Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Onsam

co jest w tym znaku zodiaku strzelec

Polecane posty

Gość Onsam

Ciągle jakas kobieta spod tego znaku jak sie potem okazuje mi sie podoba i to bardzo. Ta koleżanka o której tu zanudzałem też spod tego jest. I sporo osób na sympatii jest spod tego znaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzych

Kobieta STRZELEC  to mądra , dobrze zorganizowana , zaradna , uczuciowa  istota . Moja  żona  jest zodiakalnym strzelcem .Jest świetną  przyjaciółką , kochanką i matką . Ja jestem rak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

A mnie właśnie takie znajomości nie wychodzą, okazuje się, że to było dla zabawy, jestem skorpion. I jak poczytać, to z tymi osobami niby nie ma szans na coś więcej jak flirt. O ile w to wierzyć. Nie znam takich osób a tamta to własnie taka była, jaja sobie robiła z przyjaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona postrzelona

Byłam,a może wciąż jestem..do szaleństwa zakochana w pewnym skorpionie..on zamknięty w sobie,ja pyskata i szczera  czasem do bólu..Wiem,że to go czasem draznilo..Jakoś nie mogliśmy przełamać pewnych barier,jego mało słów i moich za dużo..  byliśmy sobie na swój sposób i bliscy i obcy.. on mnie czasem jak to skorpion kąsal ,ja  jak ta postrzelona nie byłam dluzna.. Gdybyśmy potrafili połączyć nasze temperamenty,gdybym czasem gryzla  się w język,a on więcej mówił, gdybym doceniala bardziej jego wrażliwość to mieliśmy szansę na piękną relację..dwóch podobnych sobie ludzi,a czasem tak różnych.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×