Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Odbijanie komuś dziewczyny

Polecane posty

Gość Gość

Mało jest wolnych kobiet w naszym kraju, większość zajęta, duża dysproporcja między mężczyznami a kobietami, tych drugich jest znacznie mniej. Może to niemoralne (wg społeczeństwa, nie dla mnie przecież, trzeba walczyć o swoje szczęście) odbijam dziewczyny innym kolesiom, dlaczego by nie? Jeśli dziewczyna mi się podoba to chce by była moja. Dobrze że jestem z bogatego domu, w Polsce dużo to znaczy bo ten kraj jest bardzo ubogi i ciężko się wybić, więc młode ładne dziewczyny chcą się ustawić, bo po co się męczyć w słabo płatnej pracy? Wy byście postąpili inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chwalisz się czy żalisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

o ile nie zamierzasz odbijać mężatki to nie widzę w tym nic złego.

Generalnie zajęte osoby - nie mężatki  i nie żonaci - formalnie są wolnymi osobami, które mogą partnera zmienić jeszcze 100 razy.  Taki nieformalny związek można zakończyć w jeden wieczór.

Kwestia jedynie czy taka zajęta laska odwzajemni Twoje zainteresowanie. Jeżeli jest bardzo zakochana w swoim facecie a ich miłość dopiero rozkwita to nic nie zdziałasz...ale pocieszę Cie...po 2-3 latach feromony  wietrzeją w większości takich relacji. Warto uderzać jak wiadomo, że związek dziewczynie się powoli "wypala".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Śmiać mi się chce tylko z tych kolesi którzy potem mi się odgrażają za to że ona wolała mnie. Trzeba znieść porażkę, zresztą nie wiem na co oni liczą, że miesiąc czy rok wcześniej "zaklepali" sobie dziewczynę to ta jest ich własnością? Dobre żarty. Nawet moi znajomi oburzyli się że jak to tak postępować? Ludzie są podli jeśli myślą że jeden sobie zaklepie a drugi ma być sam i czekać. Kobieta ma prawo wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Śmiać mi się chce tylko z tych kolesi którzy potem mi się odgrażają za to że ona wolała mnie. Trzeba znieść porażkę, zresztą nie wiem na co oni liczą, że miesiąc czy rok wcześniej "zaklepali" sobie dziewczynę to ta jest ich własnością? Dobre żarty. Nawet moi znajomi oburzyli się że jak to tak postępować? Ludzie są podli jeśli myślą że jeden sobie zaklepie a drugi ma być sam i czekać. Kobieta ma prawo wyboru.

😍👍👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Śmiać mi się chce tylko z tych kolesi którzy potem mi się odgrażają za to że ona wolała mnie. Trzeba znieść porażkę, zresztą nie wiem na co oni liczą, że miesiąc czy rok wcześniej "zaklepali" sobie dziewczynę to ta jest ich własnością? Dobre żarty. Nawet moi znajomi oburzyli się że jak to tak postępować? Ludzie są podli jeśli myślą że jeden sobie zaklepie a drugi ma być sam i czekać. Kobieta ma prawo wyboru.

Oczywiście kobieta ma prawo wyboru 🙂 kobieta nie jest niczyja własnością 🙂 A grożący faceci już sobie dawno życie ułożyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Pytanie tylko w jaki sposób grożą ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronn

Na wsiach a tam mieszka ponad 90% osób. W miastach, szczególnie dużych dominują kobiety i to zdecydowanie. Mówię o młodych dziewczynach, studentki itp. Dlatego wystarczy iść do pierwszego lepszego klubu i zobaczyć, że pełne stoliki samotnych dziewczyn. O uczelniach to już nawet nie wspominam. Jest w czym wybierać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiadomościami na messenger bo co innego mogą zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Ci grożący to są ludzie niezrownowazeni psychicznie !!!!! Takich trzeba ignorować ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gosc
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Mało jest wolnych kobiet w naszym kraju, większość zajęta, duża dysproporcja między mężczyznami a kobietami, tych drugich jest znacznie mniej. Może to niemoralne (wg społeczeństwa, nie dla mnie przecież, trzeba walczyć o swoje szczęście) odbijam dziewczyny innym kolesiom, dlaczego by nie? Jeśli dziewczyna mi się podoba to chce by była moja. Dobrze że jestem z bogatego domu, w Polsce dużo to znaczy bo ten kraj jest bardzo ubogi i ciężko się wybić, więc młode ładne dziewczyny chcą się ustawić, bo po co się męczyć w słabo płatnej pracy? Wy byście postąpili inaczej?

Jeśli dziewczyna Tobie się podoba to musi być Twoja?

Jakie to płytkie,po co ma być Twoja?

Zebyś ja wykorzystał i kopnął w cztery litery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość gosc napisał:

Jeśli dziewczyna Tobie się podoba to musi być Twoja?

Jakie to płytkie,po co ma być Twoja?

