Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska189

On nie może się zaangazowac

Polecane posty

Gość Miska189

Czy kiedykolwiek mialyscie tak, ze po 3 msc związku dorosły facet wystrzelil, ze nie umie się zaangazowac i zniknal z dnia na dzień? To chyba najgorsze co może byc. Urwal kontakt, zmienił numer telefonu. Dobrze, ze w ciąży nie jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie dostał co chciał pouzywal i Nara. No życie. Gadki o zaangażowaniu to brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Pewnie dostał co chciał pouzywal i Nara. No życie. Gadki o zaangażowaniu to brednie.

Doklasnie, jaksnptkka odpowiednia kobiete to szybko się zaangażuje. Nie jesteś TA jedyna a jedynie zapchajdziura dla takiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Doklasnie, jaksnptkka odpowiednia kobiete to szybko się zaangażuje. Nie jesteś TA jedyna a jedynie zapchajdziura dla takiego. 

Dokladnie, jak spotka *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscgosc

Ja tak miałam, w związku z narcyzem. A potem wracał, a ja byłam naiwna, że zrozumiał cokolwiek... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Facet od samego początku się zako...e i z czasem coraz bardziej. Podejrzewam, że i kobieta. A coś że nie umie tzn nigdy nie umiał. A słowo zaangażować to masz jakie rzeczy na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista

Jak nie umiał się zaangażować to znaczy że nie podobałaś mu się wystarczająco. Jest coś w Twoim wyglądzie czy charakterze co mu nie odpowiadało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska189

I dopiero z dnia na dzień po 3 msc go oswiecilo? Gdzie dzień wcześniej normalnie się kochalismy? Eh. Szkoda slow. I oczywiście tego samego dnia założył profil na tinderze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×