Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Litte Sad Creature

Jego urodziny

Polecane posty

Gość Litte Sad Creature

Cześć. Mam problem. Łamie sobie głowę i nie wiem co mam myśleć. 

Jestem z chłopakiem ok. 2 miesiące, znamy się pół roku. 26 grudnia on ma urodziny. Niestety ja tego dnia miałam iść do pracy na nocną zmianę (ahh pracujące święta). Przeprosiłam go, za to, że tego dnia się nie zobaczymy, dałam mu wcześniej prezent. Przez problemy kadrowe nie mogłam się z nikim zamienić. Wiem, że ma w planie zorganizować małe przyjęcie urodzinowe ze znajomymi, prawdopodobnie jakieś 5-6 osób. Wspomniał, że szkoda, że mam nockę i mnie nie będzie. Wczoraj sytuacja w pracy się wyklarowała i okazało się, że pójdę jednak na dzienną zmianę. Czyli o 19 skończę, więc ok. 21 mogłabym u niego być (mieszkamy godzinę drogi od siebie). Od razu mu napisałam, że wieczór mam wolny i... nic. Nie zaprosił mnie na swoje urodziny. Nie wspomniał nawet żebym przyjechała. Nie wiem, może ja dramatyzuje i szukam sobie problemów, ale ogólnie przez moją pracę rzadko się widzimy. 

Ważne jest to, że nie znam jego znajomych. Kilka razy już wspomniał, że muszę ich poznać. To byłaby chyba idealna okazja. 

Nie wiem już sama co mam myśleć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×