Zebyś ja wykorzystał i kopnął w cztery litery

Nikogo nie wykorzystuje, brzydzę się takim podłym zachowaniem, co jest dziwnego w tym że chce być z kimś kto mi się podoba, Ty chodzisz tylko z brzydkimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Usunąć takich co grożą na messengerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antus

Jakiś czas temu miałem tak, oczarowała mnie i to bardzo taka jedna zajęta. Chciałem ją odbić, ale wszyscy mi odradzali łącznie z jej znajomymi. Posłuchałem ich jak ... i teraz żałuje, niestety już jest za późno. Sam już nie wiem czy takie coś jest okej czy nie. Kiedyś byłem po drugiej stronie że ktoś mi odbił dziewczynę, nie było to przyjemne, ale z drugiej strony nikt jej do niczego nie zmuszał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
40 minut temu, Gość Gość napisał:

Mało jest wolnych kobiet w naszym kraju, większość zajęta, duża dysproporcja między mężczyznami a kobietami, tych drugich jest znacznie mniej. Może to niemoralne (wg społeczeństwa, nie dla mnie przecież, trzeba walczyć o swoje szczęście) odbijam dziewczyny innym kolesiom, dlaczego by nie? Jeśli dziewczyna mi się podoba to chce by była moja. Dobrze że jestem z bogatego domu, w Polsce dużo to znaczy bo ten kraj jest bardzo ubogi i ciężko się wybić, więc młode ładne dziewczyny chcą się ustawić, bo po co się męczyć w słabo płatnej pracy? Wy byście postąpili inaczej?

Chyba robisz to specjalnie żeby się dowartosciowac,jak dla mnie to jest przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Chyba robisz to specjalnie żeby się dowartosciowac,jak dla mnie to jest przegięcie.

Ciekawe czy ty byś chciała być ciagle sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ciekawe czy ty byś chciała być ciagle sama

Na szczęście nie jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Na szczęście nie jestem sama.

To po co się wypowiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

hipokrytka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

To po co się wypowiadasz

Jak to po co ,żeby trzymać się z dala od takich facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

hipokrytka

Chyba coś Ci się pomylilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja Stara
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Ciekawe czy ty byś chciała być ciagle sama

No ale to jesteś sam czy już jakąś odbileś? Bo nie wiadomo o co właściwie ci chodzi. 

Chwalisz się, że odbijasz i jeczysz, że jesteś sam 🤔🙉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Twoja Stara napisał:

No ale to jesteś sam czy już jakąś odbileś? Bo nie wiadomo o co właściwie ci chodzi. 

Chwalisz się, że odbijasz i jeczysz, że jesteś sam 🤔🙉

Słuszna uwaga.BRAWO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gosc

Ten koleś coś kręci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a jak to wygląda z perspektywy kobiet? Chcecie być odbijane? Jak sobie wyobrażacie taką sytuację? Niektórzy faceci sami tak z siebie nie zaczną odbijać zajętej dopóki sama nie da im znać że tego chce, jak dałybyście znać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Chyba coś Ci się pomylilo

No właśnie tobie się coś pomyliło, jakbys była sama to byś robiła wszystko by to zmienić, oczywiście kobietom w Polsce to nie grozi. Nie oczekuje od kobiety zrozumienia bo to tak jakby od wielbłąda wymagać by się nie garbił więc ucinam dyskusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

No właśnie tobie się coś pomyliło, jakbys była sama to byś robiła wszystko by to zmienić, oczywiście kobietom w Polsce to nie grozi. Nie oczekuje od kobiety zrozumienia bo to tak jakby od wielbłąda wymagać by się nie garbił więc ucinam dyskusje

A skąd wiesz że robiła bym wszystko żeby nie być samemu.Nic na siłę.

Jak dla mnie odbijanie dziewczyny nie należy do czegoś przyjemnego,wręcz przeciwnie,uważam że ten kto odbija dziewczynę to zazdrosnik i człowiek bez poczucia własnej wartosci,skoro nie potrafi sobie znaleźć dziewczyny w normalnych okolicznościach,to jest to po prostu słabe.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A skąd wiesz że robiła bym wszystko żeby nie być samemu.Nic na siłę.

Jak dla mnie odbijanie dziewczyny nie należy do czegoś przyjemnego,wręcz przeciwnie,uważam że ten kto odbija dziewczynę to zazdrosnik i człowiek bez poczucia własnej wartosci,skoro nie potrafi sobie znaleźć dziewczyny w normalnych okolicznościach,to jest to po prostu słabe.

 

Właśnie dlatego nie zrozumiesz bo jesteś kobietą i ciebie problem nie dotyczy. Nie da sie znaleźć w normalnych okolicznościach kobiety bo tych jest znacznie mniej, jeśli wszystkie są zajęte to trzeba odbijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 minut temu, Gość gość napisał:

a jak to wygląda z perspektywy kobiet? Chcecie być odbijane? Jak sobie wyobrażacie taką sytuację? Niektórzy faceci sami tak z siebie nie zaczną odbijać zajętej dopóki sama nie da im znać że tego chce, jak dałybyście znać?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×