Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość litle

Dlaczego nie zbieram komplementow nawet w takich sytuacjach?

Polecane posty

Gość litle

W sumie to rzadko slysze jakikolwiek komplement ale nawet zauwazyłam i byłam dość mocno zdziwiona gdy kupiłam fajne perfumy które każdy komplementuje a gdy miałam na sobie to nic,żadnego słowa, jakby nie czuli. Gdy wyciągnęłam ostentacyjnie to też ktos wziął bez entuzjazmu ,spojrzał na butelke i oddal.  O co chodzi ze ludzie są tacy dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie rozumiem, od kogo oczekujesz tych komplementów? Od obcych ludzi? Kolegów z pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość litle napisał:

W sumie to rzadko slysze jakikolwiek komplement ale nawet zauwazyłam i byłam dość mocno zdziwiona gdy kupiłam fajne perfumy które każdy komplementuje a gdy miałam na sobie to nic,żadnego słowa, jakby nie czuli. Gdy wyciągnęłam ostentacyjnie to też ktos wziął bez entuzjazmu ,spojrzał na butelke i oddal.  O co chodzi ze ludzie są tacy dla mnie?

Zazdrosc. Nie oczekuj komolemwntow od zazdrosnikow i zawistnikow. Jakbys im sprezentowala te perfumy to chwalilyby cie w niebiosa. Poza tym jestes glupia ze oczekujesz takich rzeczy od ludzi. Juz dawno powinnas zaueqzyc jacy sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaus
2 godziny temu, Gość litle napisał:

W sumie to rzadko slysze jakikolwiek komplement ale nawet zauwazyłam i byłam dość mocno zdziwiona gdy kupiłam fajne perfumy które każdy komplementuje a gdy miałam na sobie to nic,żadnego słowa, jakby nie czuli. Gdy wyciągnęłam ostentacyjnie to też ktos wziął bez entuzjazmu ,spojrzał na butelke i oddal.  O co chodzi ze ludzie są tacy dla mnie?

na rzygi ich brał zapach tego gòwna to woleli uciekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semiu
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie rozumiem, od kogo oczekujesz tych komplementów? Od obcych ludzi? Kolegów z pracy?

baby to pustaki, ciągła potrzeba bycia zauważonym bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×