Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

JAK ZNALEŹĆ ZAGINIONĄ PRZESYŁKĘ KURIERSKĄ?

Polecane posty

Gość gosc

W czwartek gośc wysłał mi przesyłkę jednym ze znanych firm kurierskich, śledziłam paczkę od jej nadania, ponieważ mam jej nr. No i czekam cały piątek, paczka miała status, zę została wydana do doręczenia, gdzieś o 22 paczka zmieniła status, że odebrana przez i podane moje nazwisko. Cały dzień byłam w domu, nic nie odbierałam. Telefony do oddziału firmy kurierskiej nie działają w weekend, nie mam numeru telefonu kuriera, żeby sie dowiedzieć. Czy to znaczy, ze paczka została ukradziona? Skoro jest podane, zę odebrałam ja, to ktoś musiał sie moim nazwiskiem podpisać. Paczka miała 50 na 50 cm, były tam gry planszowe dla dzieci na prezent świąteczny, czyli nie było to nic bardzo wartościowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abcd

Dużo zależy od firmy. Po 1, jak została już odebrana to szansa na znezienie jest 0, po 2, infolinię muszą być czynne nawet w weekend tzn w niektórych firmach normalnie można się dodzwonić. Ewentualnie próbować na oddział który zajmuje się pani miastem. Po 3, proszę sprawdzić czy nie został podany numer do kuriera gdzieś w tym całym spisie numerków od nich.  

Firma musi wyegzekwować paczkę od kuriera który nie spełnił obowiązku. Często to się zdarza a w okresie świąt gdzie mają mnóstwo przesyłek to już wgl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Właśnie szukałam numeru do kuriera, ale jest napisane, ze nie podano. Nawet smsa nie dostrałam, nic, tylko czekam i czekam w domu, a pod koniec dnia- przed 22.00 zmiana statusu, ze paczkę dostarczono i moje nazwisko jako odbiorcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwert

Ja kiedyś miałam przykrą sytuację że kurier zostawił moją paczkę u jakiejś obcej baby dwa bloki dalej... Ale ta baba do mnie zadzwoniła wiec poszłam po te paczkę. Jednak to była żenada jakaś. Dlatego nie cierpię kurierów. Wolę paczkomaty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja własnie czeka, myslałam, ze może do jakiegoś sąsiada z bloku trafiła, ale zawsze sąsiedzi przynosili mi, więc z pewnością nie był to nikt od mnie z bloku, w dodatku moje nazwisko podane przy odbiorze i tak póxna godzina, czy oni pracuja tak długo? Przed 22.00 została niby dostarczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwert

Może ktoś sobie przywłaszczył. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

No ale właśnie jak, nie widziałam nawet by auto kuriera podjechało, a non stop, co jakies auto tego dnia podjechało, to zerkałam za firanką, wnioskuje, ze kuriera w ogóle nie było nawet pod moim blokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jak już zobaczyłam o 8 rano w internecie status, ze jest w doręczeniu, to cały dzień czekałam, chora jestem, wiec nigdzie nawet na krok się nie ruszyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tetr

Tylko firma przesyłowa i skarga! No nic innego już się nie zrobi. Często mylą adresy, a podrobić to się da łatwo. Pukają i mówią Pani Nowak? No i człowiek może łatwo podpisać. Raz narzeczony czekał za paczka, przedłużało się to i miała być w dniu kiedy ja miałam wolne. Stresowałam się że mi nie wydadzą. Gdzie tam. Nowak? (Gdzie faceta nie przypominam) mówię że tutaj mieszka. A on proszę tylko podpisać nazwiskiem Nowak.. drugi raz inna firma nie chciała mi wydać i musieliśmy dzwonić do narzeczonego.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja tak miałam ostatnio, dostałam maila, że paczka doręczona a kuriera nie było. Zadzwoniłam na infolinię i okazało się, że zostawił u ochroniarzy. Pewnie rzucił tam wszystkie z uwagi na nawał paczek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mam nadzieję, zę sie znajdzie do wigilii, akurat była przeznaczona dla 3 dzieci z domu dziecka, które wspieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mówi sie trudno, olej to, i tak nie znajdziesz już przesyłki, ja też tak miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×