe ale on oczywiście o tym nie myśli, on jest piękny i młody ale poród jest obrzydliwy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

co do tego, że wielu z nich wiąże sie z KOLEŻANKAMI swoimi i żon:  kobiety, pamietajcie, wokoł was jest zawsze jakaś koleżanka co tak naprawde wezmie sie chetnie za waszego faceta jak tylko znikniecie z pola widzenia. Mialam taka kolezanke,  w pore ją wyeliminowalam. miala metode polegajacą na zmyleniu przeciwnika czyli spotykala sie by nadawac na swwojego i mojego faceta, mojego wrecz wysmiewala. Potem sie okazalo ze moj maz jej sie podoba, widzialam to w sposobie jaki z nim gadała. odcielam tę koleżankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 21.12.2019 o 18:41, Gość Gość napisał:

Kora sama zostawiła swojego pierwszego męża więc mi jej nie żal, byli siebie warci zresztą to zwykła jedza była, zawistna czarownica i pluła jadem na innych, nawet  w programie rozrywkowym była podła.

Prawda. Do tego zadufana w sobie, bo ona wielka artystka. Niby o zmarłych nie powinno mówić się źle, ale taka była po prostu prawda. Ale co tam. Niech jej ziemia lekką będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 22.12.2019 o 03:04, Gość Jagna napisał:

Trzęsące się stare pośladki Karola podczas sexu, to musi zabawnie wyglądać hehe ale on oczywiście o tym nie myśli, on jest piękny i młody ale poród jest obrzydliwy!!!

Ja tam myślę, że on równo prukał jak grzmocił, bo przecież zwieracze już nie te 💨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 21.12.2019 o 19:51, Gość gość napisał:

Dziwne. Normalnemu człowiekowi podoba się mało kto, a nie byle kolega męża. Musi być chemia. To w sumie przykre, że te staruchy fantazjowały zapewne o nich już wcześniej (musiały im się podobać widocznie) a te młode myślały o mężach swoich niby przyjaciółek. Fajne przyjaciółki. Zresztą Bieniuk też chodził z kim? Z koleżanką Ani po jej śmierci.

Jeśli myślisz że Twój mąż /partner jeśli masz czy miałaś nigdy nie fantazjowal o innej to jesteś w grubym błędzie. Taka natura faceta że jak widzi atrakcyjna kobietę to nie zasłania oczu. Miłość miłością ale dla faceta seks to tylko seks. 

Że akurat związał się z nimi. Wydaje mi się że często tak jest ze po śmierci żony facet spotyka się z kimś kogo kiz zna. Może tak leczy swoje rany. Nie robilabym z nich potworów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 22.12.2019 o 03:04, Gość Jagna napisał:

Nie wiem jak można być szczęśliwą kobietą że świadomością że twój stary mąż kocha tylko twoje 25 lat młodsze ciało a nie ciebie jako osobowość, bo powiedzmy sobie szczerze, gdyby ta młoda była w jego wieku, po 40 tce, to nawet by jej kijem nie tknął mimo że to ta sama osoba tylko 20 lat starsza... Stary zboczeniec leci tylko na numer PESEL, nie na duszę, nie na charakter i osobowość. To jest obrzydliwe, traktowanie kobiety jak przedmiot z datą ważności. Nie poszuka sobie choćby 35 latki tylko musi mieć 20 latke... To zboczenie jak dla mnie i facet jest odrażający. Za 15 lat młoda żona już nie będzie taka młoda i co wtedy, kolejna 20tka? Zresztą widziałam kiedyś posta na jakimś forum takiego zboczeńca, napisał coś w stylu: "Ja sobie wziąłem żonę 15 lat młodszą, ale niestety i tak jest już stara". A ten typek miał chyba z 55 lat. To pokazuje sposób myślenia takich dziadów. Tylko młode ciało się liczy. 

Trzęsące się stare pośladki Karola podczas sexu, to musi zabawnie wyglądać hehe ale on oczywiście o tym nie myśli, on jest piękny i młody ale poród jest obrzydliwy!!!

Takie dużo młodsze maja tylko bogaci 'bo na biednego młoda nie poleci. Można wnioskować że gdyby nasi mężowie byli bogaci to by nas rzucili dla młodszych 😃 ciekawe czy nawet Ci biedni i dobrzy faceci okazali by się takimi draniami 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nigdzie nie powiedziałam że nie uważam że każdy o kimś fantazjuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 23.12.2019 o 08:19, Gość gość napisał:

Ja tam myślę, że on równo prukał jak grzmocił, bo przecież zwieracze już nie te 💨

stary pierdziel i tyle tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×