Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Wizyt u terapeuty

Polecane posty

Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

To wplac mu cala kase na konto a cierp w samotnosci. Dlaczego tego nie robisz ?

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

?

O to chodzi terapeutom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

O to chodzi terapeutom.

Nie. Nie o to. Psychoterapeuta to bardzo trudny zawód. Taka osoba musi rozgrzebać i rozdrapać wszystkie swoje traumy, żeby móc z akceptacją, bez projekcji, spojrzeć na pacjenta. Ciężko jest przyjąć złość, niechęć, wstręt i inne uczucia pacjenta wobec rodziców przeniesione na terapeutę. Za taką pracę, jak i za każdą inną należy się wynagrodzenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha

I proszę. Dostała tyle mądrych, grzecznych odpowiedzi i oczywiście nie podziękowała, bo należy się za free. A potem płacz, bo terapeuta chce pieniądze. Autorko topiku, nie jesteś małą dziewczynką, a my nie jesteśmy twoimi rodzicami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wtf

Jak to ma wpłacic wszystkie pieniadze?

ty normalna jestes? Z takim ludzmi gadka jak walenie glowa o mur.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Wtf napisał:

Jak to ma wpłacic wszystkie pieniadze?

ty normalna jestes? Z takim ludzmi gadka jak walenie glowa o mur.

 

Ode mnie oczekiwalas ze mam chodzic i kase bulic bo facet jest lasy na kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matema
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Placilabys komus za nic 150 zl.za godzine ? Po 10 sesjach ma na dobry wypad . Nikt nigdy mi nie dal.za.darmo tyle kasy zebym sobie wypad zrobila. Moze ty mi dasz ? To sobie odpoczne i nerwica ustapi.

A mnie bawi jak ludzie uważają, że po kierunku humanistycznym to jest bieda i brak kasy. A tu proszę, psycholog, a więc humanista, za godzinkę 150 zł kasuje i ma setki chętnych. A ludzie po studiach ścisłych, politechnikach o takiej kasie często mogą tylko pomarzyć. Owszem dniówka 150 zł, ale nie godzina. A podobno po politechnikach jest większa kasa niż po humanie, a jednak niekoniecznie!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Matema napisał:

A mnie bawi jak ludzie uważają, że po kierunku humanistycznym to jest bieda i brak kasy. A tu proszę, psycholog, a więc humanista, za godzinkę 150 zł kasuje i ma setki chętnych. A ludzie po studiach ścisłych, politechnikach o takiej kasie często mogą tylko pomarzyć. Owszem dniówka 150 zł, ale nie godzina. A podobno po politechnikach jest większa kasa niż po humanie, a jednak niekoniecznie!!! 

Nie do końca, najpierw ta osoba musiała wydać jakieś 30-40 tysięcy, i poświęcić kolejne 4-5 lat na naukę, żeby móc kasować te 150 zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Tak, nie umiem. W wypadku samochodowym zgineli moi rodzice i dwojka rodzenstwa, ja przezylam.

Bardzo Ci współczuję. Niestety życie jest niesprawiedliwe 😞 może pociesz się że i tak kiedyś wszyscy umrzemy i spotkasz się z rodziną po drugiej stronie? Poogladaj sobie filmiki Krzysztofa Jackowskiego na YouTube, ma swój własny kanał. On ma kontakt z duszami po śmierci i udowadnia że życie po śmierci istnieje. Znalazł setki zaginionych ludzi, bo dusze się z nim kontaktują po śmierci. Więc coś tam jest po drugiej stronie. Bądź silna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matema
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie do końca, najpierw ta osoba musiała wydać jakieś 30-40 tysięcy, i poświęcić kolejne 4-5 lat na naukę, żeby móc kasować te 150 zł. 

Wybacz ale pieprzysz. Ludzie po politechnikach i kierunkach ścisłych też się uczyli wiele lat, a wielu ma problem ze znalezieniem pracy, mimo że mają sto razy bardziej wartościową wiedzę niż psycholog, bo jednak nauki ścisłe są trudniejsze niż humanistyczne, nawet porównania nie ma, fizyka do psychologii? Psychologii każdy głupi może się nauczyć i skończyć studia bez problemu. A na pierwszym roku na polibudzie większość odpada bo nie radzi sobie z pochodnymi, całkami itp. A jednak to psycholog kasuje kupę kasy. Dziwny jest ten świat... Może dlatego bo teraz tylu ludzi z zaburzeniami psychicznymi, to psycholodzy zacierają łapki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Matema napisał:

Wybacz ale pieprzysz. Ludzie po politechnikach i kierunkach ścisłych też się uczyli wiele lat, a wielu ma problem ze znalezieniem pracy, mimo że mają sto razy bardziej wartościową wiedzę niż psycholog, bo jednak nauki ścisłe są trudniejsze niż humanistyczne, nawet porównania nie ma, fizyka do psychologii? Psychologii każdy głupi może się nauczyć i skończyć studia bez problemu. A na pierwszym roku na polibudzie większość odpada bo nie radzi sobie z pochodnymi, całkami itp. A jednak to psycholog kasuje kupę kasy. Dziwny jest ten świat... Może dlatego bo teraz tylu ludzi z zaburzeniami psychicznymi, to psycholodzy zacierają łapki....

Bardzo dużo w tobie złości. Jeśli chcesz zniechęcać do terapii, zastanów się dwa razy, bo terapia często ratuje życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Matema napisał:

Wybacz ale pieprzysz. Ludzie po politechnikach i kierunkach ścisłych też się uczyli wiele lat, a wielu ma problem ze znalezieniem pracy, mimo że mają sto razy bardziej wartościową wiedzę niż psycholog, bo jednak nauki ścisłe są trudniejsze niż humanistyczne, nawet porównania nie ma, fizyka do psychologii? Psychologii każdy głupi może się nauczyć i skończyć studia bez problemu. A na pierwszym roku na polibudzie większość odpada bo nie radzi sobie z pochodnymi, całkami itp. A jednak to psycholog kasuje kupę kasy. Dziwny jest ten świat... Może dlatego bo teraz tylu ludzi z zaburzeniami psychicznymi, to psycholodzy zacierają łapki....

Psychologia nawet nie jest kierunkiem humanistycznym. Zapraszam na UJ, po pierwszym semestrze wylatuje masa ludzi. Pierwsze 3 lata, to babranie się w neuroanatomii, statystyce i psychometrii, na których odpada najwięcej ludzi. Chodziło jedynie o doprecyzowanie, że nie wystarczy skończyć psychologii, żeby te 150 zł kasować. Porównywanie fizyki z psychologią samo w sobie nie ma sensu, bo to tak, jakbyś chciał dyskutować nad skutkami brania substancji psychoaktywnych, porównując barbiturany i nowe substancje psychoaktywne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Widać autorka wątku nie rozumie kompletnie ani nie czyta nawet odpowiedzi, jedyny problem dla niej to pieniądze. 

Autorko, idź na NFZ 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czytam.o jestem w szoku. Nie macie żadnej przyjaciółki której możecie się wyzaliczyć, poradzić? Płacicie 150 zł obcej osobie która tak naprawdę ma w d... wasze problemy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Czytam.o jestem w szoku. Nie macie żadnej przyjaciółki której możecie się wyzaliczyć, poradzić? Płacicie 150 zł obcej osobie która tak naprawdę ma w d... wasze problemy.  

Następna mamusi szuka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość Gosc napisał:

Czytam.o jestem w szoku. Nie macie żadnej przyjaciółki której możecie się wyzaliczyć, poradzić? Płacicie 150 zł obcej osobie która tak naprawdę ma w d... wasze problemy.  

Jasne, bo żyjemy w idealnym świecie, gdzie każdy przyjaciel każdego rozumie i wcale nie znika w odruchu obronnym, kiedy ktoś Ci umrze, czy cokolwiek złego się dzieje. 😄 Plus fachowca jest taki, że jest obiektywny i nie pieprzy, żeby iść pobiegać, albo wziąć się w garść. Nie ucieknie też, kiedy mówisz o najgorszych rzeczach, jakie Ci się przytrafiły, to uczciwy interes. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla mnie to dziwne ze nie macie w życiu przyjaciela , przyjaciółki  która  pomoże wam w ciężkich chwilach . Ja mam od wielu lat i nigdy mnie nie zawiodła . Tak samo ja pomagam innym jak maja problemy i TAK  chętnie  wysłucham drugiej osoby.  Chodzicie  do obcej osoby dla której to jest tylko praca i wasze problemy tak naprawdę  g,,, ich obchodzą. 

Zamiast szukać pomocy u obcych ludzi poszukajcie jej wśród rodziny i bliskich . Jeśli nie macie takiej osoby  to może czas się zmienić dla inny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Dla mnie to dziwne ze nie macie w życiu przyjaciela , przyjaciółki  która  pomoże wam w ciężkich chwilach . Ja mam od wielu lat i nigdy mnie nie zawiodła . Tak samo ja pomagam innym jak maja problemy i TAK  chętnie  wysłucham drugiej osoby.  Chodzicie  do obcej osoby dla której to jest tylko praca i wasze problemy tak naprawdę  g,,, ich obchodzą. 

Zamiast szukać pomocy u obcych ludzi poszukajcie jej wśród rodziny i bliskich . Jeśli nie macie takiej osoby  to może czas się zmienić dla inny? 

Profesjonalna pomoc psychoterapeuty jest czymś innym niż wygadanie się koleżance. Koleżanka nie wyleczy depresji czy nerwicy. Wysłucha, pocieszy, a problem nie znika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość gość napisał:

Dla mnie to dziwne ze nie macie w życiu przyjaciela , przyjaciółki  która  pomoże wam w ciężkich chwilach . Ja mam od wielu lat i nigdy mnie nie zawiodła . Tak samo ja pomagam innym jak maja problemy i TAK  chętnie  wysłucham drugiej osoby.  Chodzicie  do obcej osoby dla której to jest tylko praca i wasze problemy tak naprawdę  g,,, ich obchodzą. 

Zamiast szukać pomocy u obcych ludzi poszukajcie jej wśród rodziny i bliskich . Jeśli nie macie takiej osoby  to może czas się zmienić dla inny? 

Ktoś już pisał, że przyjaciel powie, że wszystko będzie dobrze, w gorszej wersji, żeby wziąć się w garść, lub w ogóle się odetnie, bo problem go przerośnie, a to nie pomaga. Terapeuta za to pomieści w sobie Twój największy ból i nie zacznie umoralniać, czy pocieszać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×